Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy apám...

Mit csináljak hogy apám "nőcskéje" eltűnjön az életünkből? 16F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam leírom hogy mi van itthon, mert egyrészt jól esik kicsit "kibeszélni" magamból a dolgokat, másrészt érdekel hogy ki mit gondol erről, és ki mit tenne a helyemben.

Szóval én egy 16 éves fiú vagyok, apámmal élek és az új nőjével. Na most ebben az a vicces, hogy az a "nő" közelebb áll hozzám korban, mint apámhoz. 22 éves csajról beszélünk, apám meg 37 éves. Úgy néz ki ez a nőcske mint egy rib@***nc. Tipikus elkényeztetett hisztis p...cs@ aki apámmal csak a pénzéért van. (Tuti) Nekem mindig beszólogat, piszkál, meg pl tudja hogy utálom a cigit és a szagától is rosszul vagyok, ő csak azért is a házba bagózik meg a fejembe fújja. Komolyan néha úgy felidegesít hogy majdnem neki megyek...Apámmal már beszéltem erről de hidegen hagyta. Mondván "szeretik egymást" istenem ez olyan sablon mindenki megkattan ebben a korban?! Múltkor át szerettem volna hívni a barátnőmet, hogy kettesben lehessünk, de persze nem sikerült kivitelezni mert apám nőcskéje levágta a hisztit, hogy ide csaj ne jöjjön, ő pihenni szeretne, fáradt (elfárad abba hogy rohangál egyik műköröm szalonból a másikba xD) és nyugodtan akar otthon lenni. Kérdezem én, mi fáj neki abba ha átjön egy lány?! Nyilván ezt is rá hagyta apám...Mondom nem hiszem el kikészülök... Aztán már évek óta szeretnék kutyát, régen volt is de sajnos elpusztult. Megigérte apa hogy kapok egy kutyát...Felhoztam a témát hogy akkor honnan nézzünk kutyust, milyen fajtát stb...Erre később közli, hogy nem lehet kutyám mert az a csaj utálja a kutyákat és "ez csak nyűg lenne, időnk se lenne rá" pedig ez nem is igaz mindig gondoznám, etetném stb stb!!! De persze amit én szeretnék az senkit se érdekel!!!!! Apám vagy vak, vagy hülye. Múltkor hallottam, hogy lefeküdtek. Nagyon felment bennem a pumpa. Hogyan tüntessem el apám mellől?

Kérlek normális válaszokat írjatok! 16F



2021. máj. 5. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
92%

Kutyát semmiképp se vigyél oda! Ha utálja a kutyákat, képes lenne bántani is...

Én a helyedben inkább haverokat vinnék oda, kellemetlen helyzetbe hoznám. Böfögnénk, finganánk, rendetlenséget, hangzavart csinálnánk. Kicsit játszani az idegein, hátha újragondolja ezt a mostohásdit. A barátnődet is nyugodtan vidd oda, hátha beégeti apádat a hisztijével a nő...

2021. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
11%
34, tiszta szívből kívánok neked is ilyen mostohakölyköt.
2021. máj. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
93%
35 nem lesz, mert eszembe se jutna eltartatni magam valakivel, akinek nálam pár évvel fiatalabb a gyereke és telibe fújni cigifüsttel.. Sőt gyerekes pasival sem jönnék össze soha az életben :)
2021. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
95%

35


Egyelőre a srác van otthon, a csaj meg csak belenyúlt a mézes bödönbe, nem kell úgy beállítani, mintha valami igaz szerelem nem teljesülhetne be.

2021. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
82%
#31., #33. vagyok. ha apuddal vagy netan a csajjal nem tudod megbeszelni, akkor alkalmazd a szemet-szemert modszert. ha o a pofadba cigizik, te mondjuk dugd el az egyik cuccat, hogy egesz nap keresse (vagy mas szivatas, mindegy milyen, csak meg ne lassa :D). ha beszologat, te is legyel vele kocsog, de azert ne annyira. es hasonlo modszerek. de amugy arra kivancsi vagyok, apudnak melyik a fontosobb, a gyereke akarata, vagy a noje akarata? peldaul a kutyussal vagy a haverok, baratno athozasaval kapcsolatban: apukad inkabb a csajara hallgat, vagy a fiara? nehez donteni. bar szerintem az irasod alapjan o is a csaj dontesei mellett van. de mondom BESZELD MEG VELE, ha lehet, mondd meg neki, hogy a gyereke boldogsaga is legyen mar neki fontos, ne csak a gyerekee, illetve a csaj eleg idegesito es kocsog szokott lenni veled, ezt is jo lenne ha abbahagyna. azt mondjuk nem irtad, hogy apukaddal milyen a viszonyod, joban vagytok vagy kevesbe, de egy probat mindenkepp meger.
2021. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
17%

Egyelőre a srác van otthon, a csaj meg csak belenyúlt a mézes bödönbe


Ja, a taknyos 16 éves véleménye alapján ti mindent tudtok erről a kapcsolatról.

2021. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
92%

Eszembe nem jutna 37 évesen a fiatalkorú gyerekem nyakára, hazavinni a 22 éves kávámat, pláne nem odaköltöztetni.


Hidd el, apád a nem normális. Egy normális szülő meggondolja hogy kit visz be a családi fészekbe, és ne haragudj hogy innen ítélkezem, de erre biztos hogy nem alkalmas egy 22 éves nő. És elég hülye apád hogy nem melletted áll ki. Te mindig ott leszel neki, a riba. ncik meg jönnek-mennek.

Kétgyerekes anyuka vagyok, volt már jópár pasim a válásom után. Egyiket se hoztam a gyerekeimre. Attól még lehet kapcsolatom pasikkal lenni. Apád nem tiszteli a veled való kapcsolatot és a magánszférádat. Sajnálom, de nem tudsz tenni semmit. De ne hagyd magad, neked több jogod van beleszólni a családi rendbe. Ezzel legyél tisztában. Főleg mert eltartott vagy, és kiszolgáltatott.

Én a helyedbe már kicsináltam volna ezt a nőt, hogy jobb belátásra bírjam, és eltakarodjon onnan. Nem apám életéből, hanem a tiédből! Ez nagy különbség.

2021. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
29%
40, tehát apuka 20 évesen csinálhatott gyereket (mert ugye 21 volt, mikor született), de a nő 22 évesen, ha kapcsolata van, k.urva???
2021. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
85%
hàt le kell nyelni.... ő a felnőtt... na jó ez nem igaz, de a csajszinak azèrt kicsit kereszbe tudsz tenni. elsősorban lelkileg... pl èrezteted vele hogy ő egy vendèg, meg rgyèbb... pl kedveskedsz neki kv val... vèletlen só kerülbe,befóliàzod a wc-t meg ilyenek...
2021. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
98%
Én őszintén sz@rnék rá, hogy mit mond az a nő, neki mi a jó és mi nem. Ő költözött be a ti házatokba, nehogy már még ő mondja meg, hogy kiket hozol oda, meg majd bent bagózik a házba. Ne fél, tőlem olyan kiosztást kapott volna már a legelején, amikor ezeket elkezdte, hogy lehet, hogy még apámat is elhagyta volna (mármint, hogy a te apádat, csak most az én szemszögemből mondtam). Biztos kikészíteném.
2021. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!