Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a feleségem családj...

Mit tegyek a feleségem családjával?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a feleségem 20. Egy éve vagyunk házasok, ezt megelőzően 3 évig udvaroltam neki.

Nagyon szeretjük egymást, jól megvagyunk. Ő egyetemista, mellette pedig a családi vállalkozásunknál dolgozik. Felelősségteljes, szorgalmas lány, nagyon érett és tényleg mindenben kiegészítjük egymást.

A családjával is nagyon jó volt mindig a viszonyom, viszont az elmúlt 3 hónapban problémák adódtak. Az egész ott kezdődött, hogy a bátyja (25) szakított a barátnőjével (22), mert a lány megcsalta. És elkezdte, hogy a fiatal lányok úgyse maradnak sokáig senki mellett. Apósom meg anyósom ettől kezdve kezdte a feleségemet gyerekként kezelni, megtiltották neki dolgokat, lelki zsarolásnak volt kitéve sok helyzetben (pl hogyha rosszul teljesít az egyetemen, azt annak tudják be hogy rám pocsékolta az idejét és többet nincs mit keressen náluk). És tegnap este egy veszekedés alkalmával apósom hangosan kimondta, hogy nem kellett volna összeházasodjunk, mert én csak gátolom a lányát abban, hogy élje az életet, a fiatalságát és a karrierjét építse.

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok, azt se tudom hogy kéne megközelítések a helyzetet…



2022. dec. 11. 21:38
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Neki kéne leginkább intézkedni velük kapcsolatban hisz mgéis ö caládja.
2022. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim válasza:
34%

És amikor 22 évesen, "udvarolni" kezdtél neki, amikor 17 éves volt?

Hagyjuk már.

2022. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Fogadd el, hogy ez van és nézd meg, hogy a feleséged mit lép..!
2022. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

12

Mi a probléma vele? Olyan óriási korkülönbség vagy mi?

2022. dec. 11. 22:08
 15/50 anonim ***** válasza:
95%

bocs de nekem is az első gondolatom az volt, hogy ő meg kislány mint nő..


bocsánat de én akármennyire is tisztelem anyamat már elvagtuk a lelki köldökzsinórt.. vannak persze alkalmak amikor kikérem a véleményemet, de az hogy ő az akaratát rameroszakolja lelki zsarolással az nonszensz.


De meg sem próbálja mert könyörgöm, nem vagyok már óvodás. Egyetemista koromban sem szólt bele mit csinálok meg kivel.


Nem nézett már gyereknek de ha beprobalkozott volna akkor is szépen leallitottam vna.


Nos.. ezt kellene tennie neki is. Ez az ő csatája nem a tiéd. Hiába akarod megoldani, ezzel te is csak gyereknek nézed..

2022. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Most választás elött van. Most válik igazán felnőtté. Akkor maradtok együtt , ha mindenben közössen döntötök. Itt nincs egy személy. Csak Ti vagytok. Szülő meg majd megnyukszik. Az én párom minden diplomáját másodszorra tette le. Belőle is ember lett. Nem ettől lesz valaki.
2022. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

15

Itt nem arról van szó, hogy hatnak rá. Ezt elintézzük, nem fogjuk hagyni. A baj itt az, hogy ellenem fordultak, engem látnak most a lányuk életének elrontójának.

2022. dec. 11. 22:16
 18/50 anonim ***** válasza:
95%

Miért kellene neked bármit is tenni?!


Ez az ő problémájuk oldják meg maguk!


Te csak szeresd a feleségedet és ne törődj az irigy sógoroddal. Ignoráld!


Ha majd kiálljátok az idő próbáját, akkor a szülei is be fogják látni, hogy nem tudnak titeket elválasztani.

2022. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
95%

De hát hogy romlott el a lány élete ?!


Adtok neki munkát és egyetemre jár.


Nem értem...

2022. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
93%
Ráadásul van egy szerető férje.
2022. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!