Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy apám...

Mit csináljak hogy apám "nőcskéje" eltűnjön az életünkből? 16F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam leírom hogy mi van itthon, mert egyrészt jól esik kicsit "kibeszélni" magamból a dolgokat, másrészt érdekel hogy ki mit gondol erről, és ki mit tenne a helyemben.

Szóval én egy 16 éves fiú vagyok, apámmal élek és az új nőjével. Na most ebben az a vicces, hogy az a "nő" közelebb áll hozzám korban, mint apámhoz. 22 éves csajról beszélünk, apám meg 37 éves. Úgy néz ki ez a nőcske mint egy rib@***nc. Tipikus elkényeztetett hisztis p...cs@ aki apámmal csak a pénzéért van. (Tuti) Nekem mindig beszólogat, piszkál, meg pl tudja hogy utálom a cigit és a szagától is rosszul vagyok, ő csak azért is a házba bagózik meg a fejembe fújja. Komolyan néha úgy felidegesít hogy majdnem neki megyek...Apámmal már beszéltem erről de hidegen hagyta. Mondván "szeretik egymást" istenem ez olyan sablon mindenki megkattan ebben a korban?! Múltkor át szerettem volna hívni a barátnőmet, hogy kettesben lehessünk, de persze nem sikerült kivitelezni mert apám nőcskéje levágta a hisztit, hogy ide csaj ne jöjjön, ő pihenni szeretne, fáradt (elfárad abba hogy rohangál egyik műköröm szalonból a másikba xD) és nyugodtan akar otthon lenni. Kérdezem én, mi fáj neki abba ha átjön egy lány?! Nyilván ezt is rá hagyta apám...Mondom nem hiszem el kikészülök... Aztán már évek óta szeretnék kutyát, régen volt is de sajnos elpusztult. Megigérte apa hogy kapok egy kutyát...Felhoztam a témát hogy akkor honnan nézzünk kutyust, milyen fajtát stb...Erre később közli, hogy nem lehet kutyám mert az a csaj utálja a kutyákat és "ez csak nyűg lenne, időnk se lenne rá" pedig ez nem is igaz mindig gondoznám, etetném stb stb!!! De persze amit én szeretnék az senkit se érdekel!!!!! Apám vagy vak, vagy hülye. Múltkor hallottam, hogy lefeküdtek. Nagyon felment bennem a pumpa. Hogyan tüntessem el apám mellől?

Kérlek normális válaszokat írjatok! 16F



2021. máj. 5. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
86%

Azért arra figyelj, hogy ez a pénzéhes nő nehogy kiforgassa apádat. Még a végén te nem örölsz semmit, mert mindent ráirat. Jó, tudom, ez még odébb van, mert apád is fiatal, de az ördög nem alszik.

Amúgy én is azt tartom jó ötletnek, hogy le kellene buktatni egy fiúval. Vagy, te ismered apádat, te tudod, mi az, ami ki vágja nála a biztosítékot. Akkor azt kell elérni.

2021. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
73%

Hagyjd... barátnőmnek is volt 16 évesen 36 éves pasija (akinek a lánya 13 volt akkor), a pasas kb. 2 évig hlyítette, dugta aztán ennyi.


Nyugi, apádnak is csak a naiv kiscsaj puncusa kell.

2021. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
87%

Alapból nem lenne baj, hogy idősebb pasi kell neki. Én is 28 évesen inkább 40+ nézelődök mert úgy gondolom talán 40 éves korokra beértek és kiélték magukat. Bár sajnos megkell cáfoljam


A csaj viselkedésével van a baj


Ha cigizik öntsd pofám vizzel, hívd át a barátnődet nehogy már szórakozzon veled

2021. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
78%

Uhh ez gáz. Sajnos "joguk van" ehhez. :(

Szörnyű volt olvasni is, elhiszem hogy idegesít. Nem hiszem, hogy tehetsz bármit, lépj le majd mielőbb tőlük.

Mást nem tudok sajnos tanácsolni, kitartást! :(

2021. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
75%
Aztaa mennyien szeretjük a családi drámákat. Tömegek írtak neked. Majd néha számolj be a fejleményekről. Hiányzik a Barátok Közt a népeknek.
2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem rakj a kajájába búgató port vagy fosasd meg, ha kiidegeled tuti elhúz a pin@.
2021. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
61%

nem kell engedélyt kérni barátnőhöz, a kutya sajnos más tészta,de annyit tehetsz, hogy a csajt nem veszed figyelembe minden más témába és apukáddal is közlöd, hogy ilyen dolgokba mint barátnő nem szólhat bele és ha még egyszer a képedbe fújja direkt a füstöt leöntöd egy pohár vízzel...

Kezdj készülni egy koleszos életre mert másképp nem tudsz majd elmenekülni :( de jobb mint a semmi, apukáddal meg közöld miért teszed ezt és szomorú, hogy egy nőt választ helyetted.

2021. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
31%
Tenned kéne egy próbát a lánnyal. 100x inkább, hozzád való az a fiatal kis 21 éves lányka, mint egy 40 éveshez. Nem tudom hogy nézel ki. :) De, ha rosszul, akkor nézz magadba, hogy apudat se a két szép mellkasáért szereti, hanem van mögötte valami, mondjuk ZS.
2021. máj. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
74%
ez jó ötlet, ha megd*od a nőt, esetleg felveszed videóra és megmutatod faterodnak akkor biztos kidobja a pin@t és visszatér a nyugodt életed a korábbi medrébe
2021. máj. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
10%
Ha már beteg ötletek: Mi lenne ha a fatert dugnád meg. Levideózod és megmutatod a csajnak.
2021. máj. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!