Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Családom nem fogadja el a...

A Családom nem fogadja el a barátomat, származása miatt! Mért?

Figyelt kérdés
Roma félvér a barátom,az apja magyar,az anyja roma származású!nem retkesek,jol nevelt,az orvosira fog járni,nem szegények,dolgosok a szülei is.Testvére rendőrnek készül!mi ezzel baj?olyan mint egy rendes magayar,sőt még lehet normálisabb is,láttam már olyan magyart,aki igénytelen,de ök nem!elég vagyonosak is!és többre néz engem mint bármelyik eddigi exem!!és ezt elmondtam szüleimnek is,de nem érdelik,anyu az mondjuk elfogadta,de apám az fajgyülőlö,mért ennyire az?hogy a mi fajtánk nem keveredhet az övéikkel!ilyeneket mondott!Pedig nagyon rendesek!(Engem imádnak a szülei)és sztem ezt az részt nem kell elitélni,csak az amelyik nem dolgozik és csak szüli a sok gyereket és igénytelenek!És már 21 éves vok és még bele szolnak kivel nejárjak meg kivel igen!az elötte lévő btom,tiszta paraszt volt,nem dolgozott,nem tanult és még is istenitették a szüleim,h milyen jó gyerek és füvel-fával megcsalt!És azt nem fogadják el aki megérdemelné,h szeressék és boldog vagyok vele!ha vkinek ilyen esete van/volt az akkor irjon nekem!de más véleményét is elfogadom!!köszönöm elöre is!!!
2009. jan. 8. 13:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor most az egészet én nem értem!akkor csak addig szeretett míg meg nem kaptad a válaszokat a kérdésedre?hiszen azt mondtad , hogy ennyire meg annyira kulonb az elotte lévoktol!ezek szerint még ha paraszt lennne akkor sem kellene komoly kapcsolatnak tényleg csak bulizósnak.szerintem te hiába vagy 21 éves még nagyon gyerekesen gondolkodsz .így nem hiába féltenek a szuleid. inkább csak szórakozzál és tanuljál ráérsz még késobb is egy komoly kapcsolatra
2009. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Felcigány a barátom, egy faluban lakik a nevelőapámmal es anyukámmal. A nevelőapámnak elvei vannak, hogy cigány nem lehet a családban, és ezért képes volt nekem azt mondani, hogy hozzá többet nem tehetem be a lábam, ha a sráccal maradok. Dolgozik, rendes, tanult, semmi probléma nincs vele, csak az, hogy félvér.

De ha lemondok róla, akkor persze elfelejti ezt az egészet és minden olyan lesz, mint régen.

És nem lehet vele beszélni, mert ragaszkodik az elveihez...

2014. júl. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!