Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha olyan nővel...

Férfiak! Ha olyan nővel kezdenétek, akinek van gyereke, milyen nemű gyereknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. aug. 3. 18:17
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
14# Örülök, hogy újra "látlak":)))
2021. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
91%
#14, ha te egy nőben csak a mellet és a puncit látod, az nem a nők hibája
2021. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
90%
"minden férfinak fontos hogy a párja ne egy odalent kitágult" - gondolom a mikropéniszeddel nehéz dolgod lehet, főleg, ha hozzászoktál a marokszorításodhoz. Nagyon sajnálunk, tényleg, de a frusztrációdat szakemberrel volna érdemes megbeszélned, nem anonim fröcsögni a világra.
2021. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
78%
13# a lelenc szó jelentését nem jól tudod. Nézz utána!
2021. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
75%
19:))))
2021. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
94%
Én bevállaltam egy kétgyerekes anyukát, van egy fia és egy lánya. A lányával nagyon szoros a kapcsolatunk (gyakorlatilag saját lányomként szeretem), a fiával voltak nehézségek, de normális, bár kicsit lazább a kapcsolatunk. Számomra a lánnyal könnyebb volt szoros kapcsolatot kialakítani.
2021. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
87%

1: Nem baj, ha van gyerek, de az apja egyáltalán ne legyen képben. Kizáró ok.

2: A neme nem számít, a kora igen, minél kisebb annál jobb. Mondjuk max 10 éves legyen.

2021. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
23%
My pedo-alarm just turned on
2021. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
93%

Magyarországon a szülések majdnem a fele császármetszéssel történik, tehát elve ezek a nők nem is tágulnak ki. Tovább árnyalja a dolgot, hogy sok nő intimtornázik szülés után, pont mivel attól retteg, hogy a társa esetleg titkon egy hozzád hasonló phasz, ennek pedig az az eredménye, hogy sokkal rugalmasabb, erősebb lesz a hüvelye, mint szülés előtt volt. (Én pl lazán tudok "csomót kötni" vele, ami azt jelenti hogy a hüvelybemenetet és a végbélnyílást egymással ellenkező irányba drasztikusan elhúzod az izmaid segítségével. Ez olyan oldalirányú stimulációt eredményez hogy férfi legyen a talpán, aki sokáig bírja. Ha nem szültem volna, sosem tanulom meg :-)

De egy párkapcsolat normáliséknál nyilván nem arról szól, hogy ha egy nő teste már nem olyan feszes, mert megszülte a férje gyerekét, akkor a férje dobja emiatt. Egy csinos, vonzó nő gyerekkel is találhat párt, nyilván nem a felszínes suttyók a célközönsége, tehát nem kell aggódnod, nincs közös keresztmetszeted vele.

2021. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, érdekelne, mit gondolnak erről a nők fordított szituációban. Feltennéd úgyis a kérdést?:)
2021. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!