Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítanátok a kapcsolatot...

Megszakítanátok a kapcsolatot a családdal a helyemben? (oltás téma)

Figyelt kérdés

A testvérem és a szüleim is oltáspártiak, és nem tűrnek ebben ellentmondást.

Én is oltáspárti voltam alapból, vagyis hajlandó voltam rábízni magam a tudományra, orvosokra.

3 oltást kaptam.

Már az első kettő után többféle neurológiai panaszom lett tartósan (vándorló zsibbadások, fejfájás, szédülés, gondolkodási nehézségek), de amikor mondtam a családomnak, akkor lehurrogtak, képzelgésnek nevezték, és az volt a legfontosabb közlendőjük, hogy még ha bajom is van, nehogy azt merjem mondani, hogy az oltástól, és a neten nehogy írogassak, mert akkor a bátyám jelent rémhírterjesztés miatt.

Voltam orvosnál akkor, és azt mondták, hogy nem látnak semmi bajt, nyugodtan vegyem fel a 3. oltást is.


Ellenben később teljesen rejtélyes módon megint bajom lett, nyaktól lefelé elzsibbadtam és konkrétan nem tudtam járni. Autoimmun eredetű gyulladásos góc volt a nyaki gerincvelőmben, az okozta. Semmilyen fertőzéses okot, semmi autoimmun betegséget nem tudtak kimutatni, gyakorlatilag jelen állás szerint ok nélkül történt ez az egész. Helyrejöttem, de a családom azóta is rágja a fülem, hogy be kellene adatni a 4. oltást, mert az omikron ellen csak az véd.

Nekem eszem ágában sincs, ha fizetnének sem adatnám be ezek után.

A bátyám azt mondja folyton, hogy senki nem mondta, nem bizonyította, hogy az oltásnak köze lenne a bajomhoz, semmilyen hivatalos közleményben nincs olyan, hogy ilyet tudna okozni, ha tudna, akkor megjelent volna már a nagy mintaszámú kísérletben. Ezért egy racionális ember ilyen esetben beoltatja magát, mert semmi káros hatás nem bizonyított.

Ordibálnak velem, kapcsolatmegszakítással fenyegetnek, meg azt mondják, hogy ha nem adatom be és elkapom még a covidot is, akkor megint beteg leszek és majd magamnak köszönhetem.

A párommal nemsokára gyereket szeretnénk, és arra is üvöltöztek, hogy ne merészeljem, nem lehetek ennyire felelőtlen, aki ismeretlen okból lebénult nyaktól lefelé egyszer, az ne akarjon anya lenni, másrészt meg milyen felelősséget tudna vállalni egy piciért az aki nem képes beoltatni magát.

A szüleim mindenben a testvéremre hallgatnak, mert ő környezettudós, ő okos, ő természettudományosan művelt, nekem pedig semmi ilyen végzettségem nincs, és amúgy is mindig is butább voltam.

Nekem nagyon elegem van, már ott tartok, hogy nem akarok velük beszélgetni. Az nem segít, ha kerülöm ezeket a témákat, erőszakosan felhozzák.


Mit tennétek a helyemben?



2023. jan. 24. 16:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%
#41 Milyen offolásról beszélsz, mikor rohadtul témába vág? Te amúgy jártál már a politika kategóriában? Borzasztó, mindközül a legrosszabb. Én pl beszoktam oda is linkelni az EU parlamentet a magántulajdon eltörléséről és még engem néznek hülyének, hivatalos forrás ellenére, de bármi hivatalosat linkelek kb ez van. Értelmes ember ott nem sok van, tisztelet a kivételnek.
2023. jan. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

Nem lyme folt volt a karomon, és amúgy is vizsgáltak rá.


Az meg tudom, hogy így van a tudományban, hogy ha valaki állít valamit, akkor bizonyítani kell. De az a jelen eszközökkel (pláne ebben az országban) lehetetlen, hogy ott legyen valami vizsgálat, és papírra lehessen vetni, hogy igenis az oltás okozta NÁLAM és kész. Jelenleg NINCS ilyen vizsgálat, nem létezik. Akinek ebből az következik, hogy biztonságos neki oltatni és magába nyomat még egyet, az egy buta barom. Egy gerincvelői gyulladás esetén bejósolhatatlan az idegi károsodás mértéke, szóval az idióta hitvitánál most az a tét, hogy szórakozom-e azzal, hogy akár maradandóan részlegesen béna/sánta legyek-e a jövőben, vagy nem, esetlen tudom-e még valaha tartani a székletem/vizeletem vagy nem. Aki ezt nem képes érteni, az érzéketlen és egyben ostoba.


[link]

Egyébként ez is létező dolog, nem én találtam ki.

2023. jan. 25. 03:41
 43/50 anonim ***** válasza:
5%
Felnőtt vagy, miért adattad be a harmadikat, ha már az első kettő után sem voltál jól???
2023. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
26%
En azt nem ertem, hogy miert neked kene bebizonyitani, hogy az oltastol lettel rosszul?? Elvarhato lenne, hogy kivizsgaljak az ilyen eseteket, es meg mielott barkit is kotelezni-kenyszeriteni akarnanak tovabbi oltasok felvetelere, bizonyitsak be OK, hogy NEM az oltastol lettel rosszul. Vicc ez az egesz, ami megy a vilagban...
2023. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
8%

"beszoktam oda is linkelni az EU parlamentet a magántulajdon eltörléséről"

Hol az a link?

2023. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
50%
#45 [link]
2023. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
58%
Köszi. (Ez azt mutatja, hogy már egy éve szó van ilyesmiről komoly helyen is, de egyelőre csak ötletelés, viták szintjén, de az, hogy beszélnek róla, még nem jelenti azt, hogy bármit is eldöntöttek volna már.)
2023. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
50%

#47 Beszélnek róla lassan már mindenhol.


Tv:

[link]


Rádió:

[link]


Nem kell semmiről sem dönteniük, hiszen nem most, hirtelen kitalált dolgokról van szó, már rég folyamatban van az egész. Ez pl 2015-ös, 7 órás nemzetközi konferencia részlete, a volt maláj miniszterelnök beszéde:


[link]


Ennyire nyíltan csinálnak mindent.

2023. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
58%
De akkor mi a hírértéke? Hiszen már mindenki tudja, hogy régóta beszélnek ilyenekről, semmi újdonság.
2023. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
50%
#49 Nem tudja mindenki, ez pedig mindenki életét befolyásoló dolog, amit meg kéne állítani, amíg nem késő. Ha félvállról veszed a dolgot, az nagyon nagy baj.
2023. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!