Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha olyan nővel...

Férfiak! Ha olyan nővel kezdenétek, akinek van gyereke, milyen nemű gyereknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. aug. 3. 18:17
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem igazi férfi nem igazi férfi függő a dolog. Egyszerűen személyiség kérdése. Van aki ezt el se tudja képzelni, van akinek meg az égvilágon semmi gondja nincs ezzel. A lényeg hogy ne áltassa magát az ember, és ha nem megy ne kezdjen bele. A gyereknél is személyiségfüggő. A férjem felnőttként sem tudta elfogadni a szülők új párkapcsolatát, ha gyermekkorában válnak tuti szanaszét szívatja őket. Más örül ha szülei boldogok. Szerintem itt se szerencsés áltatni magad, hogy majd megszokja.

Kicsit off: Tág puncijú nők és kis farkú férfiak(minden csak nézőpont kérdése😀), mindenképpen javasolnám az előttem már említett intimtornát, a legvadabb várakozásaimat is felülmúlta. Az előző nem túlzott, és igen van már férfiaknak is.

2021. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
83%

34. “Képzeld egy igazi férfi nem fogja nevelni másik férfinak a gyerekét”


Ekkora baromságot ritkán olvasni még ezen az oldalon is. Én is igazi Férfi vagyok, mégis más gyerekét nevelem közel 10 éve; és sok más FÉRFIT ismerek személyesen, akik gyerekes anyukákkal jöttek össze és nevelik a gyerekeket. És nem sarki zöldséges kategóriáról beszélek, hanem nagymenő vállalkozókról, menedzserekről (ez vagyok én például) stb.


Az átlagember azt hiszi, hogy ha egy pasi sikeres, pénze van, akkor fiatal cicababákkal veszi körbe magát. Ehhez képest a sikeres barátaim legalább harmadának gyerekes anyu a barátnője, másik harmaduk meg a középiskolás vagy egyetemista szerelmével van együtt 20+ éve.

2021. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk ha anyu olyan 35 körül van, a lánya 17-18, akkor az egész jónak hangzik. :'D


Egyébként meg teljesen mindegy...

2021. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kezdenék gyerekes nővel, mivel sajátot sem akarok. Csak plusz egy nyűg lenne a kapcsolatban, hogy mindig a gyerek, a gyerek, a gyerek. Erre nincs szükségem.
2021. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
88%
33. Mondjuk nálunk a feleségem és a lánya is bomba, de természetesen eszembe se jut a saját nevelt lányomhoz közeledni, olyan, mintha a sajátom lenne.
2021. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
86%
Igaz, nem vagyok férfi, de én nőként sem kezdenék soha többet gyerekes pasival, egyszer volt olyan, de soha többet nem lesz. Ex kölykei 13 évesen már felnőttnek voltak titulálva, kívánságaikkal Dunát lehetett volna rekeszteni, de segíteni soha nem jöttek, egyetlen egyszer se, bezzeg ha pénz vagy fuvar kellett nekik, akkor mindjárt ott voltak. Sőt, az egyik azt is felvetette, hogy amikor átcuccolt a pasijához, hogy ex kifizethetné az ő költségeit, úgy mint kaja, víz, stb, mert hát ő ott lakik, eszik, de a csupasz hátulsó felén kívül nem tudott a kiadásokba mást beletenni. Nekem az se hiányzik, hogy kora reggel haptákba kell állni, és csili-vilire pucerálni a házat, mint ahogy ex elvárta, mert jaj, a vendégek így, a vendégek úgy, jaj, mindjárt jönnek a vendégek. Nem vagyok senki számára taxis sem, és bankautomata sem, és ez a jövőben is így lesz.
2021. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó,sajnos a legtöbb nő nem ennyire tudatos,neked is megkellett tapasztalnod hogy mit is jelent egy gyerekes pár,a legtöbb nő csak tapasztalat után zárja ki.

De normális esetben egy gyerektelen számára egy gyerekes mindenképpen kerülendő kellene hogy legyen.

2021. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
84%

#40 Engem kislány koromban felnőtt rokon zaklatott. Most lányos anya vagyok. Szerinted mennyire tudom ezt humorosan felfogni?

#37 Mi lenne, ha rábíznátok az emberekre, hogy azzal legyenek akivel akarnak, akár gyerekes akár nem? Én nem pontozom le azt, aki azt mondja, hogy ő nem lenne gyerekessel, amennyiben nem írkál gusztustalan, lekezelő hülyeségeket arról, akinek van. Én sem jönnék össze ilyen emberrel, evidens módon.

De vicces, amikor valaki összejön egy pasival/nővel, a gyereke neveletlen és mi a végkövetkeztetés? Nem az, hogy az illető nem tud gyereket nevelni, hanem hogy az összes gyerekes kerülendő. Nos, pontosan ezért én csak is és kizárólag gyerekes partnert keresek. Hogy ez közös pont legyen. És tudod, mi a vicc? A társkeresőn rám író pasik 90%-a gyerektelen volt. Ki érti ezt?

2021. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
98%
#41 csak összefújta a szél a gazt, aztán soknak tűnik. Legtöbb embernek nem gond, csak a sok ember összeszokása lehet kérdéses vagy nehéz. Illetve ha nagyobb a gyerek az gond ha éppen kamaszodik. Egyébként érett felnőtt nőt szeretnének maguknak, és nem egy hisztikirálynőt... Tisztelet a kivételnek. :)
2021. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
36%

41-es

Attól hogy rád írnak társkeresőn a férfiak ne gondold magad annyira különlegesnek.

Az ott lévő férfiak minden nőre ráírnak 16-50 év alatt.

Meglepődnél mennyire lenne "komoly" kapcsolat a 99,99% ukokkal ha van gyereked

2021. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!