Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves vagyok és nincs saját...

40 éves vagyok és nincs saját lakásom se gyerek se fekeség.Jól teszem ha egy igazi sz@r,lúzernek érzem magam?Mennyi idő alatt és hogy tudnám felgyorsítani,hogy félretegyek?

Figyelt kérdés
Okádok magamtól,hogy csak ennyire vittem.20 éve dolgozom,de soha nem kerestem olyan kiemelkedően,de mindig szerettem amit csinálok.Mindig tettem félre némi pénzt,hol az sutóra kellett költeni,hol erre hol arra,de valami mindig közbe jött,meg hát ugye az életünket is élni kell.Jópár párkapcsolatom volt már,de az is mind kudarcban fulladt.Soha nem ártottam senkinek,tisztes,dolgos embernek neveltek a szüleim.De rájöttem,hogy valójában egy sz@rkupac az életem.
2021. júl. 22. 06:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

#60 Na jó de kezdetnek kell egy autó hogy dönthess. Ha nincs autó akkor nincs kérdés. És ugye az autót fenn kell tartani, nem csak az üzemanyagköltség jön elő. Ugyan valamennyit térítenek így is gondolom, de az bakfitty. Tehát nem 78k egy évben a különbség. Egy olcsó autó nagy átlagban havonta adókkal szervizekkel, évi 15k futás mellett 60-70k alatt nehezen jön ki. Ha másra is használod nyilván akkor más a képlet.


Kezdetek kezdetén sok éven át munkába járás nekem minimum napi 2 órámat elvitte, aztán volt hogy kevesebbet, de volt hogy Budapesten belül 3 órát el BKV -ztam. Tegyük hozzá hogy a kezdetek kezdetén jók voltak a menetrendek, szóval ma ugyan ez a napi 2 órás utazgatás több mint 4 órába fájna.

2021. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

"1. az autó ma Magyarországon luxus, különösen, ha nincsen lakásod. Én sem kerestem nálad sokkal többet egészen 35 éves koromig, de tömegközlekedéssel vagy bicajjal jártam mindenhová, ahová kellett. Ha nem feltétlenül szükséges a munkádhoz, akkor add fel, mert k..a sok pénzt elvisz."


Itt nem írtál olyan lehetőséget, hogy nincs kocsi :) Pont az a lényeg, hogy ha van, akkor ne használja ha nem muszáj.

2021. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!