Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sajnos jövőhét szombaton lesz a legjobb barátnőm anyukájának a temetése,közel állt ő is hozzám,szegény anyukám barátnője volt és én is nagyon bírtam,nagyon kedves,laza volt.De a lényeg,hogy azon a napon esküvőre is mennem kellene a sógornőmnek lesz az esküvője.Sajnos hiába a temetés 11-kor az esküvő meg délután 3-kor de semmiképp nem érnék oda az esküvőre autóval 3 óra hossza.Egyszerűen nem tudom mit csináljak,a temetésre vagy az esküvőre menjek.Párom meg egy másik barátnőm szerint az esküvőre menjek,mert ők a rokonaim meg ilyesmi,de én úgy érzem, szar ember vagyok ha nem megyek el a temetésre,de senkit sem szeretnék megbántani.Kérlek adjatok valami tippet,hogy mit tegyek.

2021. nov. 27. 21:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
65%
Magadban mérlegeld, ki a fontosabb számodra.
2021. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%

Miért, nem lesz lagzi? Max az esketésről maradsz le, a dínom-dánom általában minimum éjfélig tart, nem ciki később beesni.

Hozzátenném, mivel nem vagyok xar arcú ember, lexarnám, ha azért nem jönnél el az esküvőmre, mert temetésre mész, teljes mértékben megértenem, hogy az egy merőben más “esemény”. Nem sértődnék meg.

Én a temetésre mennék, majd elindulnék a lagzira (ha van). Ha nem, akkor esküvő másnapján vagy harmadnapján átmennék személyesen gratulálni, persze előre szólnék, hogy bocs, mégsem jövök, mert közeli ismerősöm temetésére megyek. Ha megsértődnek, ott baxxa meg őket az Isten.

2021. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
De lesz lagzi is,csak mivel a kocsival párom megy el,így nekem még vonatot is néznem kell meg ilyenek.
2021. nov. 27. 21:32
 4/37 anonim ***** válasza:
21%

Akkor a párod az esketés után haza megy érted együtt szépen elkészültök és estére vissza mentek.

Ajjaj, meglehetne ezt oldani, csak te nem akarod.

2021. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem fog szaladgálni párom :D
2021. nov. 27. 21:50
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Az esküvőre mennék. Temetőbe pedig vinnék virágot másnap.
2021. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
71%

Akkor a párod az esketés után haza megy érted együtt szépen elkészültök és estére vissza mentek


Aha, elmegy az esküvőre, 3 óra oda; onnan vissza a kérdezőért, megint 3 óra, együtt vissza, újabb 3 óra.


Kérdező, nekem nyáron halt meg az apukám, és hidd el, nem az érez együtt velem feltétlenül, aki ott volt...

2021. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%

7

Nem az elhunyt anya lánya szemszögéből válaszoltam, hogy neki mi esne jól. :) Hanem hogy én emberileg hova mennék (mint kérdező) és emberileg mit éreznék, ha valaki temetés miatt nem jönne el az esküvőmre (sógornő). A személyes véleményem, ezt mondaná a szívem. Ennyi.

A tietek mást. Majd a kérdező innentől kezdve eldönti. Sejtem én, hogy úgyis az esküvőre megy el, csak nem akarta xarul érezni magát a döntése miatt és itt kért megerősítést, de azért még nem mondok olyat, amit ő akar, ha nekem más a véleményem.

2021. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
16%
Nem fog szaladgálni, akkor kérj meg egy ismerőst hogy fuvarozzon, akár fizetve az üzemanyagot, a párod meg örülhet, hogy ennyit nem tett meg.
2021. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%

Várjunk csak. A sógórnőd az a testvéred felesége nem? Új férje lesz most? Jó hogy ilyen jóban vagytok de most talán anyukádat és barátnődet kellene támogatnod első körben. Te fordítva mit éreznél?

Én se várnám el hogy 9 órát vezessen. Ezért mi lenne ha a párod megvárna és nem indulna el nélküled? Olyan nagy baj ha magára a szertartása nem értek oda? Biztos megérik.

11-kor kezdődik a temetés, a halotti toron szerintem már nem gáz ha nem maradsz csak ezt előre mond barátnődnek hogy ne érje meglepetés. Ezután átöltözöl és elindultok. 5 körül oda tudtok érni. Ha a barátod nem tud ennyit megtenni érted és nem vár meg akkor az szomorú.

2021. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!