Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak hullámvölgy, vagy...

Ez csak hullámvölgy, vagy vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Tegnap megleptem a barátomat egy apró meglepivel (vacsi). Megköszönte, ízlett neki, de egyébként semmi mást nem láttam rajta. Aztán befeküdt az ágyba, kívülre. Én belül szoktam aludni, kénytelen voltam átmászni rajta. Megálltam fölötte (azaz fölé másztam), meg akartam csókolni, de ellökött. Azt mondta, nincs kedve hemperegni. Mondom nekem sincs, és nem is lehet most (menzesz), csak meg akartalak csókolni. Jóéjt puszi, azaz csók helyett kaptam a homlokomra egy puszit, és ennyi. Nem ölelt át, nem mondta hogy szeretlek, vagy amit ilyenkor szokott. Egyszerűen nem éreztem azt, hogy örül annak, hogy együtt alszunk. :(
2010. aug. 25. 13:37
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Ha lett volna rá igénye, akkor is tudtam volna neki valami izgalmasat csinálni. P. orálisan.

Mivel a csókomat elutasította, gondolom ahhoz se lett volna kedve.

Nincs láncon vezetve, mehetne sörözni de nem akar. Akikkel régen járt, átb*szták a fejét, meg hétköznap miért akarna inni, ha másnap munka?

Hétvégén szoktunk kikapcsolódni, bográcsozni, sétálni vagy amit épp szeretne/nék.

Van, hogy hétvégén maszekol, örülök ha akkor is este feljön, és reggelig együtt vagyunk.


A mensi alatti szex nekem fáj, így azt kilőttük. De annyi lehetőség van a partner kényeztetésére!

2010. aug. 25. 17:56
 32/51 A kérdező kommentje:

Tegnap is így viselkedett velem, ilyen elutasítóan...

Azt mondta nem kíván már engem. :(

2010. aug. 26. 12:55
 33/51 anonim ***** válasza:
Ha már nem kíván téged, akkor miért hagyja, hogy te szenvedj? Miért jó ez neki??
2010. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
szerintem így akarja felvezetni a szakítást :( de miért ilyenek a pasik? miért nem tudnak egyenesek lenni? sokkal könnyebb lenne minden
2010. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd ott a p*csába, mielőtt ő dob téged! :( Ha nem kíván már, akkor valószínűleg nem is szeret!
2010. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kíván,akkor mondd neki,hogy nem akarod kínozni,és vágd ki mint macskát sz*rni!!!Ott lakni nálad,az jó?Menjen a halálba az ilyen ingyenélő!
2010. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

Nem lakik nálunk.

Tegnap volt a 3. este, hogy neki nincs kedve semmihez. Megcsókolni se akart már, kaptam az arcomra egy puszit...:(

2010. aug. 27. 08:49
 38/51 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezd meg tőle,hogy akar-e még valamit tőled.Lehet,hogy csak addig fog még nálad aludni,míg nem talál mást,mert addig jó vagy te is.Ha nem lakik nálad,akkor miért eszik és alszik ott?Szerintem az kimeríti az ottlakás fogalmát.
2010. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
azt hiszem ez elég ok arra, hogy elbeszélgessetek. konkrétan kérdezz rá, hogy akarja-e folytatni. erre valamit kell mondnia.
2010. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Ha nem aludna itt, nem tudnánk találkozni, csak hétvégenként.


Rákérdeztem, hogy szeret-e még, azt mondta hogy nagyon. És hogy soha ne fog elhagyni.

Tegnap elmúlt a menzeszem, remélem ma nem lesz olyan elutasító.

2010. aug. 27. 10:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!