Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok? Annyira...

Rossz anya vagyok? Annyira felidegesített a kisfiam 3 éves és olyan rossz.

Figyelt kérdés
És sajnos rávágtam 2-t a popsijára és most ott ül a sarokba és sír:-( Nagyon megbántam.
2010. okt. 25. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
19:57 -nek teljes mértékben igazat adok...
2010. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
Sokféleképpen lehet büntetni egy gyereket, nem csak veréssel. Ráadásul a fenékre ütés ha sűrűn használják, már nem segít. Olyanná válik mint a kiabálás. Hozzá lehet szokni. A roma gyerekek nagy többségét verik otthon, mert a szülők szerint rosszak. Meg lehet nézni az eredményt. Kisebbeknél a játékból kivonás, nagyon célravezető, nagyobbaknál pedig jól működnek a megvonások (számítógép, telefon, stb.)
2010. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
Előszőr csak késsel játszik,ha akkor nem állitod le utána a talált fegyverrel is játszani fog...Elkéne magyarázni a gyereknek hogy mi nem játék,mert a kaja evőeszköz stb nem az,manapság viszont minden játáknak minősül,aztán a gyereket verik el mert tönkretesz valmit otthon,pedig csak elkéne magyarázni,nem ordítva hanem normálisan,hogy az nem játék kisfiam....Csak ehhez tudni kell kommunikálni...
2010. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:

Neked volt már kamasz gyereked utolsó? Tiltottad már meg a számítógépet neki? A képedbe röhög és bekapcsolja :) Amikor elmegy a barátaihoz és rászólsz, hogy meg van tiltva, akkor pedig közli, hogy nem kért engedélyt.

Ja és a seggre verés pont azért hatásosabb, mert nem mindennapos dolog, aki minden nap csinálja ott nem csoda, ha nem hat semmit, de mondom, ha néha egyszer kétszer amikor ilyen veszélyes dolgot csinál a gyerek, hogy egyszerűen tényleg akár kárt okoz magában vagy a testvéreiben akkor semmi baja nem lesz tőle, ha a seggére ütnek.

2010. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
20:03-nak szólt az előző.
2010. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
Számitógép megvonáss viccse mikor van vifi,internet kávézó infó óra mobilon net...Nem megvonni kell meg tiltani ütni,hanem szeretni,és beszélni vele,csak könnyebb tünj a szobádba,mint üljünk le és beszélgessünk,mert az első könnyebb és rövidebb...
2010. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:

Én meséletem el a soktesós, késsel hadonászóst. Ez megtörtént eset. Néha 2-3 ember is kevés a gyerekek koordinálásához, arról nem is beszélve, hogy sok a csonka család, sajnos. Én vagyok a legnagyobb tesó, anyuval együtt "terelgetjük" a gyerekeket (én így mondom), mert apu éjt nappallá téve dolgozik. (Gondolom ismerős.) Igen is elfogy az ember türelme is egyszer, pláne, ha veszélyes helyzetről van szó.


Könnyű elméletben neveleni, a gyakorlat viszont egész más.


Persze a verés nem rendszeres, de volt már rá példa. Szeretjük őket nagyon, a javukat akarjuk, de ha 5-ször nem hagyja abba, és fújja 7-8 éves létére a magáét, akkor oda kell ütni. Jelzem ugyanezzel a módszerrel belőlem egészséges ember lett.


És sokan mások is írták, hogy belőlük is ember lett valahogy.

2010. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
Én voltam a két pofonos,de ember lettem büszke is vagyok rá,hogy sose fetrengtem árokparton részegen kitudja milyen pasival a bugyimban...
2010. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:

"És sokan mások is írták, hogy belőlük is ember lett valahogy."


Olyan ember, aki szintén veri a gyerekét...

2010. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
Tudod, mi anyuval szépen neveljük a gyerekeket. Tudod, honnan látja a késsel és egyéb eszközökkel hadonászást??? A suli menzáján. Ez hihetetlen? És egyik nap azzal jöttek haza, hogy azt mondta XY a tanárnőnek, hogy: te csontváz, vén, retkes szatyor... Azt hittem lezúgok a székről.
2010. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!