Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem akar gyereket,...

A férjem nem akar gyereket, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

26 éves volt a férjem én pedig 24, amikor megismerkedtünk. A kapcsolatunk elején ő azt mondta nekem, hogy ő úgy érzi, hogy ő nem szeretne gyereket, nem érzi rá magát alkalmasnak, azt is mondta, hogy ez változhat, de ezt nem tudja megígérni. Barátnőim, rokonaim meggyőztek azzal, hogy megfog változni ez idővel ő nekik is így állt a férjük ehhez az egészhez.

Nemrég töltöttem a 28-at ès felvetettem a férjemnek a dolgot és ő kijelentette, hogy nem szeretne ès már valószínűleg ez màr nem fog benne változni.

Kérdeztem, tőle, hogy miért van ez, hiszen már ő is 30 éves, azt mondta, hogy ő tisztába van vele, hogy ez önzőség tőle, de ő nem lenne képes feladni az én idejét, mert ő akkor becsavarodna, ha nem tudna kikapcsolódni, meg azt is mondta, hogy ő bele se akar gondolni abba, hogy onnantól fogva nem lehet közös programunk, vagy csak nagyon ritkan , mert minden a gyerekről szólna.

Teljesen tanácstalan vagyok, elválni nem akarom, mert ezt leszámítva nagyon boldog vagyok vele, meg jóember, viszont ezt az egészet nem tudom hova tenni.

Volt már valaki hasonló cipőben?



2023. márc. 9. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs egy darab önnalló gondolatod ? Arra vársz hogy idegenek adjanak útmutatastt ahogy eddig ?
2023. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
100%

"A kapcsolatunk elején ő azt mondta nekem, hogy ő úgy érzi, hogy ő nem szeretne gyereket, nem érzi rá magát alkalmasnak, azt is mondta, hogy ez változhat, de ezt nem tudja megígérni."

. Nem árult zsákbamacskát, nem hülyített, tudhattad, mi lesz. Most ne rajta kérd számon, hogy mások mivel hitegettek.


Neki pont annyira van oka arra, hogy ne akarjon gyereket, mint amennyire Te meg igen. Nekem van gyerekem, de teljesen megértem azt, aki nem akar.

2023. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
95%

Fogadok azt tanácsolnák amúgy hogy lyukaszd ki az óvszert. "becsúszik" a gyerek. Hupszika.

Majd ha rákényszerül akkor tuti megszereti.


Mielőtt belevágsz; tuti nem fogja megszeretni. Max szingli anya leszel és lehet elmegy feketén dolgozni élete végéig. Gyerektartást se fizet.

2023. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem tudsz hova tenni?? Teljesen őszintén elmondta neked a kapcsolatotok elején, hogy nem akar gyereket. Tényleg olyan naiv voltál, hogy a barátnőid, rokonaid szavának jobban hittél, mint a férjedének? Plusz 4 évig nem is kommunikáltál a férjeddel vagy mi a franc meglepő azon, hogy nem változott a véleménye a gyerekvállalásról?
2023. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
89%

És abba bele sem mennék, hogy képes valaki egy bizonytalan emberrel a gyerekvállaláson elgondolkodni.

A gyereknek milyen sz-r lenne..

2023. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 NTBS ***** válasza:
96%
Elfogadod vagy elválsz.
2023. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
31%
Mindig jobb mint ha kinlódnátok 1-2 nem várt utóddal kiforratlan jellemmel zeró anyagiakkal hitelre , ahogy a többség ....
2023. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy valakivel időben közölnek valamit, ami aztán nem változik, ő meg játssza a meglepettet.🤦‍♀️
2023. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de hülye vagy. Ő elmondta jó előre, nem vásároltál zsákbamacskát, megmondta, hogy nem akar gyereket. Erre te meg most jössz panaszkodni, hogy de hát nem akar gyereket...

Tudod, talán hinni kellett volna a leendő férjednek...

2023. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
96%

Óriási hülyeséget követtél el kérdező.

Most dupla döntési helyzet előtt állsz.


1. Rendezd le magadban, hogy el tudod e TE MAGAD képzelni az életed gyerek nélkül. Ha igen, maradj vele.


2. Ha nem, akkor mondd meg neki, hogy ez a helyzet, hogy te mindenképpen akarsz gyereket, és hagyd el.


Sajnos a 2-es lépés sem garantálja, hogy gyereked lesz, 28 évesen ketyeg már az óra, hogy megtaláld a megfelelő partnert.


Elb*sztál minimum 4 évet az életedből, azzal, hogy nem vetted komolyan, amit mondott. Akkor és ott kellett volna ezt a döntést meghoznod, amit most kell.

2023. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!