Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy apám...

Mit csináljak hogy apám "nőcskéje" eltűnjön az életünkből? 16F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam leírom hogy mi van itthon, mert egyrészt jól esik kicsit "kibeszélni" magamból a dolgokat, másrészt érdekel hogy ki mit gondol erről, és ki mit tenne a helyemben.

Szóval én egy 16 éves fiú vagyok, apámmal élek és az új nőjével. Na most ebben az a vicces, hogy az a "nő" közelebb áll hozzám korban, mint apámhoz. 22 éves csajról beszélünk, apám meg 37 éves. Úgy néz ki ez a nőcske mint egy rib@***nc. Tipikus elkényeztetett hisztis p...cs@ aki apámmal csak a pénzéért van. (Tuti) Nekem mindig beszólogat, piszkál, meg pl tudja hogy utálom a cigit és a szagától is rosszul vagyok, ő csak azért is a házba bagózik meg a fejembe fújja. Komolyan néha úgy felidegesít hogy majdnem neki megyek...Apámmal már beszéltem erről de hidegen hagyta. Mondván "szeretik egymást" istenem ez olyan sablon mindenki megkattan ebben a korban?! Múltkor át szerettem volna hívni a barátnőmet, hogy kettesben lehessünk, de persze nem sikerült kivitelezni mert apám nőcskéje levágta a hisztit, hogy ide csaj ne jöjjön, ő pihenni szeretne, fáradt (elfárad abba hogy rohangál egyik műköröm szalonból a másikba xD) és nyugodtan akar otthon lenni. Kérdezem én, mi fáj neki abba ha átjön egy lány?! Nyilván ezt is rá hagyta apám...Mondom nem hiszem el kikészülök... Aztán már évek óta szeretnék kutyát, régen volt is de sajnos elpusztult. Megigérte apa hogy kapok egy kutyát...Felhoztam a témát hogy akkor honnan nézzünk kutyust, milyen fajtát stb...Erre később közli, hogy nem lehet kutyám mert az a csaj utálja a kutyákat és "ez csak nyűg lenne, időnk se lenne rá" pedig ez nem is igaz mindig gondoznám, etetném stb stb!!! De persze amit én szeretnék az senkit se érdekel!!!!! Apám vagy vak, vagy hülye. Múltkor hallottam, hogy lefeküdtek. Nagyon felment bennem a pumpa. Hogyan tüntessem el apám mellől?

Kérlek normális válaszokat írjatok! 16F



2021. máj. 5. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
89%
Most gondolok bele: 22 Évesen mostoha, méghozzá egy szinte azonos korú mostohája. Nem is ítélkezem, de kíváncsi vagyok hogy ezt végig gondolta-e a hőgyemény. :-)
2021. máj. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
87%
Én tuti kitalálnék valami tervet, amivel kiidegelném a csajt, de úgy hogy ne tudja közöm van hozzá.
2021. máj. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
94%

Ez a ne jöjjön a párod, mert pihenni szeretne a 22 éves, úgy, hogy ki is fejted, hogy nem is dolgozik ezek alapján.... xD Mert amúgy meg nem a szobádba lennétek szinte végig, szóval a köszönésen kívűl amúgy se kéne vele foglalkoznia.


Ez még a 70 éves nagyanyámtól viszonylag jó kifogás volt anno (úgy nem, hogy egy 100+ négyzetméter szigetelt ház két túlvégén voltunk 2-en), de egy 22 éves velem egykorú csajtól nagyon vicces. xD

2021. máj. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 Thispain ***** válasza:
76%
Ahogy a képedbe fújja a bagót, úgy én is áthívnám a csajomat, és szereznék kutyát. Az a nő téged leszar, sőt, idegesít is téged. Tedd te is ezt azzal, hogy azt csinálod, amit szeretnél. Ha apukád a "barátnőjére" ráhagyja, rád is ráhagyja.
2021. máj. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
89%

16: Ez azért kicsit erős tanács. Nem kéne ismeretlenül egy családban szítani a feszültséget.

Ha 16 éves vagy akkor már mehetsz koleszba is. Vagy próbáld elviselni a helyzetet, néha mondjad faterodnak hogy ez így nem jó neked és ha nem tesz semmit akkor miélőbb próbálj önállósodni.

Kutyát én nem vennék a helyedben. Ha nem érzed jól magad otthon és elköltözöl akkor nagyon meg fogja nehezíteni az életedet. Majd néhány év múlva, ha lesz önálló albérleted és stabilabb háttered. 16 évesen még a legjobb háttérrel is nagy felelősség egy kutya, pont ilyenkor bulizik meg mászkál el az ember. A nyaralást is nagyon megnehezíti ha nincs aki addig gondozza.

2021. máj. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
71%
Apakomplexusa van a kislánynak. Majd később úgyis lelép, ha kinövi ezt.
2021. máj. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen ostoba k.urvákra az a legjobb és legbölcsebb hozzáállás, ha nem szólsz hozzá! Okozhatsz neki bármilyen kellemetlenséget, ezek olyanok, mint a fóliák. Lepergetik magukról a vizet! Nem kell hozzászólni csak alap kommunikációnak kell meglenni. Értem, hogy kellemetlen ha a fejedre fújja a füstöt, korábban kimutattad, hogy ez idegesít, ha viszont látja, hogy nem tud felidegesíteni, akkor egy tipikusan fagyi visszanyal típusú helyzet áll elő, mégpedig, hogy ő lesz ideges. Hidd el jártas vagyok ilyen témában. A munkahelyemen sok féle, fajta emberrel vagyok rákényszerítve munkára. El kell érned, hogy ő legyen ideges és ne te! Ha nem engedi, hogy átjöjjön a barátnőd? Hát nem kell neki szólni, átjön a barátnőd és ott van, ha meg nekiáll hisztizni a barátnőd előtt, hogy nem maradhat stb porig aláznám a barátnőd előtt, hogy értse ő is a helyzetet. A legegyszerűbb ilyennek azt mondani, hogy egy utolsó aranyásó k.rva.
2021. máj. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
93%

Fiatal éveit egy gyerekes pasira pazarolja. Ennél nagyobb büntetés nem érheti, csak még nem tudja.

Ha igazán jó no lenne, akkor lehetne fiatal gyerektelen pasija, de azok nehezen adják fel a függetlenségüket.

2021. máj. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
88%
Nagyszülőkhöz nem tudsz menni?
2021. máj. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
30%
Anyámon a tanárom c. film megnézése.
2021. máj. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!