Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves vagyok és nincs saját...

40 éves vagyok és nincs saját lakásom se gyerek se fekeség.Jól teszem ha egy igazi sz@r,lúzernek érzem magam?Mennyi idő alatt és hogy tudnám felgyorsítani,hogy félretegyek?

Figyelt kérdés
Okádok magamtól,hogy csak ennyire vittem.20 éve dolgozom,de soha nem kerestem olyan kiemelkedően,de mindig szerettem amit csinálok.Mindig tettem félre némi pénzt,hol az sutóra kellett költeni,hol erre hol arra,de valami mindig közbe jött,meg hát ugye az életünket is élni kell.Jópár párkapcsolatom volt már,de az is mind kudarcban fulladt.Soha nem ártottam senkinek,tisztes,dolgos embernek neveltek a szüleim.De rájöttem,hogy valójában egy sz@rkupac az életem.
2021. júl. 22. 06:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
31%

A magánéleti részhez nem tudok hozzászólni, de én nem állnék szóba olyannal, aki 20 év alatt, 40 éves korára nem tudott összespórolni egy önerőt. Nem voltak mindig az egekben a lakásárak.

Lehet lepontozni.


36N

2021. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
67%

Nem mondom,hogy lúzer vagy, csak még nem melóztál külföldön.

Tanulj nyelvet és ha más nem, költözz valamelyik "nyugati" szomszédországunk határvárosa mellé.


Nem kell "lakás", besorolású ingatlant vásárolni, bejelentkezhetsz te egy irodába, vagy egy üzletbe , de szerintem még egy nyaralóba is, főleg ha papír szerint nincs hová menned.

2021. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
84%
Ebben az országban aki nem ügyeskedik, hanem bérből, fizetésből él, az épp csak fennmarad a vizen.Nyilván van pár szakterület, ami jól fizet, de az átlagról beszélek.Tehát vagy nagyon szemfüles, rámenős vagy nem lesz vagyon a feneked alatt. Cserébe élhetsz stresszmentesen, beosztva a keveset. És az se rossz.
2021. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, nem vagy szarkupac, nem vagy lúzer.

Tudom, agyon van hajtva ez a mondás mostanában, de tényleg az az első lépése a változásnak, hogy hiszel magadban, nem ostorozod magad, megbocsátasz magadnak a korábbi hibáidért. Ne az anyagi helyzeted határozza meg, milyen értékes embernek tartod magad.


Gazdag emberek is lehetnek szarkupacok, és szegény emberek is lehetnek (gyakran azok is) jó emberek.

2021. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
78%
Gondolkozz el azon, hogy miért fulladtak kudarcba a kapcsolataid. Ismerkedni sosem késő.
2021. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
96%

"De rájöttem,hogy valójában egy sz@rkupac az életem."


Nyugi, másnak sem habostorta, csak van aki jobban leplezi és rendezgeti a kis kirakatot.


Az én melóhelyemen rengeteg "gazdag" megfordul, de néha elgondolkodok, hogy minek vesz valaki egy 50 milliós luxusautót, ha utána nem telik gumiabroncsra, gyakorlatilag már az életét teszi vele kockára, a sok nyílt végű céges lízingről már nem is beszélve.

Eddigi leggázabb amit láttam amikor egy hasonló kaliberű kocsiból díszes erdélyi romacsalád szállt ki, de leültek a szervíz mellett a gazba, elő a kenyér szalonna... Állítólag valami fémtelepük volt...

A titkárnő se mert rájukszólni, csak vitt ki nekik hűtött ásványvizet...

2021. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, akkor én is egy szarkupacnak érzem az életem és egyre kilátástalanabbnak látom a helyzetem. Igaz, én 29 éves vagyok, de pikkpakk itt lesz az a 40 is.
2021. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
95%
52 vagyok. Semmim sincs. Na ?? Úgyhogy nem vagy sz..kupac nyugi.
2021. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
93%
Szegeden egy raktárban 170 körül keresek, anyámmal élek 35 évesen, és eddigre félretettem 7.5 milliót. És tudod mit? Büszke vagyok magamra, mert sok embernek még ennyi sincs. Kb. egészséges vagyok, ha akarnék, tudnék váltani, de szeretem a munkámat, mert egyszerű, és nem fárasztó. Ha nem kellek így egy nőnek, akkor ott az ajtó, jöhet a következő. Én sem várom el egy nőtől a saját lakást.
2021. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
13%
Coming out-olj.
2021. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!