Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány napja derült ki, hogy...

Néhány napja derült ki, hogy babát várok, de a párom mindenképpen abortuszt akar! Hol a kiút?!

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt, eddig szerettük egymást, de mivel én nem hagyok neki döntési lehetőséget (magyarul nem akarok abortuszt) most odáig fajult, hogy azt mondta, hogy amennyire lehet, kerüljem őt el mostantól!

Nincs olyan családi hátterem, ami mellett egyedül vállalhatnám, pedig meg akarom tartani! Vele szerettem volna... És ő az aki nem akart védekezni, nekem mindegy volt, mivel mindig is szerettem volna babát (ezt ő is tudta) Mitévő legyek? :(


2010. aug. 14. 22:47
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
85%

"én se akarnák gumival sexelni mert az megöli az egészet, ha ritkán legalább a tv-t bekapcsolnád, ha már mást nem is, tudnád hogy nemgumi nem egyenlő babát akarok, hanem azzal egyenlő hogy élvezni szeretném..."


Ilyet hallottál a tv-ben? Mit néztél Te, Mónika-show-t?

A gumi nem öli meg a szexet, csak akkor, ha a pasi (esetleg nő) a fejébe veszi, hogy így lesz. Hát nem tudom,nekem elég jó orgazmusaim szoktak lenni gumi mellett, meg a barátomnak is, de ha Te mondod...


Akárhogy is, a Kérdező leírja,hogy a pasi azt mondta, NE VÉDEKEZZENEK!!!!!!!! Abból márpedig előbb-utóbb gyerek lesz, aki nem az égből pottyant.

2010. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
80%

"én se akarnák gumival sexelni mert az megöli az egészet, ha ritkán legalább a tv-t bekapcsolnád, ha már mást nem is, tudnád hogy nemgumi nem egyenlő babát akarok, hanem azzal egyenlő hogy élvezni szeretném.."


Az intelligenciád alapján én is azt mondom, hogy nem a Máunika sóuból kéne tájékozódni. Szüld csak a semmire a kölykeidet, mert te "élvezni akarod a szexet". Aztán menjenek állami gondozásba, mert ennyi eszed van...


Egészséges ember, ha nem védekezik, akkor gyereke lesz. Ennyi. Aki ezt nem képes felfogni, az menjen vissza az őserdőbe...

2010. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
20%
nem mónikára gondoltam...minden második filmben bennevan kb..jó nem így direktbe de ahhoz ugye át kéne látni a sorokon..kár h nektek nemmegy..sebaj...a mondanivalóm lényege nem is az volt, hanem hogy ugyanolyan sz*mét dolog a nők részéről ilyenekkel előállni mint a férfiak részéről az hogy "védekezz te, mert nő vagy"
2010. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Mi lett a döntésed? Megoldás?

Csak érdekelne, mert korábban én is válaszoltam...

2010. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2012. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
63%
Ha nincs védekezés nincs szex ! Ebben lett volna a kiút.
2013. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!