Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha olyan nővel...

Férfiak! Ha olyan nővel kezdenétek, akinek van gyereke, milyen nemű gyereknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. aug. 3. 18:17
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
43-as megnyugtatlak 50 év felett is irkálnak a férfiak.
2021. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
94%

#43 Miért is lennék különleges,hiszem minden nőre ráírnak, nem? Azt sem írtam, hányan írtak rám, öten, tízen vagy százan. Csak annyit írtam, hogy a rám írók 90%-a gyermektelen volt, annak ellenére, hogy az adatlapomon jeleztem, hogy gyerekes párt keresek. Ebből többek között az jön le, hogy a legtöbb gyerekes férfi párkapcsolatban van. (Én sem nagyon sokat találtam amikor nézelődtem). Amúgy randiztam is néhány férfivel. Hidd el, sokakat nem zavart a gyerek, volt, akinek az előző (több éves) kapcsolata is gyerekes nővel volt és nem a gyerek miatt mentek szét.

Sok ismerős házaspár is már második házasság, vannak gyerekek hol csak az egyik oldalról, hol mindkét fél részéről. Ez teljesen normális, hiába akarjátok ördögtől valónak lefesteni. Csak azért mert ti felszínesek vagytok és csak ösztön szinten tudtok mozogni, még nagyon sok férfi normális értékrenddel bír, nem kell mindenkit a ti szintetekre lehúzni.

2021. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
89%

Bizonyos egyenek nagyon el vannak tevedve. Ma mar az anyukak tobbsege szules utan intim tornazik, hasregeneralo tornakat csinal, nem hagyja el magat, rengeteg program stb. van a neten ebben a temaban. Mar nem az van,mint 20-30 evvel ezelott. Plasztikarol mar nem is szolva...rengetegen plasztikaztatjak mar a hasukat, cicijuket stb. van,akinek jobb lesz, mint az eredeti allapot..

Tobb ilyen ismerosom is van. Kimegyek a gyerekekkel a jatszoterre es konkretan olyan anyukak vannak ott,akik apoltak, csinosak sportosak, pedig picik a gyerekek. Nekem 2 fiam van, de konkretan az utcan meg szoktak bamulni a ferfiak,sot abszolut nem szoktak feltetelezni, hogy gyerekeim vannak. Bar nekem vam ferjem, de nem gondolom, hogy hatalmas problema lenne ismerkedni, es egy logo csocsu, nagy punciju nokent tekintenek ram. Szoval aki ezt irta az beteg sulyosan agyilag.......

2021. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
56%

46

Ez egyáltalán nem általános. Nem sokmindenki engedheti ezt meg magának. Meg sokan eligénytelenednek szülés után. Úgy vannak vele hogy ők már lerakták az asztalra amit kell és innentől senkinek nem kell megfelelniük. Ezért is van annyi válás, pedig ahogy írod pl egy kis fogyókúra intimtorna nem kerül semmibe. Az egészségüknek is jót tenne. Csak könnyebb féktelenül zabálni meg a telefont nyomkodni és tespedni.

2021. aug. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
97%

Igaz nekem fiam van es kicsi, de ha kamasz lanyom lenne es szakitaskor poenkodna ezzel az "egy haloval arrebb" dumaval, ugy vagnam szajba hogy meg az anyja is megerzi.

Ja egyebkent az eletemet ra mernem tenni hogy sok itteni valaszolo a ket kezet osszetenne egy olyan noert mint en, en meg valoszinuleg keresztulneznek rajtuk.

Undorito a magyarokban ez a hozzaallas, hogy ennyi csaladcentrikus hozzaallas nincs bennetek.

2021. aug. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
95%
Marmint a csavom poenkodna
2021. aug. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül kattintottam bele ebbe a válasz -folyamba, hááát, érdekes, de reális. Vannak bizonyos 'kattanatok' mind a nők, mind a férfiak fejében 'gyerek' témában.:) 53 éves nő vagyok, most ismerkedem, laza, de tartós kapcsolatot keresek. Értelemszerűen- a koromból adódóan- nálam már fel se merül a szülés gondolata, a gyerekeim 30 körüliek,önállóan élnek, ezeket az infókat nem is szoktam titkolni. Az meg látszik, hogy 165/59 kg vagyok, viszonylag rendszeresen mozgó, nem túlsúlyos, jól karbantartott, anyagilag stabil és önálló nő vagyok. Ennek ellenére a kb elmúlt egy hónap 'beszólásai': 1)nem akar gyerekes nővel kezdeni,mert nem bírja a gyerekhisztit. 2) a gyerek csak viszi a pénzt, gyerek mellett nem jut az ember anyagilag sehová.(bérlakásban lakik, kocsija nincs, de érthetően az én felnőtt, önálló gyerekeim veszélyeztetnék az egzisztenciáját.) 3) lógó mell, tág punci:feltételezi, hogy így van, de azért kipróbálná, hátha mégse. 4) nem nevel idegen gyereket .( vélhetően ezt a diplomás fiaim se vennék jó néven:)) 5)Öreg ő már a gyerekekhez, de a szülei még élnek, ugye számíthat arra, hogy részt vennék a gondozásukban? Mindezek az első személyes találkozókor merültek fel- pedig azt hittem, hogy előzetes telefonokkal és mailekkel jól 'megszűrtem' a jelentkezőket:)
2021. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!