Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak hullámvölgy, vagy...

Ez csak hullámvölgy, vagy vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Tegnap megleptem a barátomat egy apró meglepivel (vacsi). Megköszönte, ízlett neki, de egyébként semmi mást nem láttam rajta. Aztán befeküdt az ágyba, kívülre. Én belül szoktam aludni, kénytelen voltam átmászni rajta. Megálltam fölötte (azaz fölé másztam), meg akartam csókolni, de ellökött. Azt mondta, nincs kedve hemperegni. Mondom nekem sincs, és nem is lehet most (menzesz), csak meg akartalak csókolni. Jóéjt puszi, azaz csók helyett kaptam a homlokomra egy puszit, és ennyi. Nem ölelt át, nem mondta hogy szeretlek, vagy amit ilyenkor szokott. Egyszerűen nem éreztem azt, hogy örül annak, hogy együtt alszunk. :(
2010. aug. 25. 13:37
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Hogy tudsz együtt maradni egy férfival, aki nem kíván téged? Ez annyira megalázó...
2010. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Ha ma sem történik változás, annak ellenére, hogy már nincs akadálya az együttlétnek, akkor én a helyedben komolyan elgondolkodnék mostmár tényleg, és nem áltatnám magam tovább, bármennyire fájna is az igazság! OKA van annak, ahogy veled viselkedik, és addig ne hagyd rá, amíg el nem mondja! Hidd el, tapasztalatból beszélek, mert már így is sokáig őrlődtél ezen a kérdésen, és ez már csak rosszabb lesz!!!
2010. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
És azt nem kérdezted meg miért nem kíván? Nem híztál az utóbbi időben? Vagy nem lettél topisabb? Egyszerűen csak úgy rájött, hogy már nem kíván? Akkor biztosan másik nő van a dologban. :S
2010. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Hát ne hari,de azért nem hagy el mert kényelms,aludni,enni adni jó vagy ,a tested nem kell,ara ott a szeretője mert tuti h van neki más akit kíván.
2010. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Alhatna és ehetne otthon is.

Az jutott eszembe, hogy azért nem kíván, mert megvolt a menzeszem?

Mikor utoljára szeretkeztünk (szombaton) épp akkor jött meg, és hát kicsit fura volt neki az egész.

De este midnen kiderül.

Drukkoljatok!!!

2010. aug. 27. 19:37
 46/51 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt!
2010. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
55%
Akkor lehet megundorodott,ne haragudj, őszintén ezért nem vagyok híve az apás szülésnek sem sok apás szülés után sok férfi megundorodik a feleségétől és csalni kezdi.
2010. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak hülyék.
2010. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Megtört a jég? Van valami változás?
2010. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Igen, szombatra már végre megváltozott...
2010. aug. 30. 18:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!