Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődött meg a férjem...

Miért sértődött meg a férjem lánya? Őt nem vittem magammal kirándulni.

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelött kijelentette hogy láthatáskor az apjával akar lenni csak. Elötte programoztunk négyesben is. Van egy 6 éves féltestvére.

Most hétvégén is láthatás volt. Én mivel jó idő volt elmentem a kicsivel kirándulni,jól éreztük magunkat. Lényeg a lényeg hogy a nagylány megsértödött mert ő nem jöhetett. Ő kérte hogy hadd lehessen csak az apjával,gondoltam hogy a kicsi ne lógjon rajtuk mi nem is leszünk itthon. Addig nem volt ezzel baja míg rossz idő volt és kb itthon ültünk a testvérével míg ő és az apja videójátékoztak vagy épp csavarogtak vhol pl férjem haverjainál ahol vannak vele egykorú gyerekek.

Most hogy mi is ki tudunk mozdulni nem tetszik neki vagy nem tudom.

Minenesetre a férjem kapott egy üzenetet a volt feleségétől hogy milyen dolog ez hogy a nagylányt kihagyjuk mindenből. A férjem velem kezdett vitázni hogy megkérdezhettem volna tőlük akarnak e velünk jönni. Mondtam neki mi a tervünk-van a közelünkbe egy tó és játszótér oda kirándultunk,vittem enni innivalót egész nap ott voltunk.

A nagylány 12 éves.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet legközelebb? A nagylány még mindig csak az apjával szeretne lenni láthatáskor.


2021. máj. 5. 06:35
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
90%

7


De kifejezetten az volt a kérés, hogy hagy legyenek kettesben az apjával. Most még a kérdezőnek mint valami debilnek kellene erőlködnie minden alkalommal, nehogy még ő legyen lecseszve, aki tartja magát a megbeszéltekhez? Itt a férj a ludas, neki kellett volna lekommunikálni ezt a kislánnyal, az exszel és a kérdezővel is. Ehelyett elegánsan kihátrált és rákente az egészet a kérdezőre.

2021. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
94%
A férjeddel vannak bajok. Betartottad, amit a kislány kért és most te vagy a hibás?? Férje helyre tesz, ő meg tegye helyre a gyereket és az exet.
2021. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
94%
Mi gátolta a férjed ér, hogy a nagy lánnyal utánatok menjen? És a nagy miért nem nyitotta ki a száját, hogy mit akar? Nem vagy gondolatolvasó. A helyedben a férjét és az exet is kiosztanám, ne gondolják, hogy nekik van igazuk. A nagynak meg meg kell mondani, hogy azért van szája, hogy szóljon, ha akar valamit. Másrészt meg te miért ne programozhatnál kettesben a kicsivel?
2021. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
91%

Én is kiosztanám mind a pasit, mind az exét. De tisztellek hogy ezt így bevállaltad, én pont ezek miatt a dolgok miatt nem kezdek kisgyerekes pasival. Nem fogom egy idegen gyerek kívánságát lesni, aztán ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy ő elgondolta, rajtam csattanna az ostor.


Elég nagy a gyerek ahhoz hogy megmondja az apjának, hogy te fater, menjünk már inkább utánuk. De ez szerintem a tipik elkényeztetett kölyök esete, akinek a seggét kinyalják mert elváltak, és mindent elnéznek neki, így ezt a viselkedést is. Tudod hol lehetne engem cseszegetni.... le is út, fel is út lenne.

2021. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az nem tetszett neki hogy jól éreztétek magatokat. Ha otthon ültél volna a gyerekkel akkor nem lett volna baj.

Apucit kellene felvilágosítani a dolgokról. Ő is tudja hogy azt mondta a gyereke hogy csak vele akar lenni?

2021. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
93%

"férjem velem kezdett vitázni hogy megkérdezhettem volna tőlük akarnak e velünk jönni. " eleg f.sz dolog

Egyebkent neki nem tunt fel amikor indultok? De komolyan..latja hogy keszulodtok, ha annyira akartak volna menni rakerdezett volna a kiscsajnal. Szerintem eszebe sem jutott. De ugy latszik az ex boffent egyet o meg lemegy pincsibe..

Szepen ld kell ulni a kiscsajjal, es megebszelni hogy te csak hozza akartal igazodni. De ha szeretne valamit mondja meg, ne kelljen mar ezt a színjatekot eljatszani.

2021. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az előttem szólókkal. Te a lehető legkorrektebbül jártál el. Először próbáltad bevonni a közös programokba, amikor szólt a nagylány, hogy kettesben akar lenni az apjával, akkor meg elvonultatok a kicsivel, hogy teljesüljön, amit akar.

Ezek után a hisztis 12 éves, meg a rosszindulatú anyja téged hibáztatnak. És ami különösen szomorú, hogy a férjed nemhogy nem véd meg, de még csak objektíven se képes látni a dolgokat.

A férjedet és a lányt is rakd rendbe. Vond kérdőre a lányt, hogy mit mondott ő az anyjának. Akkor kiderül, hogy ki hazudott: a lány vagy az anyja.


Egyébként biztos lehetsz benne, hogy ha veletek jöttek volna, akkor megint az lett volna a baja, hogy nem lehet az apjával kettesben.

Ha nem lenne közös gyerek, azt mondanám, hagyd ott ezt a díszes családot, hadd boldogítsák egymást.

Így azt mondom: továbbra is menj el kettesben a kicsivel és érezd jól magad vele. A naggyal meg foglalkozzon az apja. Neked semmi kötelességed nincs azzal a lánnyal, a láthatás nem neked szól, hanem az apának. És ha ráadásul ilyen alattomos, hazudozó lány, akkor meg pláne a lehető legkevesebbet érintkezz vele.

Én a helyedben ezt így a lány szemébe is mondanám: hogy a legkevésbé sem akarok közös programot csinálni olyan emberrel, aki alattomos, hazudozik rólam, és visszaél a jóhiszeműségemmel.

2021. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
73%

A közös gyerek felett átsiklottam bocsánat, reggel van még :) A véleményem változatlan, csak a közös gyerekünkkel foglalkoznék, így is elég jófejség tőled hogy egy idegen gyereket is akartál volna szórakoztatni.


Szimplán féltékeny a kicsire szerintem. Érezd jól magad a kicsivel, a "nagyot" meg szard le, nem a te gyereked, szenvedjen vele az anyja meg a férjed. Én is simán megmondanám, ahogy Goldmund is írja, hogy nem vagyok hajlandó egy ilyen hazudozós, rossz gyerekkel programot szervezni. Mit tudnának tenni? Semmit. Nem kötelességed más lepottyantott kölykét pesztrálni. #14.

2021. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
94%
A férjed a hunyó, gyenge jellem és a volt felesége még mindig befolyásolja. Tudja, hogy neki kellett volna megoldani a hyzetet, de könnyebb neki téged hibáztatni. Hát jól beválasztottál.
2021. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
44%
18: most nem azért, de a párom gyereke minden csak nem idegen...
2021. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!