Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt-e közöttetek a családban...

Volt-e közöttetek a családban vita, mert az egyik családtag beoltatta magát koronavírus ellen, a másik pedig nem?

Figyelt kérdés
Milyen vita volt és kik között? Sikerült-e egyiknek meggyőzni a másikat.

2021. nov. 5. 23:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
55%

Nem adtad meg ezt az opciót:

Nem, mert mi normálisak vagyunk, és nem pofázunk bele abba, hogy a másik mit tesz a testével, milyen egészségügyi ellátást vesz igénybe, milyen emberkísérletben vesz részt.

2021. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
96%
Férjem és én felvettük, anyukám férje is. A tesóim és anyukám nem, nagymamám igen. Senki nem vitázott senkivel, meghallgattuk és megértettük egymás álláspontját, mindannyian bízunk a legjobbakban.
2021. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
91%
Nem votl semmi vita.
2021. nov. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
55%
Kezdetben volt, de aztán beletörődtek. Nem "oltakoztam", mindenki azt csinál, amit akar. Majd, ha már eltelik pár év, akkor lehet, én is beadatom. Hozzáteszem, többségében pont azok puffognak (akinek nem inge...), akik semmit nem tettek az egészségükért az elmúlt jó pár évtizedben, s most másra hárítják a felelősséget. 25/F
2021. nov. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy kimaradt, szüleimmel volt a vita.
2021. nov. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
43%
Aki nem oltatja magát, mind felelőtlen, és veszélyezteti a családját
2021. nov. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
54%
18. Akárcsak a kormány, s a gyógyszergyárak.
2021. nov. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
43%

“Aki nem oltatja magát, mind felelőtlen, és veszélyezteti a családját”


Aki ilyen kijelentéseket tesz, az meg egy primitív barom.


Én kétszer voltam covidos. Átlagosan tízszer annyi ellenanyagom van, mint a beoltott ismerőseimnek, rokonaimnak. Ha van nekik egyáltalán. Akkor mégis miről beszélünk ?! Ráadásul oltás után nem egy rosszul lett, sőt egyik kórházba is került. Valamelyik nap is betelefonált egyik munkatársam, hogy az oltás kikészítette, nem tud dolgozni jönni. Mi a francnak oltassam be magam, ha ugyanúgy rosszul lehetek, mintha covidos lennék és ellenanyagom se lenne ennyi ? Egy oltott is ugyanúgy fertőzhet, lehet hordozó, sőt a covid is ledöntheti. Annyira elegem van már abból, hogy a kormány belebeszéli az emberekbe, hogy hamis biztonságérzetük legyen egy kísérleti vakcinától. Valakinek tényleg használ, de sokaknak nem. Ezért kéne tesztelni.

2021. nov. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
90%
Apósék nem oltatnak, ami hidegen is hagyna, mert az ő dolguk. Viszont inkább elkerülöm, mert ahányszor találkozunk mindig rázendít a "nincs is covid", "mindenki meg fog halni az oltástól" és hasonló mantrákra...
2021. nov. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt vita. Egy oltatlan volt, már egy sincs. Nem oltást két, szerdán meghalt a nagynéném.
2021. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!