Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy huszonéves, dolgozó nő a szüleitől kap autót?

Figyelt kérdés

Megcsináltam a jogosítványomat (nyilván a saját pénzemen) és ma az apám egy új kocsival jött el hozzám-az enyémmel.

Köpni, nyelni nem tudtam.

Egy használt, kisebb autó, de akkor is ezt túlzásnak érzem. Nem dicsekedni jöttem, most kifejtem a kérdést is.

Szóval, nem merem senkinek elujságolni, mert félek, hogy rossz véleménnyel lennének erről. Hiszen keresek, vehetnék magamnak is, ha más nem, hitelre.

Én is nagyon-nagyon örülök, hálás vagyok és becsülni fogom, vigyázni rá, mint a szemem fényére és mégis bennem van egy szomorúság, hogy nem én vettem meg. Egy amolyan “nem érdemlem meg” érzés.


2022. aug. 17. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha kérdezné vmi tapló, honnan van erre pénzed, nem kell válaszolni. Úriember /asszony nem beszél pénzről és nem turkál más pénztárcájában. Ennyi a válasz.
2022. aug. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
97%

Én most gondolkozom autócserén, Toyota Aygo -t szeretnék. Nagyon jó választás volt, igazi nőnek való autó, örülj neki! Sok jó programot és balesetmentes vezetést kívánok!

N

2022. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
100%
ne vergodj mar, inkabb orulj! a szuleid ugy dontottek hogy a konyha helyett autot vesznek neked. az o penzuk, az o dontesuk
2022. aug. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom hogy semmi okod a lelkiismeret furdalásra.

Balesetmentes közlekedést kívánok! 🙂

2022. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy egy ajándékot soha nem kell szégyellni.

Karácsonykor is megajándékozzuk egymást, pedig lenne pénzünk, hogy saját magunk megvegyük azt. ;-)

Itt nem csak az anyagiakat kell nézni. Ez egy ajándék olyasvalakitől, aki szeret.

2022. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de ki az, aki ezért megszólna? Nem éppen egy porsche kategória, 1 millió forintot szerintem a legtöbben kapnak támogatásként, esküvőre, önerőhöz, vagy valakinek tényleg lakást vesznek, vagy kiköltözéskor beleteszik a kaucióba.

Én is örülnék neki, de őszintén, ha a gyerekemet 1millió foeinttal sem tudnám támogatni, el is süllyednék szülőként.

Nekem ismerősi körömben van olyan, akinek lakást vettek, majd cserélték neki nagyobbra, autót kapott, olyan is, aki pesti garzont, másnak meg hitelt vettek fel a szülei, amit a gyerek fizet vissza nekik, így vett lakást. Mindnki ugyanúgy áll hozzájuk mint eddig, pedig ezek nem 1milliós tételek.

Mellesleg nem reális, hogy egy kics öreg autóval beállítasz, és valakinek eszébe jut, hogy miből van . 1 millióróo beszélünk, könyörgöm.

2022. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mások véleményével. Akik bántanak miatta azok csak irigyek. Inkább légy büszke arra, hogy ilyen szuper szüleid vannak!
2022. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, én nem érezném rosszul magam, ha az apukád venne nekem egy autót, te se tedd.😀
2022. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 A kérdező kommentje:

56-Nem tudom milyen körökben mozogsz, de nem az az átlag. Én vidéken élek és extrém ritka, hogy a szülők lakást vesznek. Pedig itt is van bőven tanult, normálisan kereső ember.

Igen, az autó nem olyan ritka, hogy kap valaki, de nem olyan rég beszélgettem hasonló dolgokról ismerősökkel és szerintük így sosem tanulja meg egy ember az “életet” és az a helyzet, hogy én is erősen bólogattam akkor a témához.

2022. aug. 18. 10:46
 60/77 A kérdező kommentje:
Mellesleg elég kis csinos az autóm, nem régi, csak használt. Ne szóld le!😄😄😄😄😄
2022. aug. 18. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!