Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom lànya nem kedvel mit...

A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt

Figyelt kérdés
31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....
2020. okt. 30. 09:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/222 A kérdező kommentje:

18 Igen mert úgy Puszilja és öleli meg mint én ez milyen már ?!!


19 Volt már kapcsolata ,most is a kérdésemre agresszíven azt felelte neki van baràtja jooolvan ?! -így.

Szóval én próbáltam kérdezni a sulirol barátról beszélgetni de nem nyitott rá.

2020. okt. 30. 10:21
 22/222 anonim ***** válasza:
89%
Jajj, nekem is ugy tunik, hogy te idegesebb es féltékenyebb vagy ra...mintha versengeni akarnal...
2020. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/222 anonim ***** válasza:
83%

Azért nehogy már a 2 hónapos dugipajti engedélye kelljen, hogy megölelhesse a saját apját. Azt tudod, hogy mielőtt te megjelentél, milyen volt a viszonyuk? Lehet, hogy már akkor is hasonló volt.

A 18-asnak teljesen igaza van. Te is baromi gyerekes vagy, ha zavar, hogy az új pasidnak és a lányának jó a kapcsolata. És csak azért, mert valaki elmúlt 18, még foglalkozhat a családjával. Azon a ponton, nem szűnik meg, hogy feléjük se nézzen (normál esetben).

2020. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/222 anonim ***** válasza:
87%
Kettő hónapja vagytok pár és már együtt is éltek? Lehet gyors neki a tempó, még nem tudott alkalmazkodni és gyerkesen reagál. A te hozzáállásod sem épp felnőtthöz méltó, ahogy írsz róla is olyan tinilányos, már megfogalmazást tekintve is, így szerintem ha ez neked 9 év spéttel nem megy, őt se degradáld miatta. Lehet ismeritek régebbről egymást, ő meg úgy van vele, hogy nem tudott elfogadni még egy nálánál alig pár évvel fiatalabb nőt, mint az apja párját, aki összecuccolt a faterral pár hét kapcsolatosdi után. Adj időt neki, amúgy is, lehet mire megszoknátok egymást, már külön utakon jártok, ennyi idő után azért még nem kell holtomiglan-holtodiglant vizionálni, a kezdeti próblémák meg természetesek mindenhol, ha két év után is fennállna, akkor lenne igazán gáz.
2020. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/222 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok ellenséges, de ha azt nézem felnőtt nőként úgy viselkedik az apjával mint ha a párja lenne akár én az azért igenis durva

Vagy nem az és én vagyok féltékeny ?

2020. okt. 30. 10:22
 26/222 A kérdező kommentje:

23 Kikérem magamnak a megnevezést, igen 2honapja vagyunk együtt de már régebben ismerjük egymást.


Ti értitek félre ,nem az a baj ha jóban vannak hanem tényleg legyen olyan viszonyban az apjával mint velem az az az élettársával párjával ??

2020. okt. 30. 10:24
 27/222 anonim ***** válasza:
88%

Te sem vagy jobb mint ő.

Mellesleg gondolom nem tudja komolyan venni a kapcsolatot vagy téged, mert inkább a barátnője lehetnél korban, nem a neveloanyja.

2020. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/222 anonim ***** válasza:
91%
Én speciel örülnék, ha majd 52 évesen ilyen jó viszonyt ápolnék az egyetemista lányommal. Ebben a korban már az is csodának számít, hogy nem egy idegesítő vén szarnak tekinti az öregét, akit állandóan megpróbál lerázni. Nyilván nem látom a teljes képet, nem tudom, mi van a háttérben, mi az oka ennek a (számodra túlzottnak tűnő) ragaszkodásnak. De abban biztos vagyok, hogy idővel ez, ha nem is fog teljesen elmúlni, de enyhülni fog. Főleg, ha már befejezte az egyetemet, és nem jár minden nap a városnak abba a részébe. Szerintem felnőtt nő létedre (ugyebár :)) egy kicsit túlreagálod ezt a dolgot...
2020. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/222 anonim ***** válasza:
85%
Figyi szivi! Ha egy normális apáról van szó, akinek fontos a gyermeke, akkor jobb ha most befejezed a féltékenykedést. Gyanítom nem egy csóró 50-es pasiról van szó, szóval bármikor talál másik gold digger-t helyetted. Lánya viszont csak egy van.
2020. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/222 A kérdező kommentje:

24 Távolság és a munka beosztás miatt így könnyebb volt ,hogy összeköltöztünk.


Az a baj itt arra akarjàtok kihozni,hogy neki van igaza de akkorsem kellene ilyen módon viszonyulni az apjához neki.

2020. okt. 30. 10:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!