Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sajnos jövőhét szombaton lesz a legjobb barátnőm anyukájának a temetése,közel állt ő is hozzám,szegény anyukám barátnője volt és én is nagyon bírtam,nagyon kedves,laza volt.De a lényeg,hogy azon a napon esküvőre is mennem kellene a sógornőmnek lesz az esküvője.Sajnos hiába a temetés 11-kor az esküvő meg délután 3-kor de semmiképp nem érnék oda az esküvőre autóval 3 óra hossza.Egyszerűen nem tudom mit csináljak,a temetésre vagy az esküvőre menjek.Párom meg egy másik barátnőm szerint az esküvőre menjek,mert ők a rokonaim meg ilyesmi,de én úgy érzem, szar ember vagyok ha nem megyek el a temetésre,de senkit sem szeretnék megbántani.Kérlek adjatok valami tippet,hogy mit tegyek.

2021. nov. 27. 21:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
34%
A saját véleményem felvállalásához jogom van. Forráskeresés nélkül is legitim. Ugyan milyen érveket vársz te? Mivel kapcsolatban? A véleményem írtam le, ami az enyém. Azért nem fogom másképp gondolni, mert te igen, és nem bírod ki, ha más meg máshogy. Ne linkelgess, hanem törődj bele!
2021. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
24%
#31 Nekem meg jogom van kinyilvánítani, hogy mekkora baromság amit írtál, és ha linkelgetni van kedvem, akkor linkelgetni fogok. Törődj bele! 😂😅
2021. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
34%
Szuper, csináld. Azt akartad írni, ugye, hogy szerinted baromság. De jogod van hülyének lenni és ki is nyilvánítani. Bátor dolog, hogy felvállalod, büszke vagyok rád. 🥰
2021. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
21%

Nagy kérés lenne, hogy ne csesszétek szét más kérdését, és inkább privátban veszekedjetek, mert senki nem kíváncsi rá?

Kérdező, jól döntöttél!

2021. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
21%
Nagy.
2021. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
54%
#33 Nem sikerül összehozni egy normális választ, erre hülyézni kezdesz? :D OMG
2021. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
27%

Dehogynem. Most nem sikerült neked. Ha eddig csendben voltál, hát ezért kár volt. 😅

Wtfomglolnoob

Én is beszélek internetül, hö! xD

2021. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!