Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok? Annyira...

Rossz anya vagyok? Annyira felidegesített a kisfiam 3 éves és olyan rossz.

Figyelt kérdés
És sajnos rávágtam 2-t a popsijára és most ott ül a sarokba és sír:-( Nagyon megbántam.
2010. okt. 25. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
90%

Nem, olyan ember lett belőlük, aki nem verte meg a tanárt, nem füvezte végig a fiatalkorát, nem volt nemi beteg 16 évesen, nem volt teletetoválva a teste és telerakatva fültágítóval és piercinggel (nem az ízléses ékszerekről és tetoválásokról beszélek), nem volt hatszáz színű a haja és nem volt úgy kisminkelve, hogy felismerhetetlen legyen tini korában. Mindemellett elsajátította az alapvető műveltséget, nem bunkó és sorolhatnám.

Múltkor egy ilyen jellemzőkkel megáldott gyermek az utcán szórakozásból egy idős bácsinak odakiáltott, hogy "Nézd már azt az öreg g*cit". Az anyja helyében akkor vágtam volna pofon...

2010. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:

"És sokan mások is írták, hogy belőlük is ember lett valahogy."


Olyan ember, aki szintén veri a gyerekét...


Nem verem. Nálunk ez nem cél vagy eszköz, hanem végső megoldás. Megnéztelek volna, ahogy a kiabálásban az asztalnál, fél 8-kor késésben, az egyik magyaráz a füledbe, hogy nem áfonyás joghurtot akar, hanem epreset, a másik bökdösődik, a harmadik nem teszi le a kést, te meg szépen filozofálsz a célravezető evőeszközhasználatról. :D


Ha nem vagyok indiszkrét, megírod, hány gyermeked van, és milyen idősek? Ill, egyedül nevelted-e őket? Nem kell válaszolnod, csak őszintén kíváncsi vagyok.


22/L még mindig.

2010. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
28%

2013 vagyok ne fogj rám olyat amit nem teszek,ne általánosíts,bántalmazottakkal foglalkozom,látok eleget,hogy én sose tegyem amit ők,gyerekkel fiatalokkal családokkal foglalkozom,fogalmatok nincs mik mennek zárt ajtók mögött a látszat családokban,de egy seggre ütés egy pofon,nem verés,ne keverjük már össze a latorfaszt...Nem családi erőszak egy seggre ütés egy pofon,tudnék mesélni mi az a családi erőszak,ha a szép szó nem segít igenis kell egy seggre pacsi,következetesen kell nevelni,nem megdicsérni ha rosszat tesz,mert a fejdre nő,és tudod a verésnél rosszabb ha a lelkét bántod a gyereknek...

28N

2010. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
31%

Nincs gyerekem és fiatal vagyok írtam már :) És biztos igazatok van de nekem akkor sem megoldás semmilyen körülmény között az erőszak. Bármilyen kifogásod van, még akkor is, ha 5 gyerek kiabál egyszerre, szerintem akkor sem szabad. Csak persze könnyebb odacsapni mint türelmesnek lenni éveken át...


„Nem verem” Hát akkor az, hogy a seggére csapsz, az mi?

„Nálunk ez nem cél vagy eszköz, hanem végső megoldás.” Ezt mondta az inkvizíció is, amikor milliókat mészárolt le. Hülye kifogás, a cél nem szentesíti az eszközt :P:P


„következetesen kell nevelni,nem megdicsérni ha rosszat tesz” Ez biztos! De az indulatból, veréssel nevelés az pont h ellentéte a következetes nevelésnek!!!

2010. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
31%
ma 20:03 vagyok, három gyerekem van. Mindhárom fiú. Valamit talán tudok a nevelésről. Édesem, ha a kamasz korban kezded a büntetést, már régen rossz. Akkor már pofozkodhatsz, popsira verhetsz, régen késő. Addigra a nevelés nagyrészt befejeződött és iszod a levét annak, amit csináltál. Hogyha a kamasz gyereked kiröhög, akkor el kell gondolkodnod, hogy jól csináltad-e? A pofonokkal nem tanítod meg arra, hogy bizonyos helyzetekben helyesen döntsön. Ahhoz az kell, hogy kis korban megtanítsd gondolkodni. A pofon meg az elfenekelés nem segít , hanem haragot szül, főleg kamasz korban. A kamasz kor egyébként sem a nevelés kora. Minden kamasz lázad, ki jobban, ki kevésbé, de egy pofontól nem válik felnőtté. Egy kamasz nem megy haza tízre, mert fél a pofontól. Ha kiröhög, mert elveszed a számítógépet akkor pofonodat is kiröhögi. Akkor agyonütöd?
2010. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
úgy van verd el a pic.sáját!!!
2010. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
0%

jajjjjjjjjj

volt ám dádádádá dá-dá-dá-dá

2010. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
7 éves gyerkőc az kamasz? A többiek 10, 12. Mostmár ne is neveljünk? Nem kisarkítok. Kérdezem.
2010. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:

Engem ugyan nem, mert hála istennek én soha nem voltam kamaszkoromban ilyen, viszont akiről ezt meséltem az kiskorában mindent megtehetett, szegény anyukája hallgatta a hisztijeit, nem egyszer mondta neki, hogy nem szabad, nem túlzottan érdekelte a gyereket, egyszerűen nevelhetetlen volt és az is maradt, kamasz korában is. Nem tudom milyen felnőtt lesz belőle, az még évek kérdése, de nem hiszem, hogy egy felelősségteljes ember, akire büszke lehet az anyja meg az apja.

Nem lett volna semmi baja, ha egy hiszti közbe kapott volna egyet a seggére, nem fájt volna neki és ez nem verés és nem agresszió. Utálom azokat az embereket akik verik a gyereküket, mert az undorító, de azért egy seggreverést ne keverjünk már össze azzal, amikor valaki durván megveri a gyerekét.

2010. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
24%

Egy: Nem 16 évesen kell ellezdeni nevelni,hanem a születés után azonnal.

Kettő: A türelem elöbb utóbb elfogy,és akkor a szabadjára engdett gyerek a szülőt veri el...Meddő vita...

2010. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!