Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok? Annyira...

Rossz anya vagyok? Annyira felidegesített a kisfiam 3 éves és olyan rossz.

Figyelt kérdés
És sajnos rávágtam 2-t a popsijára és most ott ül a sarokba és sír:-( Nagyon megbántam.
2010. okt. 25. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
28%
Sokan ahelyett, hogy megmagyaráznák a gyereknek miért nem, miért ez miért az, inkább csak nem és hagyd abba, hallgass, aztán csatt, ha nem teszi. Pedig az se hülye és végeredméynben nem tart tovább magyarázni neki valamit, mint hadakozni vele aztán.
2010. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
3%
A mai szülő sajnos nem tud mit kezdeni a gyerekével,beülteti a gép elé addig se zavar,beülteti tv elé,bamnuljon...Hazajön munkából nem játszik a gyerekkel hanem leordítja rajta a munkhelyi problémáit,beülteti a tv elé,vagy üvölt vele...Apuka megjön a szeretőtől üvöltés csatatér,apuka elmegy kocsmába,anyuka rángatja a gyereket,hogy látod te miattad megy el...Magyar valság,igy nevelünk fel gyerekeket...Állnadó stresszbe gyomorgörcsbe élnek már 3 négy évesek is ,üvöltésbe látszat családokban mérgező légkörben telnek a gyermek éveik...
2010. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
93%
Én is kaptam gyerekkoromban egy párszor, de meg is érdemeltem! Sőt, még többet is! Ha én lettem volna anyum helyében kaptam volna, így gondolom felnőtt fejjel. Pl.: tiniként reggel jöttem haza egy buliból. Kaptam egy pofont, és? Jah, és nem sínylettem meg. Férjnél vagyok, egyetemre járok, és optimistának tartom magam alapvetően. 22/L
2010. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
78%
Unkahogomra vigyáztam hisztizett földhöz vágta magát,erre én is azt tettem,megdöbbent és abba hagyta a hisztit.
2010. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
93%
Én vagyok a reggel hazajövős. Oké a magyarátkodás, de 5 kisgyerekkel indultatok már reggel suliba (én vagyok a legidősebb), iker tesóim vannak. Mert úgy, hogy kisgyermeket csak tévében láttunk vagy egy gyermeke van az embernek, könnyű beszélni. Én azon csodálkozok a mai napig, hogy anyu nem zavarodott meg. Nálunk én is fegyelmezhettem. Ahány ház annyi szokás.
2010. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
90%

Én abszolút nem hiszek a verésben, de 1-2 fenékre legyintés még nem a világvége. Mert nagyon szépen hangzik, hogy magyarázzuk el a gyereknek, hogy mit miért nem szabad, de ne legyünk naivak, lásuk be, hogy ez nem mindig vezet célra.

Van olyan gyerek, aki egyszerűen nem érti meg, vagy nem is akarja. Ha a szülő hagyja magát, az sem megoldás.


Pofon sosem vágnám a gyerekem, de ha odacsap anyuka a fenekére, attól nem lesz lelki traumája senkinek...

2010. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
17:19 nek, nem tudom honnan vetted hogy te hülye vagy ( ha te mondod) én semmi rosszat nem írtam, nem bíztattam brutális bántalmazásra, csak annyit mondtam mint többen utánam is hogyha egy kicsit adott a fenekére , úgy hogy nem is fájt, akkor azzal nem követett el égbe kiálltó hibát. Én sem vagyok verés párti.
2010. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
17:19 nek bocs azt hittem nekem írtad, de látom eltévesztetted mert jóval előbbinek írtad
2010. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi, ettől semmi baja sem lesz. Én is kaptam kiskoromban, de rettenetesen rossz voltam, egyszerűen direkt az ellenkezőjét csináltam annak, amit mondtak. Ha nem kaptam volna a seggemre, akkor első dolgom lett volna kiugrálni az autók elé, mert az olyan vicces. Szerintem nagyon megérdemeltem, ha nem kaptam volna akkor talán ma is ilyen felelőtlen lennék és fogalmam sem lenne, hogy minek van és minek nincs következménye.

Az iskolát emlegették egyesek. Meg lehet nézni mi megy manapság az iskolákban, k*rva anyázzák a gyerekek a tanárokat, a 12-13 évesek olyan ruhákban járnak, hogy másnak az undortól rándul görcsbe a gyomra és ha rá mer szólni a pedagógus akkor ahelyett, hogy otthon leszidnák, hogy viselkedjen feljelentik a tanárt. Nevetséges. Amikor még a tanár régen felpofozta a gyereket, ha az nem bírt viselkedni, akkor a szülő nem pattogott, hanem otthon kapta a gyerek a másodikat és érdekes, nem volt tanárverés és nem is feküdt ennyi kábítószeres és részeg fiatal az utcákon. Ennyit a tökéletes mai nevelésről.

2010. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
50%

Hát én még fiatal vok szal biztos nem értek annyira a dolgokhoz de nekem görcsbe rándul a gyomrom amikor meglátom h kicsi gyereket bántanak "nevelő szándékkal". Ez csak kifogás ez a "pofont nem adok neki csak a fenekére ütök"... ugyan már mindkettő erőszak meg agresszió.

Nem azért nem szabad a gyereket verni mert fáj neki (azért is, de főleg nem azért), hanem mert ezt tanulja meg! A gyerek mindent másol és ő is ezt látja, hogyha van valakivel valami baja, ha nem tudja megérteni magát, majd jól seggberúgja. Na nem fejbe, mert az barbárság. lol ekkora hülyeséget... erőszak ez is, meg az is, és ez lesz a problémamegoldó módszer amit a gyerek lát.

Én is utálom az egyik tanárom hisztis pitsa (és nem csak szerintem) mégsem csapkodom a fenekét!

17/F

2010. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!