Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó házasság titka?

A jó házasság titka?

Figyelt kérdés
Aki már tapasztalt és sokat megélt biztossan tudja ??
2009. jan. 17. 00:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/137 anonim ***** válasza:
68%
nem mindenkit csalnak meg,kivételek mindig vannak..aki meg magából indul ki,hogy dedededededede mindenkit megcsalnak,az így járt... szar ügy ... XD XD
2009. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/137 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a szerelmen, hűségen stb. kívűl az, hogy ne eresszék el magukat a felek, csak mert együtt élnek. Lehet persze otthonosan érezni magukat, de ne igénytelenkedjenek, akarjanak tetszeni, imponálni egymásnak. Ne a legrondább lyukas pólóban legyenek otthon se, és ne piszkálják az orrukat egymás előtt, stb. És ne gubózzanak be, még ha nincs is sok pénzük, akkor is szorítsanak ki tartalmas programokra némi időt, pénzt.


Továbbá ismerjék el egymás munkáját, ambícióit, és mind a kettő egyformán fontos legyen.


Egyk se tekintse a másikat a szolgájának, pl. a férj a feleséget háztartási, a feleség a férjet pénzkereső gépnek. A gyerekekkel egyformán foglalkozzanak.


Nekem még ami fontos, a külön dolgozószobám. Ha úgy alakul, hogy más a napirend, akkor néha külön is alszunk. Szerintem ez használ a kapcsolatnak, és nem árt!

2009. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/137 anonim ***** válasza:
54%
Megcsaláshoz annyit, hogy nekem négyszemközt vallotta már be férfi, hogy igazából NEM csalta meg a feleségét, csak a heccelő, a megcsalást menőnek tartó kollégák előtt nem akart papucsnak tűnni. (Semmi érdeke nem fűződött hozzá, hoyg hazudjon, és nem szidtam vagy faggattam, magától mondta ezt.)
2009. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/137 anonim ***** válasza:
40%
Higyetek amit akartok de nehogy azt higyétek mert megtesztek nekimindent az ágyban atól meg stb..atól nem fog megcsalni!Persze amit nem akar az ember azt nem vesz észre!És nem irigységböl irtam,de tényleg tapasztaltam lehet nem hiszitek de igy van!Nem is gondolná annak az illetönek a felesége(mert otthol minden renben),hogy a férje a munkahelyén mit csinál).De tényleg megse fordulna az illetö nönek(mivel ismerem a nejét ,mondjuk ahol legutobb dolgoztam )szóval a fejében szeritem a péárja mit csinál titokban.De higyétek márt el én örülök neki ha ti hiszitek ,hogy a párotok kivétel!De sajnos nem ez a tapasztalatom!
2009. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/137 anonim ***** válasza:
45%
Elöttem csinálta ,vagyis véletlen meglátam a munkahelyen.
2009. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/137 anonim ***** válasza:
55%
SAJNÁLOM MARHÁRA HOGY MEGTAPASZTALTAD...TÉNYLEG..de nincsenek nők a munkahelyén,hiába strapálod magad...más? :)))
2009. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/137 anonim ***** válasza:
33%
Nöt akárhonnan lehet szerezni.
2009. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/137 anonim ***** válasza:
61%
16 43 asnak üzenem / én már nem tom ki vok / talán irtam 40 éves nö, ne foglalkozz velük, igen is vannak férfiak akik nem csalják meg a párjukat mert nincs értelme, stb... csak ennyi , ja és hozzáteszem a feleségük sem , lehet lepontozni !!!
2009. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/137 anonim ***** válasza:
86%
Meg a másik anak a nönek szól jótanácsként aki azt irta a párja a volt nejét csalta állandóan öt meg nem!Ha ó olyan fajta ,hogy a volt párját csalta akkor téged is csal ez tuti!Hiába hiszed az hogy nem!
2009. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/137 anonim ***** válasza:
64%

Ja visszatérek még arra hogy a kérdés a JO házasság titka !!! Tehát nem az hogy ki meg mint csalja meg !!!!


Mi a titka ezt kérdezik !!!! Én már válaszoltam az elején, tehát minbd1, a megcsaloknak meg azt üzenem ne menjebek férjhez, meg ne nösüljenek, és nincs kérdés , ennyi.

2009. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!