Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki elvált, de nem tudtatok...

Aki elvált, de nem tudtatok szétköltözni, mesélnétek, hogy éltek?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves közös gyermekünk is, nagyon aggódok érte, mert se így, se úgy nem látom, hogy nyugalomba lennénk.

Nincs bántalmazás, vagy ilyesmi, de gyilkos a csend köztünk már.

Viszont a lakás közös, és egyikünk se tudna boldogulni a fél lakás árából.

Nincs hova költözni..

Gondoltam egy válási papír, kicsit tisztába tenné a dolgokat, és a gyereknek is elmondhatnánk. Mert egyenlőre próbáljuk játszani a semmi gond szinjátékot. Termeszetesen nulla sikerrel, de nem látom a megoldást sajnos...

Köszönöm



2021. jan. 4. 13:44
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Goldmund73


30-as válaszadó vagyok.

Én akkor jöttem erre az egészre rá, amikor összejöttem az exemmel. Neki a szülei imádták egymást, és állandóan ölelkeztek, állandóan kimutatták egymás felé a szerelmüket, a gyerekek előtt is. És az exemnek ez volt a normális, ez volt a minta. Ő is állandóan ölelt, puszilt, csókolt, állandóan hozzám akart érni, alvásnál odabújni. El se tudta képzelni, hogy úgy menjen el mellettem, hogy nem ér hozzám. Gyakran nehezményezte, hogy én nem vagyok ilyen, és állandóan keveselte az érintésem.

2021. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!