Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy apám...

Mit csináljak hogy apám "nőcskéje" eltűnjön az életünkből? 16F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam leírom hogy mi van itthon, mert egyrészt jól esik kicsit "kibeszélni" magamból a dolgokat, másrészt érdekel hogy ki mit gondol erről, és ki mit tenne a helyemben.

Szóval én egy 16 éves fiú vagyok, apámmal élek és az új nőjével. Na most ebben az a vicces, hogy az a "nő" közelebb áll hozzám korban, mint apámhoz. 22 éves csajról beszélünk, apám meg 37 éves. Úgy néz ki ez a nőcske mint egy rib@***nc. Tipikus elkényeztetett hisztis p...cs@ aki apámmal csak a pénzéért van. (Tuti) Nekem mindig beszólogat, piszkál, meg pl tudja hogy utálom a cigit és a szagától is rosszul vagyok, ő csak azért is a házba bagózik meg a fejembe fújja. Komolyan néha úgy felidegesít hogy majdnem neki megyek...Apámmal már beszéltem erről de hidegen hagyta. Mondván "szeretik egymást" istenem ez olyan sablon mindenki megkattan ebben a korban?! Múltkor át szerettem volna hívni a barátnőmet, hogy kettesben lehessünk, de persze nem sikerült kivitelezni mert apám nőcskéje levágta a hisztit, hogy ide csaj ne jöjjön, ő pihenni szeretne, fáradt (elfárad abba hogy rohangál egyik műköröm szalonból a másikba xD) és nyugodtan akar otthon lenni. Kérdezem én, mi fáj neki abba ha átjön egy lány?! Nyilván ezt is rá hagyta apám...Mondom nem hiszem el kikészülök... Aztán már évek óta szeretnék kutyát, régen volt is de sajnos elpusztult. Megigérte apa hogy kapok egy kutyát...Felhoztam a témát hogy akkor honnan nézzünk kutyust, milyen fajtát stb...Erre később közli, hogy nem lehet kutyám mert az a csaj utálja a kutyákat és "ez csak nyűg lenne, időnk se lenne rá" pedig ez nem is igaz mindig gondoznám, etetném stb stb!!! De persze amit én szeretnék az senkit se érdekel!!!!! Apám vagy vak, vagy hülye. Múltkor hallottam, hogy lefeküdtek. Nagyon felment bennem a pumpa. Hogyan tüntessem el apám mellől?

Kérlek normális válaszokat írjatok! 16F



2021. máj. 5. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
33%

Anyával nem beszélek, csak nagyon ritkán, mert nem vagyunk túl jóba


Gondolom, mert apádnak van pénze... ÉS még a csaj pénzéhes.

2021. máj. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
6%
25 tud elni.
2021. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
27%

16 éves vagy, nem 3. A kutya felelősség. Többnyire úgyis ők gondoznák, etetnék, ha meg benti kutya akkor el kell viselniük, a károkat kifizetni amit csinál stb.

Ha mégy albérletbe, koliba akkor meg marad a nyakukon.

Majd lesz kutyád ha lesz saját helyed, biztos úgy vannak vele.

Nekik nem kell, ezt is meg lehet érteni.

Jobb lenne ha odavinnétek egyet, és ha elmégy koliba akkor meg mehetne menhelyre mert nem akarják vállalni?

Gondold át ezt te is.


Amúgy meg apád is ember, férfi. Neki is joga van új kapcsolathoz, szerelembe esni. Ha jól néz ki, normális gondolkodású pasi akkor nem elképzelhetetlen hogy tetszik a fiatal nőknek is.


Lassan felnőtt vagy, ideje lenne már kicsit komolyodnod, mert a stílusod alapján semmi férfias vonásod nincs. Olyan vagy mint egy hisztis kislány.


Ne sajátítsd már ki ennyire apádat, hagyd élni. Jobb lesz neked is ha lazább leszel.

Szereti ezt a nőt, és ahogy a kutya példa is mutatja nem enged a hisztidnek. Fontosabb a nő.

Majd azt éred el hogy mehetsz a háztól amint 18 leszel, vagy menjél szépen anyádhoz ha ennyire rossz ott neked.

Magaddal tolsz ki.

2021. máj. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom érkezett-e már ilyen válasz, de meglehet, hogy az apád tudja, hogy csak a pénzért van vele a csajszi.

40 évesek körében sem ismeretlen a sugardaddy-sugarbaby kifejezés.

2021. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
82%

A kutyát még megértem miért nem engedik, élni fog kb 10-15 évet, te meg pár év múlva egyetemre mész, saját életet kezdesz, koliba, albiba nem lehet kutyát vinni, ezesetben meg tényleg az ő nyakukba fog szakadni a kutya amíg te éled a világodat.

Az, hogy a csajod nem mehet át, mert a ribi “pihenni akar” elég nagy bullshit, én a helyedben csak azért is áthívnám, a picsa meg pukkadjon meg. Amikor meg bagózik, mehet egy pohár víz a képébe. Lakásban bagózni egyébként is ritka prosztó dolog.

Amúgy meg addig örülj, amíg teherbe nem ejteti magát a fateroddal “véletlenül”. Az enyémmel is ezt csinálta a fiatal babája, na az volt az igazán szép. A ribi azóta lelépett szó nélkül, mert rájött hogy ez gyereknevelősdi annyira nem tetszik neki, a féltesómat meg faterom neveli. Utolsó dögök ezek mind egy szálig. A faterok meg a friss punaszagtól nem veszik észre mekkora hulladék emberekkel vannak együtt. Szívasd ahogy tudod! Nem érdemelnek tiszteletet. Talán megunja majd és magától lelép.

2021. máj. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
98%

27


A kutyás résszel egyet lehet érteni, a többi meg hülyeség.


Imádom ahogy te is, más is itt pedzegeti a srác miért nem férfi már mit picsog itt.

16 éves, van aki már ebben a korban elég érett de a többség még gyerek, ennek a srácnak is nagy szüksége lenne az apjára.

Ugye ezt valahogy senki se pedzegeti, hogy a srác apja tulajdonképp miért is nem foglalkozik vele normálisan.


Ordít a srác beszámolójából, hogy el van hanyagolva érzelmileg, egyébként ki tudja mióta élnek úgy együtt, hogy nyilvánvalóan meg sem kérdezik hogy van mi van vele.


"Amúgy meg apád is ember, férfi. Neki is joga van új kapcsolathoz, szerelembe esni."


Szinte felröhögtem, ilyet is csak egy nő írhat.

Romantikus alkat vagyok, de ekkora korkülönbséggel egy ilyen fiatal csajt nem szerelemből tart az ember. De ha így is lenne, akkor sincs rendben hogy a csávó elhanyagolja a fiát.


A srácnak is lehetnek és vannak is jogos érdekei.


Ezt már nem is nagyon tudom kommentálni:


"Fontosabb a nő.

Majd azt éred el hogy mehetsz a háztól amint 18 leszel, vagy menjél szépen anyádhoz ha ennyire rossz ott neked."



Lehet egy gyereket ridegtartásban nevelni, de akkor ne csodálkozzon apu, ha 50 éves korára rá sem nyitja az ajtót, és ne legyenek illúzióink egy ennyi idős csajnak nem apu lesz a végállomás az életében.

2021. máj. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
88%
Amíg apádnak feláll rá a farka, addig nem sok mindent tudsz tenni. A barátnőd meg nyugodtan hívd át. Neki is ugyanannyi joga van nálatok lenni, mint ennek a hisztis, beképzelt, nyávogós kis rüfkének.
2021. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
70%
szerintem probald meg apuddal megbeszelni ezt az egeszet, hogy mondja mar meg neki (a csajnak) hogy miket ne csinaljon, es akkor talan elhetobb lesz
2021. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
97%

pont leszarnám a nőjét :D te élsz ott régebb óta ő neki kéne alkalmazkodni

kitartás, mikor épp nemi életet élnek hangosíts zenét nagyon hangosan h őket is zavarja

lenne egy két ötletem a csaj kiakasztására se tényleg inkább próbáld figyelmen kívül hagyni őket, kitartás

2021. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
99%
amugy az iras alapjan tenyleg egy kiallhatatlan p.csa a csaj, mint a filmekben XD
2021. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!