Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok? Annyira...

Rossz anya vagyok? Annyira felidegesített a kisfiam 3 éves és olyan rossz.

Figyelt kérdés
És sajnos rávágtam 2-t a popsijára és most ott ül a sarokba és sír:-( Nagyon megbántam.
2010. okt. 25. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
41%
Akkor az utolsó szerint én is mostani hülye vagyok(38 évesen,egy felnőtt,18 éves,és egy kicsi.lassan 3 éves gyerekkel)de én soha nem ütöttem meg egyiket sem(és nem is fogom).Pedig volt/van/lesz hiszti,ellentmondás, stb.Igaz,engem se ütöttek meg,és apukám soha nem is kiabált velem(anyukám igen).Azért kíváncsi lennék(akik verés/pofon pártiak)mit szólnának,ha egy 3x akkora ember oda állna eléjük,és egy jó nagyot lekeverne/elverné őket...biztos nem félnének,és akkor is ilyen nagyon egyet értenének ezzel.
2010. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
19%
Bocs,az utolsó előttire gondoltam.
2010. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
96%
Én kétszer kaptam pofont,de mind két esetben ön és közveszélyes dolgot műveltem,meg ráhoztam szüleimre kishíján egy hátsó falit...De ember lettem...
2010. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy nem oknélkül kell verni a gyerek nem is kell verni,de egy seggre verés kis pofon hideg viz jot tesz hisztinél,vagy ha olyat tesz,hogy tnuljon belőle,mert majd a szabadjára engedett 3 éves 13 évesen anyukát veri el...
2010. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
40%
Engem sem ütöttek meg soha még sem lett züllött neveletlen felnőtt belőlem.Veréssel max annyit érsz el, hogy félni fog tőled.
2010. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
74%
ja hagyni kéne hogy a büdös kölykök következmnény nélkül bármit megtehesenek.Ezért tartunk itt,tanár verés tinik gyilkolnak,aztán röhögnek hogy büntethetetenek,hülye liberális elvek...
2010. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
93%
Néha nem árt =) Ha megérdemelte, akkor ne szomorkodj az miatt, hogy rossz anya vagy, mert nem vagy az.
2010. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
55%
A popsira ütésnek is lehet jó hatása, ha az jókor jó helyen történik és nem azért, mert a felnőtt nem tud mit kezdeni az adott helyzettel. Ha a fizikai bántás a szülő frusztráltsága miatt van, abból a gyerek csupán azt veszi le, hogy ha idegesek vagyunk, akkor megverjük azt, aki felidegesít vagy zavar bennünket. Függetlenül attól, hogy az mit követett el. Ezért óvatosan kell dobálózni a pofonokkal. Ha a szülő ideges inkább számoljon tízig és gondolkodjon, hogyan is lehetne másképpen megoldani a szituációt. Néha elég a gyereket néhány percre kivonni a forgalomból, sarokba állítani, vagy leültetni. Tapasztalatom, hogy a fiúknak (az enyémeknek biztosan) ez sokkal nagyobb büntetés, mint a fenékre ütés. Ám szerintem nagyon kevés szülő van, aki egyszer-egyszer ne csábulna el, egy fenékre ütésre, hogy gyorsan szabaduljon a helyzetből. S csak utólag derül ki, hogy hasznos volt vagy sem.
2010. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
96%

Nem agyba-főbe verte a gyereket, hanem a popsijára csapot. Ettől nem lesz semmi baja. Én ovis koromban azt mondtam anyukámnak, hogy "hülye". Kaptam egy akkora pofont, hogy meglátszott a tenyerének a helye az arcomon. Na és mi lett, Megtanultam, hogy nem szabad a szüleimmel csúnyán beszélni. Utána még 1x verte el a nagymamám a fenekemet, mert télen kimentem mezítláb a hóba, hiába mondta, hogy fel kell öltözni. Azt sem csináltam többet. Normális vagyok, nem lettem ettől idegbeteg felnőtt.

Néha oda kell csapni, ha a szép szó nem használ.

2010. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
23%
Másik a hiszti ellen pedig a figyelem megvonás a legjobb orvosság. Ha nem figyelsz a hisztire, akkor abba fogja hagyni. Ha megvered, azzal figyelmet kap. S bizony a negatív figyelem is figyelem...
2010. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!