Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány napja derült ki, hogy...

Néhány napja derült ki, hogy babát várok, de a párom mindenképpen abortuszt akar! Hol a kiút?!

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt, eddig szerettük egymást, de mivel én nem hagyok neki döntési lehetőséget (magyarul nem akarok abortuszt) most odáig fajult, hogy azt mondta, hogy amennyire lehet, kerüljem őt el mostantól!

Nincs olyan családi hátterem, ami mellett egyedül vállalhatnám, pedig meg akarom tartani! Vele szerettem volna... És ő az aki nem akart védekezni, nekem mindegy volt, mivel mindig is szerettem volna babát (ezt ő is tudta) Mitévő legyek? :(


2010. aug. 14. 22:47
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
88%

"Azért a gyerektartás se ilyen egyszerű. ha a pasas nem ismeri el gyermekeként a bébit, akkor az anyuka pisloghat, hol kap ő majd gyerektartást.. a gyerektartáshoz alá kell írnia a pasinak az apasági nyilatkozatot. csak a tisztánlátás végett mondom."


A tisztánlátás végett mondasz hülyeségeket: apai elismerő nyilatkozat hiányában az anya apasági pert indíthat, ahol DNS-teszttel 99,99%-os biztonsággal megmondják, ki a gyerek apja. Amennyiben az anya által megnevezett férfi az, úgy őt kötelezik gyerektartás fizetésére, ha elismerte a gyereket, ha nem. Ne szólj hozzá olyan dolgokhoz, amikhez nem értesz!

2010. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerű mint az 1x1.


A pasid nem tervez veled hosszú távra (mivel nem vállalja a gyereket), ergo csak "arra kellesz neki" (szórakozik veled), bármit, bárhogyan ad elő (hogy vele képzeli el a jövőt, hajjaj hogy én ezt mennyiszer hallottam már)... vedd le a rózsaszín szemüvegedet, fújd el a lila ködöt....és dobd ki a pasast!


Keress mást,ameddig fiatal vagy és van választék!


Hogy a gyerekkel mi legyen? Hát hallgass a szívedre. 3 lehetőséged van:

-megtartod

-örökbe adod

-abortusz


A sok "okos" abortuszellenzőre meg ne nagyon hallgass, mert EZ A TE ÉLETED, ne ők fognak élni a te döntésed következményeivel...

2010. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
44%
Első terhességet nem szabad elvetetni.Főleg nem 24 évesen. Már elég idős vagy, hogy anya légy. Fel tudod nevelni.
2010. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
72%

Ez a pasi tudta, hogy gyereket akarsz, és azt mondta, ne védekezzetek. Ahogy eddig előttem írták, ebből józan ésszel arra lehet következtetni, hogy ő sem bánja, ha megfogan. (Mondjuk szerintem ezt egy párkapcsolatban előre és pontosan meg kell beszélni, nem a véletlenre bízni.)

Most meg nem akar többet látni, szabályosan meg van Rád sértődve, hogy teherbe mertél esni, azaz hogy normálisan működik a szervezeted (védekezés nélküli dugásból általában ez lesz - vagy olyan buta, hogy ezt sem tudja?)


Egy dologra tudok következtetni. Ő az abortuszt gondolta védekezésnek. Azaz nem húz óvszert/nem száll be a tabletta árába, és ha Te teherbe esel, majd felfekszel a műtőasztalra, ő meg moshatja kezeit, aztán tovább dughat, és ha még egyszer teherbe esel, hát még egyszer megszabadítod őt tettei következményeitől. Aha.

2010. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2010. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
31%

24 évesen lehetnél feleőségteljesebb..pl megkérdezed: azért ne legyen gumi mert te is gyereket akarsz?

..nem nehéz, 1 mondat az egész

ezt a gyerektartás dolgot meg nem értem, ő egyértelműen megmondta hogy nem kell neki a gyerek vetesd el..ha a te felelőtlenséged miatt estél teherbe, és még ő mondta is h ne tarts meg akkor ha vállalod akkor azt TE vállaltad, nem ő, te is tarts el...nem értem h az emancipáció közepén, miért kell a pasikon élősködni

amúgy nő voltam

2010. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
65%

hát bocs utolsó, de ha csak gumival védekeznek, és a férfi azt mondja, nem kell, akkor nyilván gyereket akar. Vagy mire gondolt? A gólya majd addig nem figyel, vagy mi?

Ha azt mondja nem kell gumi, az=jöhet a gyerek

2010. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
59%

21:21

Egyetértek Veled!


(Amúgy a pasiknak csak odáig van beleszólásuk a gyerek témába, hogy a gumit derogál vagy sem felhúznia! HA nem húzza fel és abból gyerek lesz, akkor onnantól kezdve nincs beleszólása a dologba! HA a nő meg akarja tartani, megtartja, és fizeti a gyerektartást, ha elveteti, hát elveteti! Nehogy már más mondja meg egy nőnek, hogy mit kezdjen a testével!!!)

2010. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
70%

23.08:

Elég kevés hímsoviniszta nővel találkoztam még, ami valahol logikus. Az a minimum, hogy innentől kezdve neked nem lesz gyereked, mert ugye "jajj, szegény férfinak, aki nem akart védekezni, jajj, most a végén még vállalnia kell a gyerekét". Tudod mit? Lehet, hogy szerinted a gyerek megfoganásához nem kell apa, de a biológia törvényei mást mondanak. Úgyhogy innentől kezdve elvárom, hogy ne akarj ráakaszkodni egyetlen férfira sem, és gyereket szülni neki, mert végülis nem is kell a spermája a fogantatáshoz. A te véleményed szerint.

2010. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
26%
kell, utolsó, és igen szemétség hogy mi szenvedünk, de egy kérdés menyibe került volna? am nem azt jelenti,hogy jöhet a baba.. én se akarnák gumival sexelni mert az megöli az egészet, ha ritkán legalább a tv-t bekapcsolnád, ha már mást nem is, tudnád hogy nemgumi nem egyenlő babát akarok, hanem azzal egyenlő hogy élvezni szeretném...na de mindegy(milyen érdekes is hogy én spec nem vok ilyen padhelyzetben...valyonmért..) persze szemétség h a nő védekezzen, de az is ha egy babaával zsarolnak...
2010. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!