Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért társadalmi elvárás még...

Miért társadalmi elvárás még mindig,hogy a nő csináljon mindent otthon, természetesen munka mellett?

Figyelt kérdés

Napi 8 órát dolgozom. 8-16ig.

Szóval van amikor otthonra vásárlás után már nincs mindenre energiám.

Néha látom a párom rosszalló pillantását. Vagy,hogy mérgesen nekiáll felseperni vagy ilyesmi...

Mert,hogy kemény fizikai munkát végez..

Amúgy elég ritka ,ha valamit csinál itthon..

Normális ha elmondtam neki,hogy zavar ez és én sem vagyok fáradhatatlan? Hogy előre félek mi lesz ha babánk lesz és itthon leszek és nem lesz mindig puccba vágva minden?

Nemtudom,hogy lesz ... milyen baba lesz, mennyi törődés fog igényelni pluszban

Nálatok ez ,hogy van? Kinek mennyi ideje, energiája van munka után vagy gyerek mellett?

Furcsa ha néha soknak érzem?



2023. jan. 12. 21:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/122 anonim ***** válasza:
87%

Pont lexarom hogy a párom mit gondol. Itthon vagyok a babával, amit lehet megcsinálok, a többi rá vár. Eddig nem fordult le az ujjárol a gyűrű hogy vacsorát főzzön vagy hogy porszívózzon.

Megbeszéltem vele hogy olyan munkát fogok keresni ami mondjuk 6 óras, hogy tudjak jönni főzni, gyerekért időben menni, stb. Támogatja az ötletet.

Ha nem támogatná akkor lehet szepen 50-50 munkamegosztás, vagy megy ki merre lát, akkor már inkább magamnak egyedül megcsinálok mindent.

2023. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/122 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Fiunk van. Én játekosan be fogom fogni a házimunkába is, tanulja meg a rendet.

Legjobb fiú barátoméknál is a fiúk mindent megcsinaltak otthon, az anyukájuk megfőzött, gondozta a kertet meg az állatokat, a férje pedig dolgozott. A fiúk pedig elmosogattak maguk utan, hajtogatták a ruháikat, rendezték a szobájukat, stb.

2023. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!