Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó házasság titka?

A jó házasság titka?

Figyelt kérdés
Aki már tapasztalt és sokat megélt biztossan tudja ??
2009. jan. 17. 00:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/137 anonim ***** válasza:
31%
PERSZE ELHISZEM JÓ AZ A TUDAT NEKTEK,HOGY TITEKET NEM CSALNAK MEG!MÉGHA MEGIS CSALNAK!cSAK JOBB AZT MONDOGATNI ENGEM NEM CSALTAK MEG MEG NEM IS FOGNAK MERT ÉN SZUPER NÖ VAGYOK OTTHOL MINDENT MEGADOK NEKI!KÖZBE MEG A FÉRJE (MIKÖZBEN ITT ÁLMODOZIK)JÓT DUG KÖZEBN EGY IDEGEN NÖVEL!
2009. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/137 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom mi bajotok van az én válaszommal... Jó akkor legyen mindenki trottyos igénytelen otthon, ne járjanak sehova és csalják meg egymást ez a tutijó házasság. Mi a párommal akarunk tetszeni egymásnak, ez a lényeg.

Mindenki le van pontozva, aki nincs kiábrándulva a szerelemből és jó házasságban él. Érdekes mentalitás.

2009. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/137 anonim ***** válasza:
94%
na jó.aki nem hiszi hogy nincs megcsalás egy kapcsolatban,az maradjon magának,nem kell férjhez menni,megnősülni,de párkopcsalat is minek akkor?.úgyis megcsalnak nem??én tudom amit tudok,és nekem bejött,kellemetlen,hogy másnak nem..de mindig vannak kivételek,nem lehet egy kalap alá venni mindenkit,mert a a döntő többség nem 100%.én nem csaltam meg a férjrm,ő se engem.miért?mert nem kell a változatosság,köszönjük,elegek vagyunk egymásnak.
2009. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/137 anonim ***** válasza:
31%
Lehet neked elég a férjed,de valószinü te a férjednek te nem vagy elég!
2009. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/137 anonim ***** válasza:
95%
17.2-es te sem menj férjhez, jobb az eggyütt lét kiismered, bár nem kell mert ugy is megcsal te mondod, akkor ne is legyél együtt senkivel, ugy is megcsal, nincs értelme, ha igy álsz neki, sosem lesz szép csládod, meg egy norm. férjed, ha meg naon fiatal vagy éld ki magad, majd rájössz hogy kell azután lépni.
2009. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/137 anonim ***** válasza:
96%
látom a férjemen kívűl még itt is van pár FÉRJ,aki nem csalta meg a feleségét :)gratulálok,ritka kivételek :) ja,és az én férjem nincs az írók közt,nem netezik soha :P
2009. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/137 anonim ***** válasza:
95%

beszarás mennyi megkeseredett rosszindulatú ember van itt... :D fáj más boldogsága??nagyon??

jah,hogy itt jópáran nem azok..sorry..jó,akkor éljék ki itt magukat a lepontyozással,addig is boldogok.. :)

2009. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/137 anonim ***** válasza:
32%
Sziasztok .Mi pár vagyunk.Mind a ketten a gép elött vagyunk.De szerintünk sincs olyan férfi aki legalább egyszer ne csalná meg a párját.Szóval nem létezik olyan férfi.Föleg nem olyan aki elötte csalta a volt nejét mindenkivel!A férfiak márt csak ilyenek!Elhiszem igy jobb ,hogy nem csalnak meg ezt mondjátok!Közebn meg nem igy van!Persze amiröl nem tud a másik(itt a nöre értem a másikat)az nem fáj!
2009. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/137 anonim ***** válasza:
32%
Ne legyen mindenki ilyen magabiztos ,mert én is ismerek olyan párokat akiröl megnem mondaná ,hogy fére megy a férje!
2009. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/137 anonim ***** válasza:
91%
na tessék,a férfiak már csak ilyenek... :)) strapálhatjátok magatokat kivételes férjek,akik írtátok hogy nem csaljátok meg az asszonyt,akkor is le vagytok írva,mert férfiak vagytok,látjátok?? :) itt a sok megcsalt el se hiszi hogy lehet ez másképp is :)
2009. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!