Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődött meg a férjem...

Miért sértődött meg a férjem lánya? Őt nem vittem magammal kirándulni.

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelött kijelentette hogy láthatáskor az apjával akar lenni csak. Elötte programoztunk négyesben is. Van egy 6 éves féltestvére.

Most hétvégén is láthatás volt. Én mivel jó idő volt elmentem a kicsivel kirándulni,jól éreztük magunkat. Lényeg a lényeg hogy a nagylány megsértödött mert ő nem jöhetett. Ő kérte hogy hadd lehessen csak az apjával,gondoltam hogy a kicsi ne lógjon rajtuk mi nem is leszünk itthon. Addig nem volt ezzel baja míg rossz idő volt és kb itthon ültünk a testvérével míg ő és az apja videójátékoztak vagy épp csavarogtak vhol pl férjem haverjainál ahol vannak vele egykorú gyerekek.

Most hogy mi is ki tudunk mozdulni nem tetszik neki vagy nem tudom.

Minenesetre a férjem kapott egy üzenetet a volt feleségétől hogy milyen dolog ez hogy a nagylányt kihagyjuk mindenből. A férjem velem kezdett vitázni hogy megkérdezhettem volna tőlük akarnak e velünk jönni. Mondtam neki mi a tervünk-van a közelünkbe egy tó és játszótér oda kirándultunk,vittem enni innivalót egész nap ott voltunk.

A nagylány 12 éves.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet legközelebb? A nagylány még mindig csak az apjával szeretne lenni láthatáskor.


2021. máj. 5. 06:35
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Kicsit az az érzésem hogy az nem tetszett neki h kimozdultunk fagyiztunk jól el voltunk. Mert amikor ő programozik az apjával arra nem féltékeny h mi itthon vagyunk és max a ház melletti játszóra megyünk ki labdázni...
2021. máj. 5. 19:36
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy min sértődött meg, te csak betartottad, amit kért, kettesben volt apukájával.

Férjeddel beszéltél már?

2021. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk a vita óta. Mondtam neki h utánunk lehetett volna jönni,tudták hova megyünk,nem fogok a kicsivel pláne jó időbe itthon ülni csak azért hogy a lánya ne érezze magát kihagyva. Főleg hogy neki lett elege a közös programokból és kérte h csak vele legyen láthatásokon. Ha meg gondolta magát a lánya beszéljen vele hogy 2 hét múlva elmenjünk e 4esbe vhova,ha meg nem akkor nincs min vitatkoznia velem
2021. máj. 5. 20:05
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Megértette?
2021. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
87%

Üzenem távolról a férjednek, hogy igen sz@r hétvégék elé néz, ha egyik héten egyik gyerekkel van láthatás másik hétvégén meg a másikkal. Márpedig erre robog, ha nem hajlandó végre tököt növeszteni.

Vagy a kiscsaj kavar vagy az anyja, de mindegy is, a kedvesednek kellene két szóból rendbe szedni őket - már ha tényleg érdekli a családja, mert hosszú távon a nagyobbik kislánynak se lesz ez így jó.

2021. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!