Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy apám...

Mit csináljak hogy apám "nőcskéje" eltűnjön az életünkből? 16F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam leírom hogy mi van itthon, mert egyrészt jól esik kicsit "kibeszélni" magamból a dolgokat, másrészt érdekel hogy ki mit gondol erről, és ki mit tenne a helyemben.

Szóval én egy 16 éves fiú vagyok, apámmal élek és az új nőjével. Na most ebben az a vicces, hogy az a "nő" közelebb áll hozzám korban, mint apámhoz. 22 éves csajról beszélünk, apám meg 37 éves. Úgy néz ki ez a nőcske mint egy rib@***nc. Tipikus elkényeztetett hisztis p...cs@ aki apámmal csak a pénzéért van. (Tuti) Nekem mindig beszólogat, piszkál, meg pl tudja hogy utálom a cigit és a szagától is rosszul vagyok, ő csak azért is a házba bagózik meg a fejembe fújja. Komolyan néha úgy felidegesít hogy majdnem neki megyek...Apámmal már beszéltem erről de hidegen hagyta. Mondván "szeretik egymást" istenem ez olyan sablon mindenki megkattan ebben a korban?! Múltkor át szerettem volna hívni a barátnőmet, hogy kettesben lehessünk, de persze nem sikerült kivitelezni mert apám nőcskéje levágta a hisztit, hogy ide csaj ne jöjjön, ő pihenni szeretne, fáradt (elfárad abba hogy rohangál egyik műköröm szalonból a másikba xD) és nyugodtan akar otthon lenni. Kérdezem én, mi fáj neki abba ha átjön egy lány?! Nyilván ezt is rá hagyta apám...Mondom nem hiszem el kikészülök... Aztán már évek óta szeretnék kutyát, régen volt is de sajnos elpusztult. Megigérte apa hogy kapok egy kutyát...Felhoztam a témát hogy akkor honnan nézzünk kutyust, milyen fajtát stb...Erre később közli, hogy nem lehet kutyám mert az a csaj utálja a kutyákat és "ez csak nyűg lenne, időnk se lenne rá" pedig ez nem is igaz mindig gondoznám, etetném stb stb!!! De persze amit én szeretnék az senkit se érdekel!!!!! Apám vagy vak, vagy hülye. Múltkor hallottam, hogy lefeküdtek. Nagyon felment bennem a pumpa. Hogyan tüntessem el apám mellől?

Kérlek normális válaszokat írjatok! 16F



2021. máj. 5. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
98%

49, nem kértem számon semmit, csak egy másik taktikát/viselkedést javasoltam a mostani helyett, ami nyilvánvalóan nem működik.


Nyilván, amit írtam, apunak kellett volna megtenni, mikor odahozta a csajt, az lett volna a normális.

2021. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
89%

50


Elég beteg dolog, ezt a képzelgést belemagyarázni a sztoriba, azért mert ennek majd minden eleme feltételezés.

16 éves gyerek, akinek elváltak a szülei, nem kell erkölcsi magaslatokat számonkérni rajta. Alap esetben a felnőtteknek kell okosabbnak lenni.

2021. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:

#48 Amúgy de igen, van egy 19 éves haverom, őt nem ismerik. Lehet segítene is...Csak apámnak nem akarom hogy rossz legyen utána😕


#50 Nem, nem akartam anyám magánéletét szét cseszni, a másik meg az, hogy apámmal igen is jóba voltam, amíg ez a nőcske ide nem jött. Szóval ne én legyek már a hibás!

2021. máj. 6. 09:09
 54/80 anonim ***** válasza:
98%
Nalunk ugyanez volt a helyzet amikor 16 voltam. apam 39 volt, a noje 22. a ruhaimat elvette, ekszereimet ellopta, a tengerimalacomat majdnem kinyirta,a kaktuszaimat szetvagdosta. a csaladi potlekot, amit a postas nyugodt szivvel oda adott neki, fodraszra koltotte. ha apamnak szoltam hogy mi megy, az volt hogy csak kitalalom mert nem birom a csajt. aput ellenem hangolta. a vege az lett hogy elmenekultem onnan. anyamhoz mdntem, de ott sem volt jo, egy szoba-konyhas lakasban lakott az uj padijaval. irany a nagynenem, ott laktam 2 evig. de mivel sehonnan nem voltam tamogatva, igy a sulit ott kellett hagyjam hogy teljes munkaidos allast vallaljak hog, fenn tudjam tartani magam. eletem legrosszabb idoszaka volt. azota eltelt 20 ev, es apamat a mai napig gyotri a lelkiismeret hogy egy no fontosabb volt neki mint a sajat lanya. o ra sosem haragudtam, mert csak a hirtelen bosszu vezerelte amiert anyam lelepett egy nap es csak telefonalt hogy tobbet nem jon haza. idovel apad is rajon hogy hol rontja/rontotta el. csak ne legyen keso
2021. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
88%
Te előbb voltál neki, mint a nőcske. Ha neki a lányka fontosabb akkor nem tudok mit mondani. Undoritó..
2021. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
10%

Nem, nem akartam anyám magánéletét szét cseszni,


de apádét simán.

2021. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy a lány nem akarja, hogy átjöjjön a barátnőd, hogy le ne nyúlja apukádat előled. :D
2021. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
77%
Küldd rá a csajra az egyik haverod és buktasd le
2021. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
21%
èn arra lennèk kivàncsi, ha összehàzasodnak, akkor megköveteli e, hogy anyànak szólítsd?
2021. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
19%

meg eszembe jutott az a vicc amikor a làny beszèl a fiúval:

"Gondolkoztunk apàddal, ès úgy döntöttünk, hogy a nevelőanyàd lennèk" XD

2021. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!