Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó házasság titka?

A jó házasság titka?

Figyelt kérdés
Aki már tapasztalt és sokat megélt biztossan tudja ??
2009. jan. 17. 00:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/137 anonim ***** válasza:
98%

Az én hàzassàgom azért kiegyensulyzott,mert megtanultunk együtt türni.

Nem egymàsnak,hanem együtt.

Ha màr kenyér sincs a hhàzban,egyikünk se hibàztatja a màsikat,nem kezdeményezünk veszekedést a pénzböl kifolyolag.

Olyankor biztatjuk egymàst,hogy lesz még jobb idö is.

Nagyon sok helyem a pénz az nagy ur,olyan értelemben,hogy ha màr valami fogyoban van,akkor az egyik fél tuti elkezd veszekedni,a màsik folytatja....

Szoval én mindenképpen ezt tartom a legfontosabbnak.

Azon kivül az öszinte beszélgetések,a közös programok.

És az is nagyon sokat szàmit,hogy ha mondjuk a pàrom beteg akkor én àpolom,dupla idöt forditok rà,nem pedig ugy teszek mintha mi sem történt volna.

De minden hàzassàg titka màs.

Minthogy mi emberek is màsok és màsok vagyunk!

2009. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/137 anonim ***** válasza:
35%
Te csak ne szólj majdenem az apád éehetnék melodia.Sokkat fogsz még csalodni majd meglátod te kis nagyon okos picikisleány!De higyed csak azt amit akarsz az a lényeg te szuper vagy!Olyan szuper okos ,hogy pár év múlval menekül elöled ez a férfi ha talál jobbat!!!!!!!
2009. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/137 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de nem tűnik ki az írásodból, hogy apakorú felnőtt ember lennél. Inkább egy taknyos kölyöknek tűnsz, aki azt hiszi, attól válik férfivá, minél több nővel fekszik le.

Én személy szerint sajnállak, mert Te biztosan nem tudod, mi a jó házasság titka.

És mivel nem ismersz a világon minden férfit, nem nyilatkozhatsz mindenki nevében. Nem mindenki ilyen csúszómászó féreg, mint te. Ráadásul rosszindulatú vagy, mert Melody leírta, mennyire boldog a férjével, és neked rögtön bele kellett taposnod a lelkébe.

El tudom képzelni, milyen sekélyes életet élsz, és milyen nők azok, akik hajlandók veled szóba állni!

Én a férjem után sose nyomozgattam, azt sem állíthatom száz százalékra, hogy sosem csalt meg, hiszen nem vagyok mellette a nap huszonnégy órájában. DE!: jóban-rosszban velem van, és én megbízom benne. És ő is bennem! Ez a tudat mindkettőnket boldoggá tesz. Egyébként nem hiszem, hogy megcsalna, miért tenné?? Én sem teszem, pedig lenne rá alkalmam.

Ez legfőképpen intelligencia kérdése. Mennyire tartod magad, mennyire a másikat.

Te "FÉRFI" most a lelki szegénységedről tettél tanúbizonyságot. Sajnállak.

2009. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/137 anonim ***** válasza:
31%
a MELODIA egy nagyon okos kis nö azt hiszi ö az atya uristen!Csak az van amit ö mond!Öt soha senki nem csalta meg!majd ha dobják egy másikért párév mülval ha megunta a kedves párja !Na akkor legyen nagylány!
2009. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/137 anonim ***** válasza:
94%
És én meg férfi vagyok és meg hazudtoltatok!Te is állítod csak a magad igazát!Te is nagyon okos vagy!IQ bajnok!!!!!!!!!!!Mond azt hogy megcsalom a párom!Minek kell más férfiak nevében is beszélni!Minek hazudnék itt???????Nem látja senki hogy ki vagyok!Akkor meg mi van?????????
2009. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/137 anonim ***** válasza:
86%
Ja és a 19:31nek Írtam!!!!!!!!!19:31es vagyok!
2009. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/137 anonim ***** válasza:
36%
Melodia hol vagy?
2009. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/137 anonim ***** válasza:
46%
Mi van nekem nem válaszolsz!Hagyd békén Melodyt meg mindenkit aki itt van!Te IQ bajnok!!!!!!
2009. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/137 anonim ***** válasza:
54%
vagy te.te pasi vagy?csak nem hüséges
2009. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/137 anonim ***** válasza:
82%

19 21 es tünj el , Melodia ne foglalkozz vele, már irt

em is elöbb!

2009. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!