Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány napja derült ki, hogy...

Néhány napja derült ki, hogy babát várok, de a párom mindenképpen abortuszt akar! Hol a kiút?!

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt, eddig szerettük egymást, de mivel én nem hagyok neki döntési lehetőséget (magyarul nem akarok abortuszt) most odáig fajult, hogy azt mondta, hogy amennyire lehet, kerüljem őt el mostantól!

Nincs olyan családi hátterem, ami mellett egyedül vállalhatnám, pedig meg akarom tartani! Vele szerettem volna... És ő az aki nem akart védekezni, nekem mindegy volt, mivel mindig is szerettem volna babát (ezt ő is tudta) Mitévő legyek? :(


2010. aug. 14. 22:47
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim válasza:
75%
azt,h őt elveszted,ne sajnáld..mert tényleg egy....,mondjuk az is kérdés h hány évesek vagytok..nem mindegy h 19 vagy 29...tedd azt,amit érzel,ebben nem dönthet más.
2010. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
ő 31 éves felnőtt férfi. Aki amúgy velem tervezte a családját...
2010. aug. 14. 23:42
 23/56 anonim ***** válasza:
91%
hány éves vagy?????????????????????????????????te??
2010. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
24
2010. aug. 14. 23:46
 25/56 anonim ***** válasza:
44%
Te hány éves vagy?..egyébként ha első gyerek van a hasadban én sem vetetném el a helyedben..hisz lehet,hogy soha többé nem születhetne vérszerinti gyereked!
2010. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
59%
Egyedül is felnevelheted, vagy anyukád is segíthetne, aztán lehet hogy a pasid is észhez térne később... Hát fene tudja. De ha elveteted és valamit elcsesznek, akkor meg később se lehet gyereked soha többé :/ vagy tévedek?
2010. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
67%

23.46-os vagyok..kérdésem előtt már meg is kaptam a válaszodat.24 éveen már elég érett vagy ahhoz,hogy gyereked legyen.Ha úgy érzed vágj bele,és tartsd meg,hisz mint előbb írtam egy abortusz után sosem lehet tudni,hogy sikerülne-e a következő terhesség.Én nem kockáztatnék.Hány

hetes kismami vagy?

2010. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
58%

A párod miatt nehogy elvetesd!

Ha nem tud így elfogadni, akkor igazi bunkó, nem is vagy számára fontos valószínűleg. Ha szeret, akkor nem tenne ilyen kijelentést. Szüleid nem tudnak segíteni neked? Ha szeretnéd a babát, akkor kerüld el az apját, majd kérj gyerektartást... Az egészben az a legrosszabb, hogy már most lejön, milyen egy szemét apja lesz szegénynek. :(


Minden jót kívánok neked és a babádnak!

2010. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
62%
Azt tedd ami neked jó.Ö halgasson.De az jó megoldás,hogy hanyagold.Hasonlót éltem meg.Férjem anno barátom fösulis volt a teszt pozitív lett.3 napig került aztán megkérte a kezem.Azóta 10éve boldogok vagyunk együtt.
2010. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
61%
Ki tudja, talán egy másik pasi szívesen segítene felnevelni.
2010. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!