Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy huszonéves, dolgozó nő a szüleitől kap autót?

Figyelt kérdés

Megcsináltam a jogosítványomat (nyilván a saját pénzemen) és ma az apám egy új kocsival jött el hozzám-az enyémmel.

Köpni, nyelni nem tudtam.

Egy használt, kisebb autó, de akkor is ezt túlzásnak érzem. Nem dicsekedni jöttem, most kifejtem a kérdést is.

Szóval, nem merem senkinek elujságolni, mert félek, hogy rossz véleménnyel lennének erről. Hiszen keresek, vehetnék magamnak is, ha más nem, hitelre.

Én is nagyon-nagyon örülök, hálás vagyok és becsülni fogom, vigyázni rá, mint a szemem fényére és mégis bennem van egy szomorúság, hogy nem én vettem meg. Egy amolyan “nem érdemlem meg” érzés.


2022. aug. 17. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
83%
Egy nő elfogadta volna és örülne az ajándéknak. Azért írtam , hogy lány vagy mert ez a bolhából elefántot kategória.. Te talán nem fogod segíteni a ygereked ennyi idősen ha megteheted?
2022. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
87%
Attól hogy ő nem csak magára gondol, hanem a szüleire is, attól miért ne lenne nő, vagy szerinted egy autó az közelebb van a bolhához, mint az elefánthoz? Lehet hogy te/ti full gazdag családból származol, de egy átlagos családban is már komoly ajándéknak számít egy autó, főleg mostanában. Legalábbis én megértem, hogy miért érez és hogyan a kérdező. De mondjuk, ha szeretetből adták a szüleid, és te megköszönted, és mindenki happy, akkor miért ne legyen mindenki happy?
2022. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
70%

Beteg kérdés. Nem is értem milyen környezetben szocializálódtál?


Bocs a nyers válaszért!

2022. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
64%
Én meg azt nem értem, hogy te hogyan szocializálódtál. Szerintem a te "nekem jár" mindseted az ami gyerekes.
2022. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
64%
34 azért egy használt autó ami pár százezer nem a luxus kategória még. 2, ő ezt kapta nem kérte, ha nem lenne pénzük nyilvánnem vették volna meg neki. innentől csak hiszti.
2022. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondolnám hogy szuper szülei vannak és gratulálnék neki az autóhoz. Aztán ha jó barátnőm és szeretné, együtt keresnék vele mindenféle autódekor őrületet, szuper dolgok vannak. :)
2022. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
84%
35, azt hallottam (tegnap, még nem néztem utána), hogy már egy használt autó is több millió forint, és ez alapján válaszoltam. Ha nem így van, akkor neked van igazad, és tényleg kicsit túlgondoltam.
2022. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
94%
De mondjuk régebben is csak suzukit lehetett venni 200ért...Csak nem lehetnek olyan olcsók most az autók, hogy pár száz ezer...na mindegy, folytassátol csak, nem zavarok tovább.
2022. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból megnéztem használtautón ilyesmiket 1-1,5 között vannak. Számomra az nagy pénz, de akinek nem, az meg örüljön, hogy van olyan helyzetben.
2022. aug. 17. 23:55
 40/77 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen szüleid vannak.

Biztos azért vették neked, hogy örülj neki: ha tényeg tetszik, hát örülj is, élvezd ki. :)

Felnőtt emberek a szüleid, el tudják dönteni, mire szeretnék költeni a pénzüket. Úgy döntöttek, a lányukra. Biztos nagyon szeretnek és büszkék rá, hogy megszerezted a jogsit - manapság nem mindenki éri ezt el. Légy büszke magadra és örülj az ajándéknak!

2022. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!