Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok? Annyira...

Rossz anya vagyok? Annyira felidegesített a kisfiam 3 éves és olyan rossz.

Figyelt kérdés
És sajnos rávágtam 2-t a popsijára és most ott ül a sarokba és sír:-( Nagyon megbántam.
2010. okt. 25. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
6%
A iskolában az öltözik utsasirkinak,aki otthon is ezt az öltözködést látja az anyjától...
2010. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló a kérdésben nem veled egykorú fiatalokról és felnőttekről van szó, hanem kisgyerekről, aki három éves.

Gondold el, hogy rendszeresen felkutat egy ollót és azzal szaladgál, ami baromi veszélyes, hiába mondod neki, hogy nem szabad, csak azért is csinálja. Elég veszélyes lenne, ha a saját kárán tanulná meg, hogy ilyet nem csinálhat, mert saját magát veszélyezteti. Na most ha ilyenkor szépen valaki a seggére üt, akkor nagy valószínűséggel nem fogja csinálni többet. Nem hinném, hogy ha valaki ilyen célzattal "veri" meg a gyerekét az egy agresszív szülő lenne.

2010. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
90%
17 f ne hasonlítsd már magad egy felnőtt pedgagógushoz,mert a tojáshéj még a seggeden van...
2010. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
Ja és ez sem igaz, hogy ezt látja az anyjától. Nem egy ilyet ismerek és a szüleik nagyon rendes, tisztességes emberek, a gyerek mégis, hát nem is tudom mivel jellemezzem. 13 éves, de lassan úgy néz ki, mintha 30 lenne, arról pedig hogy hogy öltözik ne beszéljünk és a sminkelésről se. Nem tudnak vele mit csinálni a szülők, mert kiröhögi őket és arrébb megy. Csak sajnálni tudom a szüleit, amiért így viselkedik a gyerekük.
2010. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
9%

"Nem hinném, hogy ha valaki ilyen célzattal "veri" meg a gyerekét az egy agresszív szülő lenne."


Hát mi? Türelmes és béketűrő?

2010. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiatal 28 vagyok,és fiatalokkal foglalkozom,bántalmazott emberekkel "családokkal",és elképesztő milyen uniinteligens analfabéta buta szülök vannak,akikre egy hörcsögöt se bíznék,meg anyuka aki cspből szolizik,van műkörme de 8 általánosa az nincs meg...
2010. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
93%

Nem türelmes béketűrő, hanem egy olyan szülő, aki aggódik és próbálja elkerülni, hogy baja essen a kisgyerekének. Bizony vannak olyan esetek, amikor hiába mondod neki, hogy nem szabad.

És most nem az olyanokra gondolok, akik agyba főbe verik a gyereküket, mert azok nem normálisak és nem alkalmasak a gyereknevelésre, most arról beszélek, ha valaki a seggére üt a gyereknek.

2010. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:

Édes Istenem4

Annyi gyerek kapott egy-egy fenékre verést, pofont, többek között én is kaptam, amikor iszonyú hülye voltam és NEM VEREKSZEM! Soha nem is verekedtem és nem voltam agresszív ember, nem ököllel oldom meg a problémáim, ugyanígy millió 'sorstársam'! Semmit nem ártott az a kevés verés, megtanultam hol a helyem, hisz előtte a szép szó nem használt!

21/L

2010. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
91%

Könyörgöm! Mégegyszer leírom, hogy ne az írja már, hogy ez agresszió, akinek nincs picije! Nem az a baj, hogy nincs, hanem az, hogy próbált már iskolába indítani 4-5 gyereket, hogy az milyen káosz? Egy gyermek is fárasztó, nincs igazam, anyukák?


Hát leírom: 6-kor van a kelés. A nagyja cívódik a fürdőszobán (pedig 2! van), a hajzslén (pl.). Az apraja nem akar felkelni, visszaalszik, úgy kell kihúzni az ágyból. Ha végre hajlandóak felülni, kiderül, hogy nincs szövőkeret (!!) pedig ma szőni kell technikán (anyu hiába kérdezte tegnap). Mindegy nem csapunk ilyenből balhét, majd megoldjuk. 7-re hajlandó a banda lekeveredni a földszintre, jön az iker csajok öltöztetése. Az egyik télvíz idején pörgős szoknyába akar menni (nem lehet, megfázik!), hisztizik, hogy abba akar. A másik a tegnapi, viseltes nadrágját akarja felvenni, mert az a menő. Nem , nem lehet, hiszti. Ráveszed őket valahogy, irány reggelizni. Az egyik nem eszik tojást, a másik sajotot, a harmadik joghurtot. A nagyon bökdösik egymást, az apróbb késsel hadonászik (kenyeret ken), mire rászólsz, hogy hagyja abba. Nem, csak hadonászik. Szólsz, hogy hagyja abba,m mert kiszúrja a tesója szemét. Nem. Csatt a fenékre.


Hát, ha ez bűn, oldozzon fel majd a JóIsten.

2010. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, megnézném én melyik anyuka nem csapna oda a gyerekének ha az késsel hadonászik.
2010. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!