Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt-e közöttetek a családban...

Volt-e közöttetek a családban vita, mert az egyik családtag beoltatta magát koronavírus ellen, a másik pedig nem?

Figyelt kérdés
Milyen vita volt és kik között? Sikerült-e egyiknek meggyőzni a másikat.

2021. nov. 5. 23:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
78%
#40 és mi a helyzet azokkal akik a poszt covidtol szenvednek? Azok meg így jártak, mi? Csak az számít ami az oltastol lett, az nem hogy a covid valószínűleg több szovodmenyt hozott magával. De persze én vagyok a buta, nem te aki csak az egyik oldalt nézi..
2021. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
51%

Olyan valasz nincs h ertelmetlen dolgokon nem vitazunk?


Pl mert mindenkinek sajat egyeni dontese. Es kb semmi koze senkinek hozza.

2021. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
41%
42. Te kezdet azzal, hogy buta az, aki másképp cselekszik. Csak vissza dobtam a labdát. Persze, már 2 éve minden szövődmény a covid számlájára írható, hogyne. Véletlenül se az ellátáshiány, s az ágyfelszabadítás számlájára. Addig, amíg a gyártók nem vállalnak felelősséget, s nem telik el egy bizonyos idő, addig igenis magánügy, hogy ki oltat, s ki nem. Hadd ne én vigyem a vásárra bőrömet. Miért nem kérdezed a politikusokat, hogy ugyanmár, miért is építették le az Eü-t az évtizedek alatt, miért ment értelmetlen hülyeségekre a pénz? Valóban azokat az embereket kell lebutázni, akik minden hónapban befizetik a TB-t. Van értelme ezért, mondhatom...
2021. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
66%
41. Persze, hogy nem normális, de ez a célja a politikának, a bankrendszernek, a médiának, az emberek összeugrasztása, még háború se kell hozzá. Tudnak valamit, azt meg kell hagyni. Több száz évnyi pszichológiai hadviselés eredménye. Ezt érzem már vagy 10 éve, hogy ez a civilizáció is bukófélben van. Az erkölcsi normák teljesen leépültek. Szomorú ezt tapasztalni, s szinte évről-évre egyre rosszabb. Én csak a gyerekeket sajnálom, hogy mi lesz velük 20 év múlva.
2021. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Ezt majd meséld be azoknak is, akik pont az oltás óta vannak nagyon rossz állapotban, szűnni nem akaró fájdalmakkal. "


Hányan vannak, és hány embert oltottak be azzal a típusú vakcinával? Extra kérdés: milyen betegsége(i) volt(ak) előtte?


"Szerintem csak a nagyon buta emberek gondolják azt hogy ez mindenkinek a magánügye. Ez társadalmi kérdés."


Az, hogy egy adott dologról ki hogyan vélekedik az abszolút magánügy. Nyilván arról lehet vitatkozni, hogy mennyire baromság az, amit valaki elhisz.

2021. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
38%

Munkatarsnom is poszt kovid szartol szenved. Amugy a masodik oltastol olyan beteg lett h 4 hetig folyamatosan lazas volt 12kg fogyott eletereje kb a 0an volt. Osszesen 2honapig volt betegallomanyba. Azota olyan koszvenye lett h a legerosebb gyogyszert kapja full dietan van es kb mint halotnak a csok annyit er. Folyamatosan beall a keve dereka laba barmilye...

Elotte volt covidos - kb egy erosebb natha!


Hat nagyon megbanta h beadatta az oltast. Persze az ilyenek sehol nem jellenek meg.


Az a legnagyobb baj h csak nyomjak rad a dolgot mintha valami verseny lenne. De nincs hiteles tajekosztatas nincs nyomon kovetes nincs statisztika a poszt tunetekrol az oltas utani/altali egeszseg rosszabbodasrol vagy halalesetekerol.

Informacio hillyan ugy dont az ember ahogy tud. De semmikeppen sem felelossen!

2021. nov. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
82%

"Te kezdet azzal, hogy buta az, aki másképp cselekszik."


Én ezt azután írtam hogy te ott fentebb elkezdtel butazni. Vagy akárki, leszarom ki írta.



"Véletlenül se az ellátáshiány, s az ágyfelszabadítás számlájára."


Senki nem mondta hogy nem gáz az ellátás hiány és az agyfelszabaditas. De jobb lenne ha nem tették volna és a covidos meg mehet az utcára a lélegeztető helyett? Képzeld eüben dolgozom, tudom hogy pl nagyon sok protézis műtét elmaradt, nagyon sajnálom azokat az embereket akik már régóta várnak rá. De ha választani kell hogy Julcsit megmutjuk hogy ne fájjon a térde vagy Bélát lélegeztetőre rakjuk hátha tuleli a covidot akkor az utóbbit választanám.



"Addig, amíg a gyártók nem vállalnak felelősséget"


Soha semmilyen gyogyszerert nem vállalt még felelősséget egy gyártó sem, hiszen akkor minden szart rájuk fognanak.

Belilult a kislabujjam, jaj biztos az az új fájdalomcsillapító amit két hete bevettem, véletlenül se az hogy tegnap beutottem. A macska meg a mikro esete.


"nem telik el egy bizonyos idő,"


Másfél év eltelt azóta hogy 40 ezer emberen leteszteltek.


"addig igenis magánügy"


Nem magánügy, társadalmi ügy. Az sem magánügy hogy cigizel e az étteremben vagy nem, mert veszelyeztetsz engem is ha a pofamba fujod a füstöt, hiába te szivod.


" Miért nem kérdezed a politikusokat, hogy ugyanmár, miért is építették le az Eü-t az évtizedek alatt, miért ment értelmetlen hülyeségekre a pénz?"


Most ez hogy jön ide? De komolyan? Tudom hogy így van, hidd el jobban látom mekkora szar van az eüben mint te. De az hogy politizalunk most nem segít.

2021. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
57%

A válaszolok között látszik, hogy még idegenek is simán egymásnak esnek a téma miatt.

Sajnos családon belül is ez a jellemző. Kár.

2021. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsük már azt a baromságot, hogy "majd akkor ótatom magam ha a gyártó is vállal felelősséget". Eleve ott van bukfenc hogy a COVID oltás előtt aláírod a beleegyező nyilatkoztatot úgyhogy onnantól kezdve nem perelheted a gyártót. Tudod "a kockázatok és mellékhatások tekintetében olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát/ gyógyszerészét". Tudod a betegtájékoztató azért is van minden gyógyszernél hogy ne lehessen őket perelni olyan hülyeséggel, hogy "tegnap vettem be a gyógyszert, másnap fostam tőle".
2021. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
34%
49. Pont ezért nem "ótatom" magam. Pont le...., hogy a sok lázadó covidfasisztának mi a véleménye. Gyógyszert se szedek, úgyhogy kár is ezzel jönni. De 15-20 éve én is rohantam az influenza elleniért minden évben, mióta nem, érdekes módon azóta még náthás se voltam. Ennyit erről, de mondom, aki akarja, oltassa magát 100x is, csak hagyja békén azt, aki másképp cselekszik. Akár tetszik, akár nem, a Covid is velünk marad, ugyanúgy, mint az influ, H1N1, stb vírusok.
2021. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!