Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem akar gyereket,...

A férjem nem akar gyereket, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

26 éves volt a férjem én pedig 24, amikor megismerkedtünk. A kapcsolatunk elején ő azt mondta nekem, hogy ő úgy érzi, hogy ő nem szeretne gyereket, nem érzi rá magát alkalmasnak, azt is mondta, hogy ez változhat, de ezt nem tudja megígérni. Barátnőim, rokonaim meggyőztek azzal, hogy megfog változni ez idővel ő nekik is így állt a férjük ehhez az egészhez.

Nemrég töltöttem a 28-at ès felvetettem a férjemnek a dolgot és ő kijelentette, hogy nem szeretne ès már valószínűleg ez màr nem fog benne változni.

Kérdeztem, tőle, hogy miért van ez, hiszen már ő is 30 éves, azt mondta, hogy ő tisztába van vele, hogy ez önzőség tőle, de ő nem lenne képes feladni az én idejét, mert ő akkor becsavarodna, ha nem tudna kikapcsolódni, meg azt is mondta, hogy ő bele se akar gondolni abba, hogy onnantól fogva nem lehet közös programunk, vagy csak nagyon ritkan , mert minden a gyerekről szólna.

Teljesen tanácstalan vagyok, elválni nem akarom, mert ezt leszámítva nagyon boldog vagyok vele, meg jóember, viszont ezt az egészet nem tudom hova tenni.

Volt már valaki hasonló cipőben?



2023. márc. 9. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
95%

Ok, de akkor mi a pélónak maradt vele, minek jöttek össze egyáltalán?


Gondolom 4 év alatt talált volna mást, akit szintén szeret, és aki akar is gyereket. Ehelyett 4 évig várta hogy majdcsak lesz valami, megváltozik vagy fsztudja, egyszercsak bevillan a babyboom a csávónál. Mikor ez nyíltan meg volt mondva hogy nem.

2023. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
95%

És ha nem is lehet gyermeke valamelyikőtökneK?

Fogadd el hogy nem akar, és kész!

2023. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
100%

Oké, én ezt tény, hogy nem nagyon értem, mert belőlem abszolút hiányzik ez a gyerekfaktor, de ha ez neked akkora probléma, akkor hagyd ott.

Ez pont nem az az eset, ahol lehet kompromisszumot találni, fél gyereket nem vállalhattok, hogy van is meg nincs is...


Én biztosan nem mennék bele senki nyomasztásába a gyerekbe, egyetlen érvet sem tudok mondani mellette ami valid lenne. Persze vannak cuki pillanatok, meg kisélet mittomén de azért ez egy méretes szpás árán... semmi nem szól mellette.

2023. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim válasza:
48%
Elhiszem kèrdező hogy nem akarsz elválni ez nagyon nehèz... De ha ő nem szeretne gyereket, akkor ne húzd az időt , bármilyen nehèz is , mert már 30 környèkèn vagy, ès ha nem lèpsz ki a kapcsolatból akkor valszeg nem lesz gyermeked ami hatalmas űr marad a szívedben. Ès mi van ha mondjuk 5 èv múlva elváltok, ès ott maradsz egyedül 33 èvesen persze mèg van esèly ekkor bőven mással gyerekkel, de szóval nincs èrtelme húzni. Ès mi van ha ne legyen de lenne valami ami akadályozná a teherbe esèst? Az is sok idő tud lenni mire kivizsgáljákÈn is vártam volna a helyedben hátha változik benne az èrzès, ha szeretem őt, de látod ugyanúgy tartja magát ennyi èv után ahhoz hogy ő nem szeretne gyermeket.
2023. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
76%

Ne gyertek már ezzel a baromsággal, hogy 30 felett nem lehet valakinek gyereke.

IGENIS LEHET! Van, aki 38 évesen szüli az elsőt, vagy akár 37, 34... nem kell ráhozni a frászt senkire!

A kérdezőnek válnia kéne, ez tény, mert csak elcseszi az idejét egy olyan kapcsolatban, ahol nem ugyanazt akarják, ennek nincs értelme. Bár ez is fura, hogy nem válaszol. Remélem nem kamu kérdés megint.

2023. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem hazudott.A barátnőid voltak akik félrevezettek téged.
2023. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
84%

#55


Ja, úgy írják, hogy siessen, mintha 40 lenne:D

Tény, hogy sok pasinál redflag lenne, ha egyből gyereket akarna,de sok szingli 30-as nő van, azért még nekik simán összejöhet.


Mondjuk ha annyira gyereket akar valaki, örökbe is fogadhat.

2023. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
95%

Azért ne akadj ki, hogy rögtön arra gondolunk, hogy rátolod a besikerült gyereket a pasira...

Nem egy ilyen esetet ismerek én is, tök klisé.

Véletlen gyógyszer mellett, éppen akkor miután megmakacsolta magát a pasi hogy nem, éppen véletlen, pedig a nő mennyire elfogadta a paai döntését.. aha.

2023. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
95%
Én 30 éves nőként nem szeretnék, ez van. Ha nem akar, nem kell erőltetni.
2023. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 A kérdező kommentje:
55: Mi lenne a kérdésed?
2023. márc. 9. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!