Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak hullámvölgy, vagy...

Ez csak hullámvölgy, vagy vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Tegnap megleptem a barátomat egy apró meglepivel (vacsi). Megköszönte, ízlett neki, de egyébként semmi mást nem láttam rajta. Aztán befeküdt az ágyba, kívülre. Én belül szoktam aludni, kénytelen voltam átmászni rajta. Megálltam fölötte (azaz fölé másztam), meg akartam csókolni, de ellökött. Azt mondta, nincs kedve hemperegni. Mondom nekem sincs, és nem is lehet most (menzesz), csak meg akartalak csókolni. Jóéjt puszi, azaz csók helyett kaptam a homlokomra egy puszit, és ennyi. Nem ölelt át, nem mondta hogy szeretlek, vagy amit ilyenkor szokott. Egyszerűen nem éreztem azt, hogy örül annak, hogy együtt alszunk. :(
2010. aug. 25. 13:37
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Nem én főztem (nem szeretném megmérgezni:P), hanem apukám megfőzte a kedvesem kedvenc ételét... És ez volt a meglepetés, mert ilyet kb fél éve nem evett.

1,5 éve

2010. aug. 25. 13:57
 12/51 anonim ***** válasza:
51%

Sztem csak rossz passzban van..


Biztos kikészítette bent a főnöke, ettől eltekintve nem szép, hogy belédrúg, minimum kikérném magamnak a dolgot!


Elvégre tudnia kellene, hogy az első helyen te vagy, minden más csak utánnad!

2010. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
Rossz napja volt, nem volt kedve semmihez, front is volt, meg néha kell azért, hogy egyedül legyen az ember? Egy nap mennyi időt töltötök egymás társaságában? Mert ha egyfolytában ölelgetitek puszilgatjátok, nyaggatjátok egymást, abba bele lehet fáradni és lehet, hogy neki is ez a baja. Nem kell szakítani, szünet sem kell, csak pár napig hagyni kell, hogy magával foglalkozhasson és te is magaddal.
2010. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz kedve volt, máshol járt az agya, vagy valaki annyira felidegesítette, hogy bárki jelenléte (még a tiéd is) csak rontott a helyzeten. Néha nekem is terhes az együtt lakás, szeretem a páromat, de néha jobb elvonulni, egyedül aludni, filózni olyan dolgokon, amin ő nem tud segíteni és akkor és ott még neki se akarom elmondani- egyszerűen azért, mert felesleges és csak tovább idegeskednék. Várj pár napot, és ha nem javul a helyzet, beszélj vele, hogy mi baja van... Ne akaszkodj rá, de azért érezze, hogy számíthat rád.
2010. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:

Mióta együtt vagyunk, minden nap együtt alszunk. Este 8-9 körül jön fel (addig dolgozik), és reggel fél6kor megy el. Feljön, vacsizik, tv-zünk egy picit és max 10kor már alszik.

Tehát nem lógunk egymás nyakán.

2010. aug. 25. 14:02
 16/51 anonim ***** válasza:
69%

együtt laktok, vagy csak nálatok van időnként? szerintem az sem megoldás, hogy nem mondok semmit, nem lehet mindent a munkára fogni

Annyit mondhatott volna, hogy most nincs jó kedvem, ne haragudj...

Remélem, hogy meg tudjátok beszélni a dolgot, és minden rendbe jön köztetek

2010. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
Akkor pedig biztos csak rossz napja volt. Szerintem, ha beszélsz is vele, akkor is csak finoman, kedvesen, ne ess neki, hogy miért volt olyan bunkó, mert abból csak veszekedés lesz. Finoman kérdezz rá, hogy jól van e, bántja e valami és beszélgessetek. Ha most is olyan lesz, akkor viszont tényleg gond lehet, bár kétlem.
2010. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
51%

Túl intim és nem akarok malackodni, de 90% hogy a helyzetet unja, férfi logikával és 1,5 év tapasztalatával tudta, hogy...: "nem is lehet most (menzesz), csak meg akartalak csókolni" - Minek húzni, izgatni, ha nem?

Különben miért nem???

Bezzeg ezt ő nem meri megkérdezni, de a tudat alattija fellázadt. - Ettől még lehet szeretni, ösztönlény érdekekkel, amit éppen kizár valami......

2010. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, csak együtt alszunk, mert sokat dolgozik, és egyébként nem tudnánk találkozni.
2010. aug. 25. 14:14
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
tedd fel ezt a kérdést neki is.az is lehet,hogy csak nyűgös volt és meg sem fordult a fejében,hogy neked ez ilyen rosszul esik.a férfiak nagyon hülyék néha.
2010. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!