Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintük ki fogok futni az...

Szerintük ki fogok futni az időből. Szerintem még bőven van időm. Titeket is piszkáltak/piszkálnak?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Jelenleg nincs barátom. Már kapom a célzásokat a családtól, hogy ideje lenne bepasizni, és gyereket szülni. Nem mintha nem szeretnék gyereket, mert kb 10 éves korom óta akarok, de még nem állok úgy.

Ma a nővérem azt mondja: úgy sajnálom, hogy nem rögtön akkor szültem mikor férjhez mentem. Kár volt várni. 21 éves volt mikor férjhez ment, 23 mikor szült. Igaz 14 éves kora óta együtt volt a férjével.


Szerintem még ha 10 év múlva szülök, akkor sem lennék lemaradva (bár addigra remélem már lesz gyerekem) de ezt a nyaggatást/célozgatást már nem bírom. Veletek is szoktak ilyet?


2011. jan. 25. 22:31
1 2 3 4 5
 41/45 Ildegonda ***** válasza:
100%
30 évesen született gyerekem és semmiről se maradtam le, sőt.Addigra értem meg rá.
2011. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
52%
Nem futsz ki az időből...végeredményben ezt én is kérdezhetném hisz 18 éves létemre nem volt még barátnőm...valahogy nem volt kedvem belebonyolódni semmilyen kapcsolatba, de mára teljesen megváltoztak a dolgok. szeretnék barátnőt, de nem tudom hogy jöhetnék össze valakivel, mert egyszerűen annyi lökött csaj van és teljesen agydeformáltak..természetesen vannak kivételek....na de elkalandoztam, a lényeg hogy nem kell még huszonévesen gyereket vállalni, anyám engem 38 évesen szült, úgyhogy időd mint a tenger. Egyébként ha van kedved ismerkedni állok rendelkezésedre:)
2011. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Én is 22 éves lány vagyok, van egy része a rokonságnak akik már érdeklődnek,h mikor megyek férjhez meg hasonlók, mivel a családunkban már összes unokatesóm megnősült,így egyedüli lányként most engem zargatnak :S

De a család többi tagja és a szüleim mindig bíztatnak h előbb végezzem el az egyetemet,legyen karrierem, egzisztenciám és majd utána ráérek még a családdal. Ne figyeljek a megjegyzésekre.

Mivel unokatesóim közül egyiksem járt egyetemre, apjuk vállalkozásában dolgoznak,így könnyü 23 évesen családot alapítani,lakást, kocsit venni, mivel az apjuk biztos hátteret nyújt nekik.

De én még mire menjek férjhez? Mondjuk jelöltem már van rá :)

2011. jan. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Csak te érzed, hogy megértél-e rá.Pl. én 16 éves korom óta szeretnék gyereket,de amikor nővérem gyereke ott van nálunk,akkor egyből el megy a kedvem az egésztől, hogy ez nem nekem való, én nem bírnám ki stb.Én már a korom miatt szeretnék,mert 30 előtt jó lenne, de engem nem szekálnak inkább azt mondják, h. még várjak amíg nincs megfelelő anyagi helyzet, bár erre nem lehet alapozni.Ne foglalkozz másokkal,mert magadnak szülöd azt a gyereket nem másnak.26/l
2011. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Eddig is imádtam a Mamikámat, de most annál is jobban! :)

29 éves vagyok, se férjem, se gyerekem - Mamikám az életben ilyennel nem csesztetett. Büszke az elért eredményeimre, és szereti a kedvesemet, akivel még várunk 4-5 évet,mert nekünk így lesz megfelelő.

Egyszerű falusi környezet, de a szomszédok se voltak soha olyanok, hogy ilyen témákba belemásszanak.

Meg a mi családunkban a szeretet mindig fontosabb volt, mint a látszat, meg mások véleménye...

2011. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!