Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha olyan nővel...

Férfiak! Ha olyan nővel kezdenétek, akinek van gyereke, milyen nemű gyereknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. aug. 3. 18:17
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
25%

Nem akarok gyereket,de főleg nem más férfi gyerekét nem akarom.

Tehát nálam gyerekes nők kizártak, nem tekintem őket nőknek

2021. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
85%
Kedves utolsó válaszoló. Akkor anyád aki megszült, őt se tekinted nőnek?
2021. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
36%
Úgy értettem potenciális szexuális partnernek nem tekintem.
2021. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
69%
Én mindig úgy csodálkozom ezeken a válaszokon. Anno egy 2 éves kislánnyal lettem egyedülálló és soha senki nem húzta be a kéziféket emiatt. Mondjuk olyannal nem is ismerkedtem, aki eleve nem szeretett volna, mert én szerettem volna még egyet, ha úgy alakul a kapcsolat, lett is a férjemtől még kettő.
2021. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
95%

Én a "mindegy"-re szavaztam, mert a neménél sokkal fontosabb, hogy kölcsönösen el tudjuk egymást fogadni és egymás határait tiszteletben tartani.


Azaz én se pofázok bele a dolgaiba, ő meg nem flegmázik és utálatoskodik. És akkor minden és mindenki hepi.

2021. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
89%

Nem a gyerek a probléma hanem a sok szereplő képlet.

Gyerek hogy fog viszonyulni az új párhoz, mindegy hogy férfi vagy nő és a gyerek nem -e is mindegy.

Számít a külön álló szülő is hogyan viselkedik, mert meg tudja mérgezni a távol élő családja életét, pereskedéssel herce hurcával, nem fizeti a gyerek tartást, trükközik, folyton bíróságra citálja az exet ... stb. Aztán a gyerekkel együt élő szülő hogyan viszonyul az új párja gyereknevelési próbálkozásaihoz. Mert hogy úgy nem lehet együt élni hogy az új pasi/nő nem szólhat bele csak biodíszlet a családban. Abból megint minden lesz csak jól működő család nem. Aztán előbb utóbb megkapja a férfi/nő hogy nem vagy az apám/anyám... Ami kibúvó a nevelés alól, és ki lehet jástazni egymás ellen a szülőket...


NEm magával a helyzettel hanem az emberek egymáshoz viszonyával van a gond. Mivel nagyon sok szereplős a társas játék sok csillagnak kell együtt álni hogy ez elfogadható vagy jó szinten legyen. HA pedig a legtöbb csillag nem áll együtt és csak a két felnőtt szereti vagy szeretné egymást az sajnos itt már kevés lesz.

Szóval rengeteg a nehézség és itt a gyerekes szülőnek kell nagyban segíteni a beilleszkedést az új párjának. Ez sem garancia a sikerre.


Nagyon is megértem azt aki nem akar olyan párt akinek van gyereke. Bár nyilván az az egyszerűbb ha nem kell az életben küzdenie csak az ölébe hullik minden. Kényelmes bonyodalom mentes... Én is ezt választanám...

Csak az élet nem ilyen.


Önmagában a gyerek nem gond... Gyerek nem -e mindegy de én lány párti vagyok. :)

2021. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom milyen nyomorult kis barlangi trollok írják az itteni válaszok egy megdöbbentően jelentős részét? Mi az, hogy egy gyermeket szült nőt nem tekintenek egyesek már nőnek se? Kik szabadulnak erre a fórumra? Az egy dolog, hogy valaki nem akar más gyerekével kínlódni, megértem, de hogy egy anyában egy kitágult puncit meg lógó melleket látnak egyes "férfiak" az számomra döbbenetes és elkeserítő. Szerencsétek, hogy anyátok bevállalta ezt, különben a korcs kis életetek sehol se lenne. Elképesztő.
2021. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
53%

32

Itt őszinték az emberek. Lehet hogy sokaknak ez fàj de ez az igazság.

2021. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
67%

32-es

Képzeld egy igazi férfi nem fogja nevelni másik férfinak a gyerekét,lehet politikailag nem korrekt kijelenteni de így müködik a világ.

Egy gyermekes nőnek sokkal nehezebb párt találni,mert egyáltalán nem vonzó a férfiak számára a helyzete

2021. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
64%
32-es: Akkor neveld te más gyerekét már bocs.
2021. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!