Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem akar gyereket,...

A férjem nem akar gyereket, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

26 éves volt a férjem én pedig 24, amikor megismerkedtünk. A kapcsolatunk elején ő azt mondta nekem, hogy ő úgy érzi, hogy ő nem szeretne gyereket, nem érzi rá magát alkalmasnak, azt is mondta, hogy ez változhat, de ezt nem tudja megígérni. Barátnőim, rokonaim meggyőztek azzal, hogy megfog változni ez idővel ő nekik is így állt a férjük ehhez az egészhez.

Nemrég töltöttem a 28-at ès felvetettem a férjemnek a dolgot és ő kijelentette, hogy nem szeretne ès már valószínűleg ez màr nem fog benne változni.

Kérdeztem, tőle, hogy miért van ez, hiszen már ő is 30 éves, azt mondta, hogy ő tisztába van vele, hogy ez önzőség tőle, de ő nem lenne képes feladni az én idejét, mert ő akkor becsavarodna, ha nem tudna kikapcsolódni, meg azt is mondta, hogy ő bele se akar gondolni abba, hogy onnantól fogva nem lehet közös programunk, vagy csak nagyon ritkan , mert minden a gyerekről szólna.

Teljesen tanácstalan vagyok, elválni nem akarom, mert ezt leszámítva nagyon boldog vagyok vele, meg jóember, viszont ezt az egészet nem tudom hova tenni.

Volt már valaki hasonló cipőben?



2023. márc. 9. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
98%

#26 én, mint 2 kisgyermek édesapja, ezt tanúsítani tudom, hogy a nyaralások egy vagy több kisgyerekkel egyáltalán nem pihentetőek. De ettől függetlenül én nagyon örülök a gyerekeimnek, és készülem arra hogy ez így lesz, és vállaltam.


Ő nem akarja vállalni ezt. Számomra furcsa, hogy nem hallgattad meg őt, amikor ezt mondta, most meg itt van a nagy baj.

2023. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
100%

De mi ezen a furcsa?? Furcsa, hogy nem vágyik minden egyes ember kerek e Földön gyerekre? Nekem sokkal furcsább, hogy miért vágyik rá valaki, mikor mindenhonnan azt látom/hallom/tapasztalom, hogy mekkora szívás. 🤷🏻‍♀️

Ahogy te akarsz gyereket, na ő pont úgy nem akar és kész, ráadásul mindezt az első perctől megmondta, de te ahelyett h a férjednek hittél volna, inkább a barinőidnek meg a rokonaidnak a csodás tanácsait fogadtad meg. Nem is értem felnőtt ember hogy lehet ilyen könnyen befolyásolható...

2023. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik nem akarnak gyereket. Miért olyan nehéz ezt elhinni? Ő ettől nem rosszabb senkinél. Vagy bevállalod a gyermektelen létet, vagy ha ez minden vágyad, akkor keress egy olyan férfit, aki meg akar és kész. Itt nincs más alternatíva.
2023. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a pasi korrekt volt. Ilyen kérdésben ráadásul nem másra kell hallgatni, hanem a saját megérzéseidre!
2023. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az a furcsa hogy miért akar valaki.. de olayn párt kerestem, aki szintén nem akar. És így mindketten boldogok vagyunk.
2023. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan megmondta neked a legelején,hogy úgy érzi,hogy nem akar gyereket.:D


Mit gondoltál mi fog történni?

Kérdezd meg a a baratnőidet,hogy mit tanácsolnak,olyan jó tanácsokat adtak az elején is.:D


32 F vagyok én se akartam gyereket soha, szerencsére nincs is.Több mint 9 éve vagyok a feleségemmel.


Ugyanigy az első randinkon megmondtam neki,hogy nem akarok gyereket és ez nem is fog megváltozni.

Legnagyobb megdöbbenésemre azt válaszolta,hogy....


"Na végre valaki aki ugyanúgy gondolkozik,mint én".


A párom ugyanúgy mint én elutasítja a gyerekvállalás gondolatát is, tökéletesen passzolunk egymáshoz,szinte kitaláljuk egymás gondolatát.

Szabadidőmben jókat utazunk,kikapcsolódunk, élvezzük egymás társaságát.


Tavaly vettük meg az első közös otthonunkat,idén túl vagyunk a felújításán is.

Mindenünk amink van azt közösen együtt értük el.

2023. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
100%
Pont a felelősségteljessége miatt kezeli így a gyerekkérdést. Képes volt ésszel felmérni, hogy milyen előnyökkel, milyen áldozatokkal járna, majd úgy észlelte számára ez nagyobb nyűg lenne, és volt benne annyi korrektség és határozottság, hogy ilyen tényállással ne b.ssza el egy gyerek életét. Neked ugyanez már nem megy, inkább megvernés szerencsétlen kölyköt egy apácal, aki nem akarta, tehernek tartja.
2023. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
90%

*megvernéd

*apával

2023. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem lehet ezen érteni?


30 éves nő vagyok, én sem akarok, pedig én még gyerekkekel is dolgozom, szeretem őket, jó tanárnak tartanak, sajátot mégsem akartam soha. A férjed sem akart, nyíltan nem, akkor meg?


Nem kell értened. Elfogadnod kell, és ezután döntened hogy így maradsz-e, vagy elválsz tőle.


Remélem, nem tervezed rányomni így is a gyereket meg "véletlenül" besikerinteni.

2023. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
96%

#26


Nem bírod felfogni, hogy valaki nem akar gyereket?

A szabadság megfizethetetlen kincs, a gyerek pedig egy nyűg az ilyen emberek számára!


Nem, a legtöbb pasi 30 évesen, de még később sem vágyik rá!

A 40 év alatti férfiak kb 60-70%-ának nincs gyereke.


Elmondom mire vágynak a legtöbben, szabadság, hobbi, szex, nem gyerekre.

30 évesen élete csúcsán egy férfiak többsége.

2023. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!