Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődött meg a férjem...

Miért sértődött meg a férjem lánya? Őt nem vittem magammal kirándulni.

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelött kijelentette hogy láthatáskor az apjával akar lenni csak. Elötte programoztunk négyesben is. Van egy 6 éves féltestvére.

Most hétvégén is láthatás volt. Én mivel jó idő volt elmentem a kicsivel kirándulni,jól éreztük magunkat. Lényeg a lényeg hogy a nagylány megsértödött mert ő nem jöhetett. Ő kérte hogy hadd lehessen csak az apjával,gondoltam hogy a kicsi ne lógjon rajtuk mi nem is leszünk itthon. Addig nem volt ezzel baja míg rossz idő volt és kb itthon ültünk a testvérével míg ő és az apja videójátékoztak vagy épp csavarogtak vhol pl férjem haverjainál ahol vannak vele egykorú gyerekek.

Most hogy mi is ki tudunk mozdulni nem tetszik neki vagy nem tudom.

Minenesetre a férjem kapott egy üzenetet a volt feleségétől hogy milyen dolog ez hogy a nagylányt kihagyjuk mindenből. A férjem velem kezdett vitázni hogy megkérdezhettem volna tőlük akarnak e velünk jönni. Mondtam neki mi a tervünk-van a közelünkbe egy tó és játszótér oda kirándultunk,vittem enni innivalót egész nap ott voltunk.

A nagylány 12 éves.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet legközelebb? A nagylány még mindig csak az apjával szeretne lenni láthatáskor.


2021. máj. 5. 06:35
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
79%
Akkor kellett volna odahívni a nagylányt, hogy sikerült-e eldöntenie hogy csak az apjával akar lenni, vagy a programok azért kellenek. Ha hazudozik, hogy az nem is úgy volt, akkor legalább tudni fogod hogy el akar marni az apja mellől, és szimplán szarkavaró a kiscsaj.
2021. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus áldozathibáztatás. A férjed egy jellemtelen szar alak. Téged hibáztat, mikor egyértelműen kijelentette a kölyke, hogy csak vele akar lenni. Ennyi esze nincsen felnőtt emberként, hogy felfogja, hogy te ennek tettêl eleget, aztán még te vagy a hibás? Hát úgy helyretenném az agyát, hogy többet eszébe nem jutna engem hibáztatni. Miért nem volt neki annyi esze, hogy megkérdezze a lánykáját, hogy akar-e menni valahova? Ne hagyjad magadat, mert így folyton az lesz majd, hogy rajtad meg átgázolnak és mindent megtehetnek, mert gyenge vagy. Osszad ki a férjedet is, mondhad el neki, hogy még egy ilyen, aztán mehet amerre lát. Döntse szépen el, hogy az exének lesz a pincsije, vagy férfi lesz, aztán kiáll a feleségéért, mikor azt alaptalanul bántják. Ilyen jellemtelen, nulla embert úgy hagynék ott, hogy csak zutyog, hiába van közös gyerek, legyen akkor boldog az exével, ha még most is úgy ugrál, ahogyan az fütyül.

Te ezt a helyzetet tökéletesen kezelted. Így is le a kalappal előtted, hogy ennyire korrekt vagy. Hiszen neked is biztosan nagyon szarul esett, mikor benyögte a leány, hogy nem kíváncsi rád csak az apja érdekli és vele akar lenni, te mégsem kezdtél el a férjednek rinyálni, hogy milyen rosszindulatú a lánya és miért nem kíváncsi rád.

Szóval tegyed helyre a férjedet, hogy mit képzel magáról, hogy téged hibáztat, mikor te mindent megtettél a takony leánya érdekében, hogy őfelségének jó legyen, aztán még te vagy a szar? Mit képzel magáról? Másrészt ne neked kelljen már teperni valaki másnak az elpottyantott poronyta miatt, mikor az egyértelműen megmondta, hogy nem akar se veled, se a kistesójával lenni. Aztán ha nem hajlandó változtatni se a csitri, se a féejed a viselkedésén, akkor adaadnám neki szépen a válási papírokat. Mert ilyen emberrel csak szar lesz az életed és a saját gyereked fog erre rámenni, mert látszik, hogy valami hadjáratot kezdtek ellened a féreg anyjával együtt, hogy veszekedjetek. És ha ez átmegy állandó jellegbe, akkor a saját gyereked fog sérülni abban a rossz környezetben, ha mondjuk folyton veszekedni fogtok a férjed idióta leánya miatt. Szóval ez az a pont, ahol nagyon erőteljesen álljál ki magadért, mert csak rosszabb lesz, ha hagyod magad elnyomni.

2021. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
80%
Nem csináltál semmi rosszat! A lányka kamaszodik, valószínű most kezdődik az a korszak, amikor mindent és mindenkit is utál és most épp beléd tudott kötni.
2021. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
81%
A nagylány viselkedésén ne lepődj meg. Gyerek, igényli a figyelmet és könnyen féltékeny. A legtöbb gyerkőc ilyen. A párod viszont elszomorító; ex füttyent egyet és ezért összeveszik veled. Meggondolandó, hogy hol vagy a sorrendben.
2021. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, ha nekem bajom volt, már 9-10 évesen is tudtam közölni egyértelműen, mi bánt, mit szeretnék, nem magamban puffogtam meg hisztiztem és generáltam a feszkót.


Kérdező, engedd el, de készülj fel rá, hogy ez a kezdet. Ha már most ennyire passzív-agresszív a kiscsaj :(

2021. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
41%
18 és 42: nem kölyök, hanem gyerek. És a “lepottyantott” kifejezés elfogadhatatlan, a használóját minősíti.
2021. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
69%
Húha, itt az önérzetes kommentrendőrség, mindenki fedezékbe!
2021. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
79%
Amíg hisztizik, meg kavarja a szart akkor is ha az van amit őt akar, bizony csak kölyök.
2021. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
73%
Márpedig az ilyen egy neveletlen kölyök.... sőt hülyegyerek. Az én szememben egy gyerek jól nevelt, udvarias és tud viselkedni. Nem a szart kavarja a féltesójának és az anyukájának.
2021. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
78%
Lesz ez még rosszabb is,mert következő alkalommal is lehet ezt játsza el ,férjed megint le fog szidni hogy a lányával rosszul bántál és duzogni fog stb soha nem gyözhetsz .
2021. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!