Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Családom nem fogadja el a...

A Családom nem fogadja el a barátomat, származása miatt! Mért?

Figyelt kérdés
Roma félvér a barátom,az apja magyar,az anyja roma származású!nem retkesek,jol nevelt,az orvosira fog járni,nem szegények,dolgosok a szülei is.Testvére rendőrnek készül!mi ezzel baj?olyan mint egy rendes magayar,sőt még lehet normálisabb is,láttam már olyan magyart,aki igénytelen,de ök nem!elég vagyonosak is!és többre néz engem mint bármelyik eddigi exem!!és ezt elmondtam szüleimnek is,de nem érdelik,anyu az mondjuk elfogadta,de apám az fajgyülőlö,mért ennyire az?hogy a mi fajtánk nem keveredhet az övéikkel!ilyeneket mondott!Pedig nagyon rendesek!(Engem imádnak a szülei)és sztem ezt az részt nem kell elitélni,csak az amelyik nem dolgozik és csak szüli a sok gyereket és igénytelenek!És már 21 éves vok és még bele szolnak kivel nejárjak meg kivel igen!az elötte lévő btom,tiszta paraszt volt,nem dolgozott,nem tanult és még is istenitették a szüleim,h milyen jó gyerek és füvel-fával megcsalt!És azt nem fogadják el aki megérdemelné,h szeressék és boldog vagyok vele!ha vkinek ilyen esete van/volt az akkor irjon nekem!de más véleményét is elfogadom!!köszönöm elöre is!!!
2009. jan. 8. 13:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
66%

Egy televíziónál dolgozom és az, hogy néha van időm ide jönni és a hülyeségeiteket olvasgatni, hát az is azért történhet meg velem, mert én mindig időre elvégzem a munkám, kicsi rigó. Nem verem a nyálam, arra ,hogy anyámék fizetik az ételt az asztalomon, vagy a ruhákat, amelyeket hordok , esetleg a netemet. Nem kellene egy kalap alá venni az összes cigányt, mint ahogyan mi sem vesszük egy kalap alá az összes magyart. Csak ennyi szerettem volna még mondani.


A kérdezőnek pedig kitartás. Nem az számít, hogy ki melyik etnikumhoz tartozik, hanem hogy milyen embert neveltek belőle a szülei, mi az, amit otthonról visz magával a ti kapcsolatotokba. További jó gyűlőlködést kívánok mindenkinek!

2009. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

HÁt köszönöm a válaszokat megint!már vége a a kapcsolatunknak!!szal már nincs értelme tovább írni!fájdalmas,de nem fogok utánna sírni!!!eddig pasik is megbántottak mért pont ö lett volna kivétel,és igaza volt apukámnak!!!mindenben igaza van,tényleg rendes volt,nem mondom ,h szemét volt!De vhogy engem nem tud megszeretni egy pasi sem,legyen az cigány,arab,olasz..stb.

De már mindegy!kérlek ne veszekedjetek,mindenki más,amit a családtól kapott az viszi ö is tovább,ha család ki nem állja cigányokat,akkor a gyerek sem lesz olyan aki szeretni fogja őket!Én csak az olyanokat tisztelem akik dolgoznak és normálisak!Aki segélyből él azt nem!!

DE őszinte legyek láttam olyan magyart aki ezerszer igénytelenebb,mint egy cigány(ROMA)!!!

De mindenkinek más a véleménye!!Szeretem még mindig,de ö ezt választotta,de jobb is így legalább nem veszem össze a családommal miatta!!!Majd talán találok egy normális magyar pasit,akit elfogadnak majd és engem is szeret magamért!!!

2009. jan. 9. 11:21
 23/32 anonim válasza:
75%

Azért egyes hozzászólók szellemi színvonala is szépen kirajzolódik. Nyilván művelt emberek írták…

Én sem szeretem a cigányokat, ellenben a barátnőm mégis az, akivel több mint 7 éve élünk együtt. (Ő sem szereti a cigányokat!)

Nem szabad őket egy kalap alá venni, vezető beosztásban dolgozunk mindketten, diplomások vagyunk. A családjában is több diplomás, orvos is található, az enyémben úgyszintén orvosok ügyvédek stb. Az én családom is nehezen fogadta el a dolgot, sőt a barátaim is, én nem harcoltam ellene, felesleges volt, hisz azóta Ő már többször rácáfolt, nem minden cigány egyforma. Ne higgyétek, hogy minden cigány lop, és csal! Magyarok nem csalnak? Nem lopnak? Nem élnek putriban? Dehogynem, csak azt nem veszitek észre! Szívesen mutatok bárkinek itt az országban olyan helyeket, ahol fehérbőrű emberek, mint disznók élnek karámban. Látatok már olyat? Biztos nem, mert a tévé nem azt mutatja, hanem a cigány putrikat…

Bűnözés? Szerintem nem a cigányság okozza a legnagyobb károkat, a fehér emberek még rosszabbak, csak az nem fáj, nem látod. A volt főnököm milliárdokat rakott zsebre, és 200 embert rakott az utcára egy nap alatt. Kb 40 vállalkozásnak tartozik 20M forinttal, vállalkozásokat rombolt szét, kárósított meg. Jaa… de az köcsög cigány mélyebb nyomokat hagyott bennem, aki lenyúlta a telefonomat, vagy akit a Fókuszba mutattak és fát lopott, vagy akinek a lánya 13 évesen gyereket szült.

Fogalmatok sincs, milyen erős egy cigánycsaládban az egymás iránt érzett kötelék, bármit megtennének a családjukért, gyermekeikért. A Mi fehér művelt családunk elbújhat a föld alá, ha családi szeretettről, identitásról beszélünk.

Kedves Kérdező! Felesleges volt felrakni a kérdést, ezt magadban kell lerendezned….

2009. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
68%

A moderátor vajon mi alapján szanálta a hozzászólásokat?

Én úgy látom a saját véleménye alapján,és nem hasznosság alapján.Mert az oké,hogy voltak undorító hozzászólások(főleg cigányok részéről)de a véleményünket csak le lehet írni.Nem ezért van ez az oldal?Nem értem,hogy aki normális hangnemben leírja a véleményét,azt miért veszik le?Talán mert nem azonos az övükével?Ez nem diszkrimináció???????

2009. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: egyszer én már megkérdeztem őket, és azt válaszolták, hogy az összes kimoderálandó hozzászóláshoz kapcsolódó hozzászólást kitörlik, mert úgysem lennének érthetőek, ha ott maradnak.
2009. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Akkor most már végképp nem értem mi alapján szanáltak,mert ez alapján van még itt törölni való hozzászólás.Viszont nem csak a durva hangvételűeket törölték.

Egyébként aki normális hangnemben ír választ,azt miért kell törölni?Véleménynyilvánításra van ez az oldal nem?A kérdező azért kérdez,mert mások véleményeire kíváncsi.

2009. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

Végülis övék ez az oldal,csak megengedték nekünk,hogy használjuk.


Vagy egy másik verzió az,hogy szintén az övék,csak nekünk készítették,de akármit,akármiről nem szabad "beszélni"véleményt nyílvánítani,mert azonnal törlik,tehát szavunk nem lehet.


Mindez olyan mintha egy lakást bérelnél hiszen sohasem lesz a tied. Itt a bérlés a regisztráció és ha nem tetszik valami a tulajnak figyelmeztet majd kipenderít úgy mint az albérletben szokás.

2009. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
kedves kérdezo , ha még olvasod a fórumot!légy szíves mond már meg, hogy egy fél nap alatt /mert ugye tegnap tetted fel a kérdést/ hogy tudtál osszeveszni olyan hirtelen a félcigány barátoddal?nagy hirtelen rájottél hogy cigány és nem mered felválalni?vagy csak hujítettél itt minket? a mai 11:42-es hozzászólóval nagyon egyetértek és orulok ,hogy vannak még ilyen normális hozzászólások is.bizony azok a legnagyobb "cigányok " akik milliókat lopnak , csalnak buntetlenul ,mert orájuk a torvény nem vonatkozik, csak a kis pitiáner bunozokre. a fórumról való kitorléssel kapcsolatban az a véleményem, hogy ha már felkerult rá akkor nincs semmi értelme és elvégre a sajtószabadság is létezik miszerint mindenki elmondhatná a véleményét. felesleges cenzúrázni mindenkinek szíve -joga hogy olvassa-e vagy nem.szerintem cenzúrázás nélkul sokkal jobb lenne, mert akkor jobban tudunk vitatkozni.
2009. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Mert az emberek korlátoltak és ostobák, tele előítéletekkel.

És attól, hogy valaki roma származású, még magyar is lehet. Hiszen létezik a magyar cigány, az olasz cigány, attól még nekik is vannak nemzeti érzelmeik... És a cigány nem megalázó szó, csak miután rosszul kezdték el használni, lett az.

2009. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nos ö szakított velem!De másnap békülni akart,aztán azt mondta mégsem ö feltétel nélkül bulizni akar,csajozni!és szerettet,de elmúltak érzési egyik napról a másikra!!!mert nem akar kapcsolatot,bár menyire szeretem öt!!!én vissza akarom kapni,de nem tom h tehetném ez meg, h vissza kapjam!!????????????vki vmi jó tanács????!!!!!
2009. jan. 11. 16:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!