Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó házasság titka?

A jó házasság titka?

Figyelt kérdés
Aki már tapasztalt és sokat megélt biztossan tudja ??
2009. jan. 17. 00:58
 81/137 anonim ***** válasza:
30%
JAJ DE SOK OKOS NÖ VAN ITT,RÖHÖGNÖM KELL!HAHAHHAHAAHAH
2009. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/137 anonim ***** válasza:
44%

És ti férfiak buták vagytok, mint a TÖK....

Tisztelet talán az egy kivételnek, ha jól számolom...

2009. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/137 anonim ***** válasza:
43%
20:02esnek!!Igen én pasi vagyok!Te meg azt hiszed hogy egy macso!Igaz?Szerinted akiket meg d.gsz azok mind egyedülállóak????????!!!!!!!!!!!hahahahahaha!Hát nem.Ugyhogy a te párod is félre mászik!!!Így jártál öcsém.Mindenki azt kapja amit megérdemel!!!!!!És akkor most te is énekeld velem:tripper kankó együtt frankó(egy kis AIDSel fűszerezve)!Nem minden nőnek kell az érzelem ugyanúgy mint férfinak sem!Az ilyen nőket r.bancnak hívják,téged meg hím k.rvának!
2009. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/137 anonim ***** válasza:
79%
De okos vagy hány éves vagy?Én nö vagyok ha nem zavar édes ,az egy másik valaki akivel civottál idáig az férfi igen.Nö vagyok ha te irod meg a századik választt egy hétig nyalhatod a seg@gemet!
2009. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/137 anonim ***** válasza:
92%

Imadom az ilyen pasikat mint az itt szereplo IQ bajnok:-)

Tipikusan az a tipus, aki az egojatol nem lat. Amig o felre jar mas nokhoz, abban a hitben, h az aktualis parja foz-mos-takarit, ehelyett az asszonyka szep fiukkal hempereg otthon, akik nyujtanak is valamit az agyban;-) Az ilyen tipusu pasikkal legkonnyebb felneveltetni mas ferfiak gyerekeit, abban a hitben, h a sajatja. A legjobb, hogy az egojatol azt sem veszi eszre, h a "gyereke" a postasfiura hasonlit. Miert jar felre az ilyen IQ bajnok? Keresi azt a not, akit vegre ki tudna elegiteni...


A jo hazassag titka, hogy a szamunkra megfelelo part megtalaljuk...zsak a foltjat;-)

2009. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/137 anonim ***** válasza:
52%
A MELodi meg hasonló nökenek meg az a fontos ,hogy lenyulja a párja pénzét!
2009. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/137 anonim ***** válasza:
74%
20:25ösnek!Teljesen igazad van!Remélem ők egymásra találtak és a nő is ugyanazt csinálja mint ő!Sok boldogságot kívánok neki!!!!!!!!!!!A gyereke arcát jól nézze meg.Meg egy apasági teszt se árt!!!!!!!!
2009. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/137 anonim ***** válasza:
75%
Anyád az beperlek rágalamzásért a gyerekeim a férjemtöl vannak!
2009. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/137 anonim ***** válasza:
92%
Én is beperellek rágalmazásért a megcsalás miatt.Ennyi!
2009. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/137 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj én csak a tapasztalatomat irtam le sajnálom ha nem érteted!Lehet neked ugy jót le rosszat akarok ,de tévedsz ilyen a világ
2009. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!