Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinél hogy szokás otthon...

Kinél hogy szokás otthon családban/kapcsolatban? A nő szed a férfinak az ételből, vagy a férfi szed magának?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk én szedek mindenkinek. Nő vagyok.
2021. febr. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
70%

Nem sok dolog idegesit, de ez a no szed a ferfinak halalosan kikeszit...

Nalunk is ez megy...

2021. febr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
98%

Ha otthon vagyok a szüleimnél, akkor én szedek először (magamnak), aztán a nővérem, utána Anya Apának, majd magának. Apám állandóan hisztizik, hogy nem pont annyit kap, amennyit kigondolt előre magának, de nem hajlandó szedni, azt mondja, hamarabb halna éhen, minthogy megtegye. (Na persze...)

A párommal nincsenek ilyen "játszmák", van, hogy szedek neki, mert úgy kényelmes, van, hogy odateszem az asztalra és kiszolgálja magát. Ha ő főzött, akkor ő szokott szedni nekem, mert szeret így kedveskedni, de nem elvárás.

2021. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
95%

Fű nálunk össze-vissza. Ha nagy dínom dánom vendégeskedés van, valaki mindig szed mindenkinek, mert nem férünk mindannyian hozzá. De ez a személy kb épp az, aki a tál mellé ült le véletlenül.


De ha csak ketten itthon vagyunk, akkor ahogy sikerül. Én szedek férjemnek, ha kéri, de általában nem kéri, mert válogat, hogy miből mennyit kér, így ráhagyom. Fordítva is szed nekem, ha úgy van.

2021. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
98%

Mindenki magának szed.

És néha mindenki magának is főz. :D

2021. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk attól függ, hogy ki van közelebb a kajához.
2021. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magának szed, hiszen ő tudja, hogy miből akar enni és mennyit.
2021. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
80%

"Nem sok dolog idegesit, de ez a no szed a ferfinak halalosan kikeszit.."

Megtudom érzeni, nekem is b*ssza a szemem a sok cseléd nő

2021. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
73%
Hihetetlen H egy ilyen kérdésre mennyi válasz érkezik, és egyesek még meg is indokolják, hogy miért ők szednek mkinek 😂😂😂
2021. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk én szedek a férjemnek, és meg is etetem. Esténként megfürdetem, pár naponta megborotválom, és a fogát is én mosom neki. Ha öltözködni kell, átöltöztetem, nagy wc után ki is törlök a fenekét.



De csak azért, mert balesete volt, és csúnyán összetörte magát, még nem tudja ezeket a dolgokat rendesen megcsinálni. Úgy 2 éve engem műtöttek, ő csinált nekem hasonló dolgokat.


Egyéb esetekben mindenkinek megvan, és rendesen működik a 2 keze, ki tudja szedni magának.

2021. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!