Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom lànya nem kedvel mit...

A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt

Figyelt kérdés
31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....
2020. okt. 30. 09:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/222 A kérdező kommentje:
40 köszi a kötekedést az nem segít.
2020. okt. 30. 10:43
 42/222 anonim ***** válasza:
100%

"18 Igen mert úgy Puszilja és öleli meg mint én ez milyen már ?!!"


Hogy érted, hogy úgy puszilja és öleli, mint te? :D Szájoncsókolja? Gondolom nem. Vagy csak az élettárs puszilhatja, és ölelheti meg az apját? Elárulom, apám 60 éves, és meg szoktam ölelni, mikor náluk vagyunk, a párjától még nem hallottam vissza, hogy ezt csak neki szabad. :D

2020. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/222 anonim ***** válasza:
35%
**Vagy csak az élettárs puszilhatja, és ölelheti meg az apát?
2020. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/222 anonim ***** válasza:
95%
Kezd fárasztó lenni ez a rinyálás, annak ellenére, hogy már mindenki leírta, hol van a bökkenő...
2020. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/222 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"én 22 évesen külön éltem barátnőmmel közös albiban és nem az apámhoz jartam és néztem hozza bújva a tv-t"


Én sem. És ez máig fájó pont az életemben, hogy nem volt sosem bensőséges kapcsolat az apám és köztem. Fogadd el, hogy vannak családok, ahol a gyerek nem szűnik meg gyereknek lenni attól, hogy elmúlik 18 éves. Hogy teljesen normális, ha összebújik apjával/anyjával. Valószínűleg így tett előtted is. Nincs kizárva, hogy a megjelenésednek nem örül, nem vagy neki szimpatikus. Ezt majd apjával lerendezik. De neki ott mindig lesz helye.

2020. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/222 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem kötekedni akartam, csupán szerettem volna felhívni a figyelmedet, hogy attól, hogy ismételgeted a vélt igazadat, attól az még nem lesz valid. Hiába írod le még százszor, hogy "közel felnőtt a saját életével pasijával kellene foglalkoznia", attól ez még nem feltétlenül így van, nekünk ezzel nem kell egyetérteni, neked ezt természetesen nem kell elfogadni... De attól, hogy ismételgeted, nem fog varázsütésre megoldódni a helyzet, nem fog mindenki melléd állni, és megsimogatni a buksidat, hogy "igen, neked van igazad"...


Abban egyetértek, hogy a kötekedés nem segít. De akkor visszakérdezek: szerinted mi segítene?

2020. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/222 A kérdező kommentje:

Brutális módon előjön itt a kettős mérce, máshol már más kérdésnél ilyen korúra azt mondjak élje a saját életét itt meg azt,hogy nem baj,hogy bújik bele az apjába. Nem, ez nem normális dolog. Igen a lanya marad támogassa szeresse minden de ez a része sok.


Mi segitene ? Őszintén a csajnak egy pár, szerintem csak rá mondta de nincs senkije. De ez az ő dolga úgyhogy nagyon mit tenni nem lehet.

Másnak, idegennek ez uncsi akkor ne olvassa van többszáz más kérdés. Benne élni az adott szituációban más mint itt leírva. Ezt is más átélni mint,hogy leirom megpuszilja.

2020. okt. 30. 10:56
 48/222 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Csak azért hogy làsd nem egyedi eset a tiétek, a legtöbb reakció nem épp pozitív.

2020. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/222 A kérdező kommentje:
Láttam, megtaláltam de nálunk nem így volt hanem már külön éltek több éve!! Nem elcsábítás történt.
2020. okt. 30. 11:05
 50/222 anonim ***** válasza:
18%
Mi történt itt, miért vannak a normális válaszok lepontozva? Megjöttek az elvált, otthagyott nők, bezzeganyuk?
2020. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!