Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak hullámvölgy, vagy...

Ez csak hullámvölgy, vagy vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Tegnap megleptem a barátomat egy apró meglepivel (vacsi). Megköszönte, ízlett neki, de egyébként semmi mást nem láttam rajta. Aztán befeküdt az ágyba, kívülre. Én belül szoktam aludni, kénytelen voltam átmászni rajta. Megálltam fölötte (azaz fölé másztam), meg akartam csókolni, de ellökött. Azt mondta, nincs kedve hemperegni. Mondom nekem sincs, és nem is lehet most (menzesz), csak meg akartalak csókolni. Jóéjt puszi, azaz csók helyett kaptam a homlokomra egy puszit, és ennyi. Nem ölelt át, nem mondta hogy szeretlek, vagy amit ilyenkor szokott. Egyszerűen nem éreztem azt, hogy örül annak, hogy együtt alszunk. :(
2010. aug. 25. 13:37
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Ez jó hír, akkor remélem megnyugodtál, és minden rendben van! Szép napot!!
2010. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!