Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinél hogy szokás otthon...

Kinél hogy szokás otthon családban/kapcsolatban? A nő szed a férfinak az ételből, vagy a férfi szed magának?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki magának szed.
2021. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
80%

Én szoktam szedni a páromnak ha együtt leülünk enni, néha akkor is, ha csak ő eszik, természetesen tud szedni magának is, szokott is, de én pl szeretem elé tenni a kaját :D

27/N 30/F

2021. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magának szed, azt annyit amennyit akar
2021. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez teljesen mindegy.
2021. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk én szedek a férjemnek. Igazából nem tudom miért van így, de mindig is így volt. Talán azért, mert mondjuk én tudom hogy az öntetet mire kell tenni, a tésztát a húsra, vagy csak mellé stb.
2021. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
80%
Mikor hogy. Mi ketten vagyunk, nem szokott ilyen háromfogásos asztalt körülülős vacsora lenni... Ha úgy alakul, akkor megkérdezzük egymást, hogy kér-e a másik és ennyi. Ha vendégek vannak, akkor is mindenki magának szed, vendégek először. A szüleimnél 99%-ban anyukám szed apukámnak, aki mindig panaszkodik, hogy sok, de azért megeszi mindet (nincs elhízva). Náluk még megvan ez a "nő dolga a háztartás" dolog.
2021. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki magának. Egyrészt mert mindenki maga tudja mennyit szeretne enni, másrészt nálunk mindenki képes arra hogy ellássa magát, senkit nem kell kiszolgálni.
2021. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
23%

1) nyersen eszek mindent

2) nem fozok

3)nincs ebedloasztalunk meg semmilyen ures felulettel rendelkezo asztalunk.

4) teljesen mas az etrendunk

2021. febr. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
92%
A szüleimnél az volt a szokás, és még mindig az, hogy anyukám szed mindenkinek. Ha meglátogatom őket, ez most is így van. Nálunk, itthon a férjemmel úgy oldjuk meg, hogy mindenki szed magának. Mondjuk mióta beköltöztünk a házunkba ahol van konyhasziget, ez változott kicsit. Általában ott a pulton tálalom ki az ételt (így én szedem ki inkább) és csak a tányérokat viszem az asztalhoz.
2021. febr. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
94%
Édesanyáméknál amikor hozza a levest és a második félét,azt szokta mondani hogy mindenki szedjen magának,amennyi jólesik neki.De én mindig mondom neki,hogy nekem inkább szedjen ő legyen szíves.Mivel itthon napjába egyszer szoktam enni,akkor viszont sokat,és náluk nem ha keveset szedek azzal nem lakok jól,viszont sokat se akarok szedni,mert nem szeretném előlük is elenni az ételt,mivel szegények ők is.Ezért kérem inkább meg őt,hogy szedjen nekem,mert ő úgy megtudja saccolni még így látatlanba is,hogy se nagyon sok ne legyen,se nagyon kevés,hanem pontosan megfelelő.
2021. febr. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!